Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowe e-dowody modą tego roku i wstępem do znaku bestii? Sześciocyfrowy PIN i chip na …czole

Jak podaje portal Msn za PAP:

 

W pierwszym tygodniu złożono łącznie 67 tys. wniosków, z czego ponad 12 proc. to wnioski złożone drogą elektroniczną – podkreślił Okoński. To rekord. Już pierwszego dnia do bazy wpłynęło 19 tys. wniosków – podał resort”

 

Według mojej oceny nowoczesne technologie stają się modą. Jak przystało na modę bezmyślną. Kiedy dokonuję płatności w sklepach mam wrażenie, że część starszych osób lub większość czerpie wielką radość i przyjemność z płatnościami kartą. Być może proces psychologiczny tej czynności przypomina działanie używki – taka chwila pofolgowania sobie. Jestem nowoczesny/a. To nic, że system wie doskonale co kupujesz i w jakim sklepie. Ale to uczucie, że nadążam za nowoczesnymi technologiami, że jestem taki/a nowoczesny, że sobie radzę jak młodzież….

 

Dalej czytamy:

 

Wizualnie e-dowody będą podobne do tych, z których korzystamy do tej pory. Nową informacją na pierwszej stronie (awersie) będzie numer CAN, zapisany także w kodzie kreskowym na odwrocie. Numer ten będzie potrzebny do korzystania z elektronicznych funkcji e-dowodu i zabezpiecza dokument. Dodatkowym zabezpieczeniem są też numery PIN. E-dowód będzie działał bezstykowo – podobnie jak karty płatnicze, którymi można płacić zbliżeniowo.

 

 

 

fot. http://www.siechnice.gmina.pl/aktualnosc-2931-e_dowod_nowa_era_w_administracji.html

 

Bezstykowo w urzędach. Jaka to wygoda…

Teraz jeszcze nie jest to zintegrowane z watykańsko-syjonistycznymi bankami, ale niebawem już tak.

Natomiast jest w tym pewna ciekawostka.

 

“aby móc korzystać ze wszystkich funkcji e-dowodu, takich jak np. korzystanie z podpisu elektronicznego, trzeba będzie ustawić przy odbiorze swój własny kod PIN (cztery cyfry) oraz PIN do podpisu elektronicznego (sześć cyfr).”

 

Sześć cyfr. Przypadek czy oswajanie?

Czy to jest miłość, czy to jest zniewalanie?

 

 

Nigdy nie udałoby się im tego zrobić gdyby zmusili ludzi jednego dnia do przyjęcia chipa, a więc zgodnie z zasadą małych kroczków gotują żabę.

 

Znienawidzona przez katolików biblia powiada:

 

” I sprawia, aby wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, przyjęli znamię na prawą rękę lub na czoło(17) I aby nikt nie mógł kupić ani sprzedać, tylko ten, kto ma znamię, imię bestii lub liczbę jej imienia. (18) Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii, gdyż jest to liczba człowieka. A liczba jej: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Apokalipsa 13.

 

Wielu traktuje to jako ciekawostkę, jako apokaliptyczny smaczek, ale to nie są żarty, to nie jest coś do sensacji. Tutaj stawką jest zbawienie i to nie na podstawie wiadomości o 666, ale zbawieni będą Ci, których Jezus zna osobiście, którzy strzegli Prawa Bożego.

 

21 Nie każdy, który Mi mówi: “Panie, Panie!”, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. 22 Wielu powie Mi w owym dniu: “Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?” 23 Wtedy oświadczę im: “Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!” ” Mt 7

 

Zwłaszcza, że chip będzie dokładnie w miejscu gdzie jest….. czoło..

 

 

źródło: money.pl

 

 

Updated: 12 marca 2019 — 22:07

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Dlatego, ukochani moi, tak jak zawsze byliście posłuszni — nie tylko w mojej obecności, ale jeszcze bardziej teraz, pod moją nieobecność z bojaźnią i z drżeniem zbawienie swoje sprawujcie/Filipian 2,12
  Techno logia już nie idzie a biegnie pędem do przodu. Czy rzeczywiście w tym świecie chcą pomóc człowiekowi czy raczej mają ten sam cel wykończyć od urodzenia? Cel ten sam lecz tech nika idzie drastycznie przeciw dobru ludzkości. Choć są plusy to mamy nabierajcy tempa też postęp ogłupiania w imię pomocy….

 2. https://www.youtube.com/watch?v=0Ozg3mDbek4

  Czy odniesiesz się do tego? Dlatego że tego typu sprawy potrafią nieźle namącić w głowie. Mi też kilka razy przydarzyły się paranormalne sytuacje w domu, szczególnie po śmierci dziadka i przez takie zjawiska nie wiem czy mam wierzyć w to, że to demony, czy naprawdę zmarli są między nami, przynajmniej przez jakiś czas.

  1. Witaj kolego.

   Napisze ci tak. Zmarli, nie żyją. Juz nie wiedzą co sie dzieje wokół nich, dopiero sie obudzą na sąd.

   Skad wiem ze demony potrafia sie podszywac pod duchy zmarłych?

   Otóż juz jakis czas temu, mojej kobiety babcia,.umarła. następnie pare razy widziala ducha babci, czy to na łóżku czy gdzies tam. Gdy sie o.tym.tylko dowiedzialem, odrazu powiedzialem jej, zeby nie.wierzyla w to.klamstwo, i to zadna jej babcia tylko demon. Po tym jak mi uwierzyła, w nocy miała paraliz senny i.widziala tego demona, krory byl nad nia i patrzal sie na nią. Raczej to nie byl fajny widok.

   Oczywiscie po tym zdarzeniu, nikt “babci” juz nie widzial

  2. W Biblii masz odpowiedź co Bóg sądzi o kontaktach ze zmarłymi: Jest to zakazane!
   Kapłańska 19.31 “Nie będziecie się zwracać do wywołujących duchy ani do wróżbitów. Nie będziecie zasięgać ich rady, aby nie splugawić się przez nich. Ja jestem Pan, Bóg wasz!”
   Powtórzonego Prawa 18.10 “Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień2 swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; 11 nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do UMARŁYCH. 12 Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni”

 3. “Sześć cyfr. Przypadek czy oswajanie?” > w tym wypadku względy bezpieczeństwa, dość popularna praktyka wśród systemów PINowych,
  aczkolwiek przy okazji może mieć swoje drugie dno

  e-dowody -> sprawa znana od wielu lat, “w końcu” wdrożona, integracja z wieloma różnymi usługami również (karta medyczna przykładowo). Już teraz przez ePUAP można wiele spraw załatwić.
  Chip w e-dowodzie to tylko nadajnik naszego ID, fizycznie system jest w sieci.

 4. Katolicy bynajmniej nie nienawidzą Biblii. To zdecydowanie zbyt mocne słowa i krzywdzące. Co niedziela słuchamy na Mszy Świętej trzech czytań z niej, wielu z nas czyta Pismo Święte z komentarzami w charakterze praktyki duchowej.

  1. Od księdza katolickiego info, że w kościołach z oficjalnych czytań wypadł fragment 2 Tes 2.3 – 2.12
   To chyba musi być już blisko skoro się tak boją, że Jezus przyjdzie :)))))))))))))

  2. Cóż, na pewno nie ma sensu generalizować. Jednak wśród katolików są i tacy, którzy mogą chodzić do kościoła na mszę, słuchać co ksiądz mówi, mogą trzymać Biblię w domu na półce jednocześnie mówiąc, ze jest to bardzo zła książka. Od jednego z takich właśnie katolików usłyszałam, że za każdym razem kiedy brał Biblię do ręki by ją poczytać zaczynało dziać się coś złego, dlatego jej już nie czyta. Inny taki katolik uznał, że diabeł mnie opętał gdyż zaczęłam czytać Biblię.
   Wg mnie wśród wielu katolików jest hipokryzja i brak analizowania swoich czynów i decyzji.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: