Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nienawidzę kłamstwa i brzydzę się nim, Lecz kocham twoje Prawo.

Darz zbór. Blogowy zbór 🙂

 

“Nienawidzę kłamstwa i brzydzę się nim, Lecz kocham twoje Prawo.” Psalm 119.

 

Na ziemi są dwa rodzaje miłości:

 

 1. Światowa
 2. Według Prawa Bożego. Boża miłość.

 

Światowa miłość charakteryzuje się czczymi, pustymi sloganami, formą bez pokrycia i tak świat ją przedstawia. Ażeby pokazać farsę obecnego rozumienia miłości zamieszczam zdjęcie prezerwatyw:

 

 

 

Akurat natknąłem się na tą bardzo ostentacyjną “miłość”, której autor jest przedstawiony symbolicznie na serduszku, ale takich serduszek jest cała masa w internecie.

 

Do napisania tego artykułu skłonił mnie  profil pewnej osoby na fejsbuku.

Przez tygodnie na osi czasu kipiało serduszkami. Zacząłem się zastanawiać nad tym jakie to jest płytkie. Wystarczy serduszko umieścić żeby poczuć się dawcą miłości. Wystarczy otrzymać serduszko ażeby poczuć się kochanym.

 

 

 

Przy okazji chciałem pokazać jak oni przemycają satano symbole. Poza widocznym znakiem 666 palce złożone w serduszko oraz… znak piramidy…

 

Na Durexie jest podpis autora (bez)prawia oraz na życzeniach.

 

Świat szatana kipi od fałszywej miłości, epatującej czerwienią.

Czy wiecie gdzie w biblii użyto po raz pierwszy wyrazu “czerwień, czerwony”?

 

W księdze Rodzaju:

 

“Rzekł wtedy Ezaw do Jakuba: Daj mi, proszę, skosztować nieco tej oto czerwonej potrawy, bo jestem zmęczony. Dlatego nazwano go Edom.
BW – I Księga Mojżeszowa 25 25:30″

 

Tak pozostało do dzisiaj:

 

 

System Złego jest także autorem mody pokazującej ludziom prawdę o walce między dobrem i złem,. gdzie niebieski miesza się z czerwonym. To tak na marginesie.

 

Miłość w czasach obecnych została sprowadzona do szybko przemijającej słodyczy:

 

 

Tym jest seks. Kiedy miłość według Biblii jest odpowiedzialnością i zespołem prawd. Miłość Boża to nie lukrowane słowa, ale przepis na życie.

 

 

 

Oto największy prezent na świecie, oto prawdziwa miłość.

Napiszę z przekąsem: zazdroszczę Wam młodzieniaszkowie, że w wieku 18-25 lat poznajecie Prawo Boże.

Jestem na Was zły 😀

A tak na serio, gdybym poznał biblię mając 15 lat, nie narobiłbym masy błędów, choć zapewne nie skorzystalibyście z mojego doświadczenia życiowego na tym blogu, ale gdybym miał wybierać złe doświadczenie powiązane ze złym życiem by uszczęśliwiać teraz innych, ostrzegając czego nie robić, to zdecydowanie wybrałbym przestrzeganie Prawa Bożego i lepsze życie. Co pewnie nie oznaczałoby sielanki, ale lepsze życie.

Syjonistyczno-watykańskie religie protestanckie i Rzym wmawiają poddanym wiernym, że Zakon to Żydzi, a Tora to:

hebr. תורה – wskazówka, pouczenie,

 

Ileż to książek przeczytałem jak żyć. Ileż to obecnie jest podręczników świeckich pełnych wskazówek i pouczeń. Wszystkie firmy MLM polecają książki typu “jak żyć”. Znam juz kilka upadłych osób od tego typu prania mózgu. Nafaszerowani książkami o sukcesie a ich życie stało się porażką. MLM jeśli nie ma nakładki Biblii, Prawa Bożego staje się kuźnią kłamstwa. Kłamią by sprzedać. No ale polecają książki typu “how to live”. Wskazówki jak żyć.

 

Są to świeckie Tory. Paradoks co? No…

 

 

 

Temat jest na dłuższy tekst, a może nawet na napisanie książki….

Ale napiszę w skrócie tak, jak to zrobił Jezus:

 

Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego. Na tych dwóch przykazaniach opiera się cały zakon i prorocy. ” Mt 22.

 

 

Kochanie Boga to pierwsze 4 przykazania, kochanie bliźniego to reszta przykazań. Pisałem o tym.

Ale nie pisałem o ludziach nieszczęśliwych. O wierzących, którym brakuje miłości. Są oni po obu stronach konfliktu: prawo – łaska.

Zarówno szabatowcy i antywieprzowcy nie mają często miłości jak i ci od łaski, taniej łaski.

Popatrzcie na nauczających. Na przykład tych co usilnie forsują szabat czy mają w swym języku, tonie głosu miłość. Popatrzcie na ich przeciwników czy mają w sobie radość.

Szatan daje cząstkowe poznanie, a Bóg daje kompletne.

Jeśli ktoś nie okazuje Wam miłości w rozmowie, czy jak kto woli kultury osobistej w rozmowie, to uciekajcie tam, gdzie rośnie sól tej ziemi. No chyba, że macie tyle miłości, że nauczycie tych ludzi miłości. My wszyscy różnimy się nie tylko poznaniem, ale przede wszystkim stopniem miłości do ludzi i wychodzi to podczas sporów. W sporze ujawni się zarówno duchowy potomek Chama jak i napełniony miłością człowiek. Ale jak we wszystkim sa i ludzie po środku.  Na blogu pozbyłem się tych pierwszych.

Ludzie pozbawieni miłości to ludzie chorzy i widać to od razu nawet tutaj w komentarzach. Agresja, nieopanowany język, złośliwość, prowokacje itp. Chorzy ludzie, którym należy współczuć i modlić się o nich.

 

Kiedyś nagram może filmik o nowym moim zrozumieniu Prawa. W zasadzie nic się prawie nie zmieniło w teologii, ale podejście się zmieniło. Wystarczył mi jeden konflikt żeby usystematyzować swoją dotychczasową wiedzę. Napiszę lakonicznie: Prawo nie obowiązuje, ale obowiązuje :-).

 

Bóg jest miłością, Bóg jest taki dobry, że teologom się to nawet nie śniło. Przez złe nauczania ludzie pozbawiani są szczęścia.

 

Życzę nam wszystkim aby dobry Bóg napełnił nas miłością.

 

Zaktualizowane: 26 marca 2019 - 09:29

14 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Antykoncepcja to to grzech, łamanie prawa Bożego?

  1. tu nawet nie chodzi o antykoncepcję, ale o szybki seks i miłość powiązaną z seksem.

 2. Ps 19;8-12 UBG
  “Prawo Boga jest doskonałe nawraca duszę;
  świadectwo Boga jest wiarygodne uczy prostodusznego mądrości. Rozkazy Wiekuistego są proste rozweselają serce; przykazanie BOGA jest jasne oświeca oczy. Bojaźń Boża jest czysta ostoi się na wieki; ustawy Pana są prawdą razem są sprawiedliwe. Bardziej pożądane od złota, od mnóstwa czystego złota; słodsze od miodu oraz rozpływającej się patoki. Zaś Twój sługa jest przez nie ustrzeżony; sowita nagroda za ich przestrzeganie.”

 3. ,,Napiszę z przekąsem: zazdroszczę Wam młodzieniaszkowie, że w wieku 18-25 lat poznajecie Prawo Boże.”
  Ja mam 16 :0
  I czytam twój blog jakoś od roku 😀

 4. Antykoncepcja nie jest grzechem. Dlaczego? Gdyby Bóg chciał, żeby za każdym razem po stosunku dochodziło do zapłodnienia, to kobieta byłaby od swojej dojrzałość po starość zawsze i wszędzie 100 procent płodna. Bóg poprzez naturę uczynił tak, że kobieta raz jest płodna a raz nie jest płodna. A czy to jest sprawiedliwe, ze tyle plemników się marnuje a tylko jeden ma szansę? A to jest sprawiedliwe, że wszystkie się marnują jak kobieta ma dni niepłodne a dochodzi do stosunku? Sam Bóg uczynił antykoncepcję wyznaczając kobiecie dni płodne i niepłodne. Prezerwatywy są “be” bo zabierają przyjemność. Są wyciągi z roślin, które nie są szkodliwą antykoncepcją, bo zatrzymują cykl kobiety ale są niedopuszczone w aptekach po to, żeby kupować szkodliwe środki hormonalne albo prezerwatywy dla plebsu.

  Oficjalnie przemilczany, zakazany, nieszkodliwy środek antykoncepcyjny od Boga:

  Nawrot lekarski- Lithospermum officinale Przez Indian amerykańskich roślina ta była używana jako skuteczny lek antykoncepcyjny oraz lek przeciw nadmiernym krwawieniom macicznym.

  W celach leczniczych mogą być wykorzystane: kłącze, nasiona, łodygi i liście.

  Nawrot lekarski zawiera kwas litospermowy- kwas polifenolowy, który po utlenieniu tworzy aktywny polimer o właściwościach antykoncepcyjnych.

  Działanie: antykoncepcyjne, hamujące krwawienia maciczne, przeciwcukrzycowe.

  W Polsce badania nad działaniem nawrotu lekarskiego przeprowadził S. Stanosz w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 1980r. Badania prowadzone na zwierzętach doświadczalnych miały na celu porównanie skuteczności nawrotu z popularnie stosowanym lekiem antykoncepcyjnym gestranolem. W początkowym okresie stwierdzono większe wydalanie moczu. Działanie antykoncepcyjne nawrotu polegało na zahamowaniu cyklów płciowych. Po przerwaniu podawania nie zaobserwowano szkodliwego wpływu nawrotu na rozrodczość, przebieg ciąży i porodu.

  Substancje czynne w nawrocie unieczynniają także inne hormony, m.in. hormony nadnerczy, a przede wszystkim adrenalinę. Ponadto mogą znaleźć zastosowanie w leczeniu nadczynności tarczycy z wytrzeszczem oczu i niektórych postaci nadciśnienia tętniczego.

  Badania te nie wykazały toksycznego wpływu wyciągów nawrotu na serce, nerki, wątrobę, układ nerwowy. Pozwalają one propagować Nawrot lekarski jako skuteczny lek antykoncepcyjny bez działań ubocznych, jak w przypadku stosowania doustnych hormonalnych leków antykoncepcyjnych. Może on także znaleźć zastosowanie w leczeniu zaburzeń okresu przekwitania u kobiet.

  Ponadto nawrot ma właściwości obniżania poziomu cukru we krwi.

  Wprawdzie leku dotąd nie można kupić w aptekach [1985r.] i mało kto potrafi nawrot znaleźć, jednak należy znać właściwości tej rośliny, tym bardziej, że powiodły się próby uprawy tej rośliny.

  Dawki antykoncepcyjne wyciągów z nawrotu wg literatury wynoszą 10-30g dziennie.

  1. Pomóc tez może herbatka z bratka, tylko ze działa trochę słabiej na to i wypłukuje witaminy B, wiec nie powinno sie ich pic więcej niż 3 miesiące, ale za to oczyszczają organizm i wpływają dobrze na cerę/skórę

 5. Drobne gesty typu kwiaty, czekoladki/owoce (co kto lubi) są potrzebne, byleby tylko nie przeważały nad tą Miłością, która jest ważniejsza w związku dwojga ludzi przeciwnych płci ? (tak mi się zdaje, choć na związkach to ja się znam jak wilk na gwiazdach…)

 6. Dokladnie Asia przeciwnych plci !!!! dobrze zaznaczmy to . A to sie mowi ASia jak swinia na gwiazdach hihihihih. Chwala Bogu ,zlapalem za slowko

 7. Cześć Piotr,
  Dlaczego skasowałeś swojego posta odnośnie demonów w pochwie ?

  1. Łukasz, cieszę się, że czytasz blog.
   Ale nie wiem o co Ci chodzi. Nie kasowałem żadnego swojego posta

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish