Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Akcja: módlmy się o naszych byłych idoli.

Bardzo łatwo definiujemy kto jest w systemie przeciwnika Boga, widzimy różnicę, ale jakże rzadko modlimy się o te osoby.

 

Od kilku lat uważam, że czasem Bóg pcha nas czasem do świata w jakimś celu. Gdybym czasem nie włączył telewizora, to  nie wiedziałbym gdzie jest zło, o które się modlić.  Znam z pewnej książki przypadek, gdzie pewien chrześcijanin usłyszał żeby wejść do klubu go go. Wszedł, pomodlił się o striptizerkę, a ona podeszła do niego pytając o co chodzi. Dziewczyna się nawróciła.

 

Nikt Boga nie zamknął w budynkach kościołów. Czy pamiętacie mój film znad morza, kiedy zepsuł mi się samochód? Kiedy Bóg pokazał mi patologie na plaży i dziewczynę chcąca popełnić samobójstwo? Nie po to Bóg nam to pokazuje ażebyśmy tylko i wyłącznie widzieli grzech, ale żebyśmy się o tych ludzi modlili.

Ja się wtedy modliłem i czasem modlę o innych, ale uważam, że zdecydowanie za rzadko.

Każdy z nas miał swoje ulubione piosenki, zespoły, które tkwią w systemie przeciwnym Bogu.

Załóżmy zbroję i walczmy o nich.

Mam takie wyzwanie na długi czas. Zacznijmy od dzisiaj i stale się modląc obserwujmy wiadomości na temat tych ludzi, znanych idoli. Później na Chwałę Boga napiszcie na blogu o swoim ewentualnym sukcesie modlitewnym. Myślę że taka akcja niezwykle zbuduje nas wszystkich pokazując siłę modlitwy.

Ja od dzisiaj będę się modlił za Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza. Od około 2 miesięcy modlę się o Jacka Wiśniowskiego z kanału o sukcesie.

 

Tacy ludzie potrzebują naszej pomocy.

Nie bądźmy tylko intelektualistami biblijnymi, ale ludźmi czynu!

Niech was Bóg Błogosławi i da Wam wytrwałość w modlitwie.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 26 marca 2019 - 09:48

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Jestem za a nawet przeciw ?
  Ja się pomodliłem o Anię Dąbrowską nucę jej piosenkę od wczoraj. Niech Pan Jezus ją wyzwoli jak nas. Z takim głosem Ania oczywiście niech śpiewa dalej dla Niego i dla nas. ?
  https://youtu.be/Ah5m-MoBXR0

 2. Racja z tym by się modlić za innych i też racja by choć nie zawsze nam pasuje przebywać w takich czy innych miejscach .Wezmy np pracę gdzie ludzie wieszają obrazki czy mówią że świecić niedzielę a wtedy można i trzeba powiedzieć prawdę.Czy pogoń za kasa to trzeba dopingować ludzi pracy ale już nie pracoholizm który może prowadzić do rozpadu rodzin ,przyjaźni itd .Teraz inny temat .Lubię takie i inne drużyny piłkarskie a inne już nie ale mając już swoje lata doświadczenia można i trzeba wpajać młodym że jeśli nie lubią innych to przynajmniej nie krzywdzić ,nie nienawidzić i wtedy tak jak piszesz może właśnie człowiek był jest i będzie w różnych miejscach w życiu by mówić innym “odpuść ,daj spokój “itd

  1. Jan,

   są jeszcze ludzie wrażliwi co nie krzywdzą,
   być może ktoś ich skrzywdził…
   pomódlmy szie też za nich,
   temu facetowi pomogli
   wyjść z nędzy

   pozdrawiam
   seler

   Donald Gould – PIANIST SENSATIONAL! – Big history – Emocionante história de vida

   https://www.youtube.com/watch?v=FalZRgCHeGM

 3. Świetny pomysł! Też się pomodlę!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish