Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wolna amerykanka strony wolna-polska.pl

Przedstawiam Wam komentarz niejakiego Alojzego, który podpisał się jako autor strony wolna-polska.pl podając do niej link.

 

 

“Jesteś protestancką świnią, malutkim człowieczkiem i daleko ci do bycia chrześcijaninem

 

Jeszcze za czasów kiedy prowadził Pan portal stopsyjonizmowi.wordpress.com, padło oświadczenie od admina tejże strony poprzedniczki wolna-polska.pl iz jest ateistą. Tak więc nie wiem na jakiej podstawie możesz oceniać moje chrześcijaństwo zupełnie go nie znając, zwłaszcza, że Twa strona jest promaryjna i prokatolicka oraz prawosławna i po komentarzach Twoich widać owo chrześcijaństwo.

 

 

“A w-p to chyba oceniasz własną miarą. Jeśli ktoś popełnił błąd w przedruku, to należy zwrócić mu na to grzecznie uwagę, bo ludzką rzeczą są pomyłki – szczególnie w zalewie internetowych informacji.”

 

Trudno żebym oceniał kogoś innego miarą.

“Pomyłka”? Zero zapowiedzi, że to od kogoś, zero cudzyslowia, zero linku i ty to nazywasz pomyłką? Gdybyś się pomylił, to grzecznie i uprzejmie byś przeprosił. Zresztą nieraz kopiowaliście bez mojej zgody i Ty piszesz o pomyłce? Całe teksty kopiowaliście i ANI razu nie zapytaliście, a szkoda bo wówczas bardzo chętnie bym Wam udzielił takiej zgody. Być może w emocjach nadałem tytuł, ponieważ sami będąc katolikami lub Bóg wie kim…, umieszczacie teksty protestanckie lub tez jak to nazywasz protestanckich świń, mieszając je z prawosławiem i mącicie ludziom w głowach. Prawosławie jest córką katolicyzmu i na ten temat jest masa materiałów.

Zresztą to kolejna manipulacja z tym protestantyzmem, ponieważ nie ma takiej drugiej strony chyba w necie, która tak bardzo krytykowałaby ten pseudprotestantyzm jak mój blog…

 

 

Ale nie, co robi “detektyw”? Wylewa pomyje na “konkurencję” (bo widać, że twój mały móżdżek myśli właśnie w takich kategoriach) i znienawidzonych katolików, wiesza na kimś bezpodstawnie psy i ubliża.

 

 

Nie jesteście moją konkurencją. Jeśli już to portal chnnews nią jest. Tak patrząc konkurencją mógłby być jakikolwiek portal katolicki. To zły kierunek.

Myślę, że  brak podania źródła i skopiowanie materiału jak najbardziej jest oszustwem, gdyż jest to przypisanie sobie autorstwa. Rozumiem jakąś część w ramach cytatu i to również z podaniem źródła, ale nie dość, że nie było podanego źródła, to ani cudzyslowia a jeszcze dodatkowo tekst, który był kompilacją innych tekstów i zaczynał się od mego tekstu jakby to był Wasz. Nie w środku, nie na końcu. Powinno paść słowo przepraszam, ale nie spodziewam się tego.

 

Pomyłka, ja nie nienawidzę katolików. Nienawidzę Watykanu jako instytucji. Mam znajomych i rodzinę katolików. Modlę się o nich.

Powiadasz, że mam mały móżdżek, ale z tego co wiem, za myślenie odpowiada płat czołowy. Móżdżek odpowiada za równowagę i ruchy gałek ocznych, ale skoro uważasz  inaczej to nie mogę Cie powstrzymać od błędu…

 

 

“To jest właśnie twoja moralność, pajacu.

 

Rozumiem, że “pajacu” wkomponowuje się w mentalność katolicką? Czy może raczej ateistyczną? Zupełna swoboda obrażania, co jeszcze udowodnisz w kolejnym komentarzu.

 

“Gdybym wiedział, że ten niszowy blog prowadzi taka kreatura, to lata temu przestałbym na niego zaglądać.”

 

 

Na wstępie komentarza do tego zdania, gratuluję poczytności strony wolna-polska.pl.

Szeroka brama jest do piekła.

No cóż, ja na Wasz portal nie zaglądam….No chyba że ktoś linkuje, albo mnie o tym poinformuje.

 

Poniżej drugi komentarz admina strony wolna-polska.pl

 

“Posłuchaj heretycki sekciarzu i bydlaku, ten material przedrukowała osoba która ma już swoje lata, na emeryturze”

 

Sektą jest kościół katolicki, a Wy od tego wg Twojej opinii sekciarza kopiowaliście teksty i stale tu zaglądaliście.. Jak nazwać taką postawę?

 

 

“I do pięt jej w działaniu nie dorastasz bo całe swoje życie na działanie poświęciła a nie na judzenie i pranie ludziom łbów czym zajmujesz się z lubością.”

 

Juz słyszałem od pastora Cyrikasa, że komuś nie dorastam do pięt.

Jeśli to było pranie łbów, to dlaczego od kilku lat umieszczaliście teksty sekciarza i pracza? Coś tu nie gra…

Nie zamierzam także dorastać do pięt ani Tobie, ani żadnym ludziom na emeryturze, których nie znam i nie czytam ich tekstów.

 

 

“Nie wiem skąd go wzięła i już mnie to nie obchodzi. Z pewnością nie miala zlych intencji. A teraz spojrz łajdaku jak sie zachowałeś i jakie świadectwo sobie wystawiles. Cóż, najważniejsze, że sprawa z Tobą się wyjaśniła i już wiadomo, że jesteś zwykłą kupą gówna. Żegnam.”

 

Tutaj chyba nie muszę nic dodawać, wizytówka i podpis oraz wiara są oczywiste.

 

Może tylko tyle:

 

 Lecz powiadam wam, którzy słuchacie: Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; 28 błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają.”

 

Błogosławię Ci Panie Alojzy. Życzę Ci, abyś poznał Pana Jezusa, życzę Ci abyś narodził się na nowo. Niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Życzę Ci wszystkiego dobrego.

 

 

Mój komentarz ogólny.

 

Gro katolików uważa, że jak wie coś o Żydach, czy jest patriotami kraju, którego już dawno nie ma, to są wierzący. Nic bardziej mylnego. Pan Alojzy dał popis swojej wiary. Wybaczam mu obraźliwe słowa i kopiowanie bez mojej zgody oraz brak linków.

 

 

 

 

Strona wolna-polska.pl jest dla ludzi, którzy szukają nie Boga, ale wiedzy, a wiedza nie zbawia. Jeśli ktoś uważa się za stronę anty systemową, to choćby nie wiem ile prawdy pisał, to jeśli będzie to bez Jezusa, to będzie to strona zwiedzeniowa i trzeba dużej wiedzy, aby rozdzielić ziarno od plew, Wiele prawdy jest także na stronie Dawida icke, ale 50% to kłamstwa. Podobnie u Świadków Jehowy. Tam proporcje te jeszcze bardziej są dla nich korzystne. Strzelając jest tam pok 80-90% prawdy.

Chciałbym aby strony takie jak wolna-polska.pl zdeklarowały w co wierzą, a jeśli nie ufają protestantyzmowi, to niechaj nie cytują żadnej ze stron protestanckich jak nazwał Pan Alojzy świń. Niestety, ale nie mając prawdy kompletnej mieszają trochę protestantyzmu z prawosławiem i katolicyzmem. Ja tego nie robię, bo wyszedłby bigos. Kościół Rzymski jest biblijną nierządnicą i ciężko do tego nie dojść.

Strony spiskowe bez Jezusa prowadzą do strachu, agresji i psychoz. Kilka ofiar takich stron już poznałem.

 

Chciałbym wiedzieć tez kogo chcą reanimować Korwinowcy czy narodowcy? Syjosnistyczno-watykańskie władze obalić chcą walcząc z milionami telewizorów?

To apokalipsa już nie obowiązuje? To mają być na ziemi rządy ludzi nie Jezusa?

Musi być źle, my jedynie możemy to złagodzić, ale w tym kraju nigdy narodowcy nie dojdą do władzy. Prawdziwi narodowcy. Zwłaszcza, że 90% z nich to katolicy, a więc służba Watykanu.

Gdyby miało byc pochwycenie przed uciskiem, to niestety, ale katolicy przynajmniej w większości zdecydowanej nie będą pochwyceni gdyż ich owoce są wyraźnie widoczne.

Przypominam poduszkę Jacka Międlara będącą w sprzedaży:

 

 

 

Śmierć wrogom? z Taką poduszką do snu idą katolicy?

 

To Jezus powinien być w centrum, a nie partia, nie religia i nie wiedza.

Katolicy sa nienarodzonymi na nowo ludźmi co widać po powyższych komentarzach i wszelkich dumach narodowych.

Kiedy organizowałem pierwszy raz zjazd w roku bodajże 2015, przyznałem w swoim świadectwie, że jako katolik byłem spokojny, ale do momentu jak ktoś mnie nie zdenerwował. Pamiętam jak Krzysiek z Warszawy “Pszczelarz” przyznał, że miał to samo i był postrachem swej miejscowości.

Teraz względnie spokojnie mogę znieść takie obelgi na Chwałę Jezusa, gdyż nie muszę tak jak katolicy odpłacać tym samym.

Myślę, że tacy ludzie będą nas wydawać antychrystowi.

 

 

Do nałogowych informacjozjadów. Podaję tekst z katolickiego kanonu, czyli  księgi Syracha, którą czytuje i polecam:

 

“Rozmyślaj o tym, co ci nakazane,

a tajemne sprawy sa ci niepotrzebne

Nie szukaj tego, co jest zbyt ciężkie, ani nie badaj tego, co jest zbyt trudne dla ciebie.

 (22) O tym rozmyślaj, co ci nakazane, bo rzeczy zakryte nie są ci potrzebne. “

 

 

Gdyby nie moja chęć wyciągania ludzi z ciemności poprzez dowody na satanizm świata, to już dawno bym to zostawił. Jednak wchodzenie na wszelkie strony spiskowe, gdzie nie ma mowy o Bogu jest karmieniem się złem.

Owe spiski mają być tylko argumentem dla innych w ewangelizacji jaki jest świat zły i grzeszny a nie celem w sobie.,czy nadzieją na polskość. Nasze królestwo to królestwo niebieskie.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Niech Bóg ma nas wszystkich w swej opiece.

 

 

 

 

 

Updated: 11 marca 2019 — 08:10

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Niech takim ludziom Jezus Chrystus da łaskę prawdziwej wiary. Niesłychane to… aż dziw…

 2. Strasznie przesiąknięta nienawiścią ta wiadomość do Pana, panie Piotrze. Sam kiedyś zaglądałem na portal wolna-polska, ale na szczęście przestałem ponieważ tamta strona zarabia na taniej sensacji, spiskach i miesza prawdę z dezinformacją. Ze świecą szukać tam informacji o miłości do bliźniego, posłuszeństwa wobec Boga czy zachowaniu czystości. Niech się Pan nie martwi tym atakiem, bo podążający za Chrystusem będą mieć wielu nieprzyjaciół.

  1. Nie dość, że pełna nienawiści była ta wiadomość do admina, to i jeszcze zero kultury ze strony tego całego Alojzego…

 3. Panie Piotrze ja dzięki Pana blogu odnajduje prawdę Jaka jest Jezus Chrystus nigdy go nie szukałem też całe życie byłem zwiedzonym katolikiem ale już nie pamiętam jak znalazłem ten blog i dziękuję Jezusowi i Panu że go Pan niech Pana Jezus Chrystus w całej Pełni Pana Błogosławi

  1. Dziękuję za dobre słowo. Wartością jest mieć świadomość pomocy w dojściu do Boga. To zaszczyt.
   Wszystkiego dobrego.

 4. Alojzy,

  póki jeszcze żyjesz
  i po co Ci to było ?

  Jezus, którego nie uznajecie, to Bóg JEST
  a promujecie “prawa mohabickie”
  [obecnie dla gojów]

  to znaczy szie co ?
  Prawda jest kloaką ? … Alojzy ?

  JERUZALEM… Jest duchową Rodziną
  z Ojcem.
  To nie katolicy, muzułmanie, żydzi
  To Naród Wybrany
  czujesz to ?

  opamiętaj szie i nie podnoś ciśnienia Adminowi,
  On i bez Ciebie ma mnóstwo kłopotów z “selerem”
  na przykład taki spam:

  Shalom Jerusalem – Gypsy Worship

  https://www.youtube.com/watch?v=7dVkChLS6h0

 5. Alojzy,

  czy Ty szukałeś Boga, czy sensacji, której niemało ?

  ja, wędrując z Indii i uciekając przed szambem
  szie zatrzymałem w Polsce… prawdziwej wolnej
  Polsce, gdzie Jezus dawał przykład Miłości,
  my, cyganie, teraz szie odwdzięczamy za to
  że Polacy nas przyjęli, a Ty śpisz ?

  weź, podziękuj Bogu… że masz do czynienia
  ze mną 🙂 🙂

  zapodać Ci spam ?

  Shalom Jerusalem – Gypsy Worship

  https://www.youtube.com/watch?v=7dVkChLS6h0

  Romowie [cyganie] pochodzą od syna Noego
  Jafeta,
  pozdrawiam Chrystusem i szie nie załamuj,

  seler

 6. mnie Alojzy [czy jak Ci tam jest],

  wybito mi oko, bo za dużo wiedziałe
  nogi nie mam, ale to inna historia,

  ja żyję na skraju nędzy i rozpaczy
  ale Jezusa Boga szie nie wyprę,

  a jak u Ciebie Alojzy ?
  dobrze Ci ?

  seler – bezczelnie spamujący,
  stek gówna,…cygan

  [tego, to mi na pewno Admin nie przepuści]

 7. Alojzy czy tam Acidek303

  szie zastanów lekko,
  po co wjeżdżasz na ten blog ?
  mało Ci szekli ?

  zapodać Ci piosenkę ?

  [kurcze, …nie mogę, bo Admin mi ne pozwala]

  seler

 8. Alojzy,

  poczekaj… bo mi myśl pouciekała od Ciebie,
  dobra, wróciła…

  dobra… jedziemy… czy Ty zrozumiałeś,
  że Jezus jest Bogiem, czy jeszcze nie ?

  dlaczego u Ciebie, Alojzy, nie ma wiary ?
  nie sztuka cytować Biblię,

  dlaczego u Ciebie, Alojzy, pogarda ?
  pogarda dla muzyki Serc i Duszy ?
  dlaczego ?

  dlaczego pogarda dla bliźnich ?

  narażam szie całkowitym zbanowaniem
  ale Ci Tobie zapodam

  GYPSY EWANGELIZACJONA POLSKA

  https://www.youtube.com/watch?v=CKm3L53ZOSc&feature=youtu.be

  1. Alojzy,
   na koniec napiszę Ci wiersz, nie obraź szie…

   ŚWIADOMOŚĆ

   rodzimy szie, nie ze związków LBGT i obserwujemy
   kto Bratem, kto katem…
   tryskała Krew
   przez wieki
   zapisane
   jest

   żyliśmy, by nikogo nie krzywdzić i doczekamy
   by szie nie upodlić…
   Pocieszyciel JEST
   od wieków
   TEN

   świadomość Duszy mej to bardzo ważna rzecz
   gdzie i jak egzystujemy…
   by nie sprzedać jej
   za srebrniki
   w sejmie

   WYNIKI

   albowiem prawdziwym Ciałem Są Owoce Jej
   duszy i świadomości na Drodze
   i bezdrożach nikczemności
   ale Człowiekiem byc
   do końca…

   POTWIERDZENIE

   u Boga jest i na tym padole łez, gdzie
   obserwują mnie czym lub Kim jestem
   nie dla mej chwały, gdzieżby
   ale dla Ojca mego by
   wskrzesił

   albowiem Wola moja i Myśl za pomocą Metod
   mych zmierzają do Prawdy o mnie samym
   po drodze kalumnie mogą być
   od ludzi podłych
   WYTRWAJMY

   Wola + Myśl + Metody TO Wyniki + Potwierdzenie
   BOGA i Stworzenia i na pewno
   nas, ludzi…

   11-03-2019 seler …i bez muzyki,
   hej…

 9. Ja teraz trochę nie na temat, ale spójrzcie, jaki “ciekawy” serial o apokalipsie nam się tworzy. Wiem, że podobnych mózgopraczy w mediach już jest sporo i będzie się pojawiało więcej, no ale po prostu nie mogłam się powstrzymać…
  https://www.youtube.com/watch?v=hUJoR4vlIIs
  Jakby podsumować, to dwóch bohaterów reprezentujących dwie skrajne wartości, dobro i zło – przy czym ten zły ma na imię Crowley, może przypadkiem – współpracują razem (przy czym są wręcz przedstawieni jako DOBRZY PRZYJACIELE), żeby odnaleźć antychrysta (którym jest niepozorny, niczego jeszcze nieświadomy jedenastoletni chłopczyk). Chcą wychować go tak, by “nigdy nie był w stanie wybrać między dobrem a złem”, a tym samym by zapobiec końcowi świata. Generalnie historia kończy się tym, że to sam antychryst ratuje świat przed zagładą, pokonując swojego “ojca” diabła. 😉 Wątek Boga paradoksalnie jest w tej farsie całkowicie nieobecny, co w sumie tak bardzo nie dziwi… Zabawne, że akurat teraz jest “światu” potrzebna ekranizacja jakiejś książki Pratchetta sprzed dobrych 29 lat.

  1. ooo dziękuję Daria, faktycznie interesująca fabuła i spostrzeżenie wbicia w czas…

 10. Św. P. dr. nauk ekonomicznych Rafał Wójcikowski ostrzega, że między 2019 a 2024 rokiem pojawi się kryzys, z którym świat zachodni sobie nie poradzi. Przewiduje kilka scenariuszy: wojna, bankructwo państwa, obcięcie emerytur. Już teraz słyszałem, że ZUS zamiast przyznawać niezdolność do pracy i rentę będzie przyznawał zaświadczenie, do czego jest zdolny niepełnosprawny, a z drugiej strony przyznaje socjal madkom i patologii 500+. https://www.youtube.com/watch?v=pQfzy4_k-gc

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme