Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 12.03

Boży ludzie zastanawiają się czasem kiedy będzie  na prawdę pochwycenie lub czy rozpoznają antychrysta. Ja uważam, że z takimi rzeczami będzie jak w komunikacji duchowej niewerbalnej między wierzącymi.

Na pewno mieliście tak często, że chcieliście do kogoś zadzwonić, do brata siostry w wierze, a tu on/ona sam dzwoni.

 

Były takie osoby na tym blogu, które napisały, że szukały czegoś na temat wiary, czy zastanawiały się i nagle tutaj odnalazły następnego dnia.

Tak działa Duch Boży. Dlatego my będziemy wiedzieć kiedy będzie to wszystko się już działo.

Ci, którzy dożyją pochwycenia czy czasów gniewu Bożego,

będą wiedzieli kiedy to jest i ich ten dzień nie zaskoczy,

bo Bóg nas wszystkich w Duchu swym jednoczy.

Amen i Alleluja.

 

 

 

 

 

Updated: 12 marca 2019 — 20:47

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Walczmy o jak najlepszą relację z Ojcem jak Ojciec i Jego Syn czy Ojciec i Jego Córka a wtedy tylko nam na najlepsze wyjdzie i nie zaskoczy nas ten dzień cokolwiek miałoby się dziać bo wersji jest wiele ale sam jeden Bóg wie najlepiej co nadejdzie… Studiujmy Jego Słowa z modlitwą a On da nam odpowiedzi na wiele pytań ?

 2. Potwierdzam, ze na blogu bardzo czesto znajduję treści, które w danym okresie czasu mają związek z moim życiem. Niejednokrotnie się tak zdarzało.

  Nie wiem jak wy ale ja od kilku miesięcy mam przeczucie rychłego pochwycenia Kościoła. Myśle, że wydarzy sie to najpóźniej do 2021roku, chociaż ja czuje jakby miało to byc jeszcze w tym roku, ale oczywiście moge się mylić.

  Ja osobiście wierzę w pochwycenie przed uciskiem i mam nadzieje ze bedzie mi dane zostać pochwyconą. Zastanawia mnie tylko jak zniknięcie ludzi zostanie wytłumaczone tym pozostawionym i czy członkowie mojej rodziny w to uwierzą. Dla przykładu moj maż, który jest nienawróconym wie o pochwyceniu, nie raz mu o tym opowiadałam jak to moze wyglądać. Ciekawa jestem czy gdyby sie tak zdażyło ze zostałby sam to czy uwierzy kłamstwu tego świata, czy przypomni sobie moje słowa i zwróci się do Boga. Mam tez w rodzinie sporo bardzo religijnych katolików. Oni o pochwyceniu nigdy nie słyszeli.Ja im opowiadałam ale usłyszałam ze ….no własnie zostanie pochwycony Kościół (w domyśle KK). Myśle ze jednym z wytłumaczeń bedzie porwanie przez Ufo. Zwlaszcza ze KK dopuszcza instnienie pozaziemskich cywilizacji. Może to o to chodził Panu Jezusowi gdy powiedział “Biada kobietom brzemiennym i karmiącym piersią w owe dni!” Wyobraźcie sobie nie macie pojecia co sie stąło nagle znikneły dzieci, wasze dzieci i jeszcze mowia ze porwało je ufo na jakies doswiadczenia. Nie wiadomo gdzie sa i co z nimi robią.

   1. Ostatnio czytałam o tym, że Święta Bibilijne miały mieć swoje odniesienie w przyszłości. np Pan Jezus został ukrzyżowany dokładnie w Święto Paschy. Czytajac Bibli Święto Trąbienia od razu skojażyło mi sie z pochwyceniem. Analogicznie jesli świeta jesienne miałby wypełnić sie w te same dni to jak to sie ma do tego ze o owym dniu nie wie nikt nawet Syn. Z drugiej strony tylko garstka ludzi zna Świeta Bibilijne. Ani ateistom, ani katolikom nic to nie mówi. Może w okolicy jesieni my Chrystusowcy będziemy tak prowadzeni przez Ducha Świetego że w Święto Trąbek będziemy cały czas wpatrywać się w niebo. Kto wie? Cieszę sie, że mogę mieć w tym udział.

    1. nikt nie wie o dniu, ale czasu możemy sie spodziewac, choć nie nastawiałbym się na nic aby nie było rozczarowania

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: