Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gordon Ramsay z piekielną symboliką wokół siebie.

Gordon Ramsay to szkocki kucharz, restaurator, autor książek kucharskich. Według dwutygodnika „Forbes” z dochodem 38 milionów dolarów jest najlepiej zarabiającym szefem kuchni na świeci. W Polsce znany jest głównie z Hell’s Kitchen znanego reality show gdzie dwie grupy  RYWALIZUJĄ o pracę  szefa kuchni w restauracji.

 

Problem w tym, że program ten jest nacechowany lucyferiańską symboliką.

“Lud mój ginie gdyż brak mu poznania” Ozeasza

 

Epatujące piekłem obrazy towarzyszą temu programowi i mało komu z tzw chrześcijan przeszkadzają.

 

 

Widelec zamieniony na trójżab Szatana. Generalnie całość telewizji nic z chrześcijaństwem nie ma wspólnego. No chyba że tym letnim, ale wtedy mówimy nadal o piekle.

 

Czy tak wyglądają jakiekolwiek kuchnie przeciętnego Polaka?

 

 

Czy Gordon Ramsay nie objawia ludziom swojej wiary w upadłe anioły?

 

Reklamy poświęcone produkcji serialu telewizyjnego mocno zapożyczają się z religijnych obrazów. Sezon 9 używa sloganu „Hell’s Angel”.

 

 

„Jeśli nie możesz znieść gorąca, wyjdź z kuchni” (Truman). To stare angielskie przysłowie nie mogło być bardziej odpowiednim hasłem dla popularnego serialu telewizyjnego FOX „ Hell’s Kitchen ” z udziałem sławnego szefa kuchni Gordona Ramsaya („Hell’s Kitchen”).

Od 2005 roku spektakl został odnowiony na trzynaście udanych sezonów, stając się coraz bardziej nieocenzurowany. 48-letni Ramsay jest najbardziej znany jako „Angry Man of British Cuisine” (Lyall). Jednak jego pozornie niekontrolowany gniew w żaden sposób nie powstrzymał jego kariery, w rzeczywistości przyczynił się tylko do jego wielkiego sukcesu.

Domowa nazwa Hell’s Kitchen łączy wątek biblijny z zabawą.

Oni wszyscy są wierzący. Tylko nie ich widzowie. Ich widzowie myślą, że sa ateistami albo chrześcijanami, a tak naprawdę mają tego samego boga.

Ale czy szatańskie podteksty serii sprawiają, że jest zabawna i intrygująca?

 

Jest to niepodważalne, że seria jest pod silnym wpływem diabelskich wyobrażeń i szokujących zachowań. Jako najznakomitszy i najbardziej znany szef kuchni w Londynie, Ramsay pozwolił sobie na przyjęcie o wiele ciemniejszej strony siebie w imię rozrywki i sukcesu (Lyall). Nad herbatą w restauracji Claridge’a komentował swoją osobowość telewizyjną:

„Kiedy nie ma adrenaliny, a ciśnienie jest bardzo małe, nie uzyskuje się wyników” (Lyall).

Ale niewątpliwie Ramsay „kładzie to na grubość” dla kamer. W Polsce mówimy “jest grubo”.

Porównując jeden odcinek Hell’s Kitchen z jakimkolwiek wywiadem, który zrobił Ramsay, istnieje ogromna różnica w charakterze. Ekstremiści mogą nazywać to szatańskim opętaniem, ale racjonaliści wiedzą, że znacznie ważniej oceniają sprzedaż i strategie marketingowe niż religię.

 

Intrygujący związek z tytułem serii odnosi się do Kościoła Szatana . Przed produkcją serialu Peter H. Gilmore , arcykapłan organizacji

 

 

, przeniósł swoją siedzibę do Hell’s Kitchen na Manhattanie („Kościół szatana”).

Dzielnica Manhatanu:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Hell%27s_Kitchen,_Manhattan

 

W dzielnicy Hells Kitchen mieszkali również: Bruce Willis, S. Stallone, Kevin Spacy, Robert De Niro oraz wielu gangsterów:

 • James Coonan (ur. 1946), gangster
 • Tom Devaney , gangster
 • Bill Dwyer , gangster
 • Mickey Featherstone , gangster

Hell’s Kitchen to coraz bardziej ekskluzywna dzielnica zamożnych młodych profesjonalistów, a także mieszkańców „dawnych czasów”…..

 

Gordon Ramsay dostał to, co Pan Jezus odmówił na pustyni: sukces. Teraz musi się odwdzięczać:

 

 

 

My dostaliśmy życie wieczne, ale ilu z nas się odwdzięcza Jezusowi?

 

 

 

 

Zaktualizowane: 13 marca 2019 - 17:23

2 komentarze

Dodaj komentarz
 1. https://www.lifesitenews.com/news/argentine-prostitute-who-accused-pope-of-complicity-in-child-sex-traffickin

  Argentyńska prostytutka została znaleziona martwa, po tym jak napisała na twitterze, że wspólnik papieża Franciszka, Justo Gustavo Vera jest ,,alfonsem” prostytutek, handlarzem seksualnym (ofiary są również nieletnie) oraz dopuszczał się wielu innych, nielegalnych, potwornych czynów. Ta kobieta, Natacha Jaitt, mówiła o tym również w jakimś programie telewizyjnym, gdzie inni goście przerywali jej wypowiedź i oskarżali ją o kłamstwa.

  Zapewniała na twitterze, że nie zamierza popełnić samobójstwa i jeżeli ktoś znajdzie ją martwą – to znaczy, że ktoś ją zabił. Prosiła o zapisanie/zachowanie tego tweeta.

  No i ktoś ją niedawno zamordował…
  Strach pomyśleć, co może wyczyniać sam papież Franciszek. A ilu on może mieć wspólników, którzy czynią to samo… Płakać mi się chce. Ile cierpienia jeszcze wyrządzą innym ludziom?

  1. Straszne… ?
   Co do notki – rzeczywiście, co trzeba dostrzec to się da zauważyć gołym okiem…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish