Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Kobieta ma być głową mężczyzny” 1 List do Feministek rozdział pierwszy.

Tekst i foto brata Petrosa.

 

 

 Test na spostrzegawczość. Nie wiem jak Wy, ale ja na pierwszy rzut oka gdy widzę tego typu zdanie wydaje mi się, że coś tu nie pasuje. Dzieje się tak, ponieważ mamy przez naszego Stwórcę podświadomie zakodowane role jakie mamy do odegrania w małżeństwie. I tylko w tych rolach będziemy w stanie się spełniać i osiągać szczęście. Kto może chcieć dla nas lepiej, niż Ten, który nas stworzył? Słuchajmy Go!

? Szatan, dzięki rosnącym jak grzyby po deszczu ruchom feministycznym, w kolejnej z dziedzin zamienia Boży porządek na zjawisko, które z pozoru wydaje się być drogą do wolności, a tak naprawdę jest drogą do fali rozwodów co możemy łatwo sprawdzić w rosnących z roku na rok smutnych statystykach.

? Kobiety męczą się będąc głowami rodzin. Narzekają, że mężowie są wycofani i na ich głowie spoczywa zbyt wiele rzeczy. Czują się bardziej opuszczone niż kochane.

Dzieje się tak, ponieważ mężczyźni w konfrontacji z kobietą, która w swojej „wolności” chce przejąć władzę w związku z natury się wycofują, stąd opisane powyżej zjawisko. I koło się zamyka. Chociaż tak naprawdę nie tylko się zamyka, ale również samo napędza i w „najlepszym” przypadku kończy się wypaleniem związku, a w najgorszym przypadku rozwodem.

 Czy nie jest tak drodzy mężczyźni, że bardziej od anielskiej urody pociąga nas skromność i uległość (w zdrowym tego słowa znaczeniu) kobiety? Czy nie to wyzwala w nas automatycznie instynkt opiekuńczy i falę pozytywnych emocji?

 Czy nie jest tak drogie panie, że bardziej od skulonego z powodu waszego krzyku chłopca pociąga was stabilność emocjonalna, stanowczość i przewodnictwo mężczyzny? Czy nie to wyzwala w was automatycznie falę poczucia bezpieczeństwa i pozytywnych emocji?

 Nie dajmy się wodzić za nos wzorom „nowoczesnych związków” jakie niestety skutecznie przemyca do naszego społeczeństwa Boży przeciwnik bombardując nas tymi wzorami w filmach, kabaretach i całym spektrum medialnym. Słuchajmy wskazówek Boga, bo tylko podążając Jego drogą osiągniemy poczucie spełnienia, radości, szczęścia, a przede wszystkim jedności duchowej i fizycznej w małżeństwach.

? Niech Duch Święty prowadzi nas wszystkich w odnajdowaniu prostych ścieżek Boga w tej dziedzinie. W imieniu Jezusa Chrystusa życzę tego wam wszystkim i sobie również, Amen!

 

Updated: 8 marca 2019 — 12:59

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Dziękuję za umieszczenie Piotrze 🙂
  Niech Duch Święty utwierdza jak najwięcej osób w prawdach Słowa Bożego, a wszystko niech dzieje się dla chwały Bożego Imienia, Amen.

 2. Otóż to, nic tak nie pociąga, jak mężczyzna który Jest silny, stabilny emocjonalnie, stanowczy i potrafi przewodniczyć. A ja jako kobieta jak najbardziej chce być temu uległa, chce czuć się bezpiecznie w ramionach mojego męża. Wkoncu tak nas stworzył Pan Bóg. Moim zdaniem mężczyźni potrafią skupić się na jednej rzeczy i to właśnie sprawia że są stworzeni do czynienia wielkich rzeczy, a my kobiety jesteśmy wielozadaniowe, co powoduje, że całkowicie dobrze sprawdzamy się jako opiekunki ogniska domowego. :))

  1. Pięknie wyrażone!
   Dodam jeszcze, że to że mężczyzna ma być silny, stanowczy stabilny emocjonalnie i umiejący przewodniczyć nie znaczy, że ma być niewrażliwym i niemiłym (czy nawet wręcz brutalnym) człowiekiem, a to że kobieta chce móc czuć się bezpiecznie nie oznacza że ma być bez własnego zdania w stosunku do męża(tylko wyrażonego kulturalnie) i nie umiejąca czasem być stanowcza (byle nie wredna i zimna jak bryła lodu)…
   Fajnie też jest jak mężczyzna umie gotować choć w podstawowym stopniu (nie zawsze kobiety są dobrymi kucharzami, zdarza się że mężczyźni potrafią być naprawdę świetni w tym), a kobieta może od niego też nauczyć się np. jak zmontować półkę czy dokonać jakichś podstawowych, takich typowo technicznych napraw…bo i to się przydaje, zwłaszcza w nagłych sytuacjach (np. mąż/żona złamie rękę albo i gorzej) 🙂

 3. I kolejny dramat:
  https://gazetawroclawska.pl/miedzynarodowy-strajk-kobiet-zakorkowal-wroclaw-zdjecia/ar/13949879#strona-kobiet

  Widząc policję kierującą ruchem i unoszący się dym, myślałem, że jakiś wypadek się zdarzył.
  A tu co…?
  Prawie dwie godziny stania w korkach, bo w tańcu, pląsach i tęczowymi flagami elita intelektualna protestowała sobie przeciwko “nienawiści”… brak słów.

  I perełka (zapewne jedna z wielu), zdjęcie 30:
  “Don’t tell me how to dress. Tell them NOT TO RAPE”
  )Nie mów mi jak mam się ubierać.
  Powiedz im, żeby nie gwałcili.)

  SSmutna pani zapewne pomyliła Polskę z którymś z tolerancją słynącym emiratem zachodnioeuropejskim.

  Żal.

  Módlmy się do Pana Boga by uwolnił nas i nasz kraj od “postępu cywilizacyjnego”.

  1. Niestety gwałciciele są też i w Polsce (co jest bardzo smutne 🙁 ), bo i w tym kraju zdarzają się niestety przypadki tego okropnego przestępstwa, czy to popełniane przez Polaków, czy obcokrajowców… :/ Dziewczyna może być skromnie ubrana, nie jakoś wyzywająco (np. dłuższa sukienka + na to kurtka albo długa bluzka + spodnie + kurtka/bluza z kapturem itd.), bez żadnych głębokich dekoltów, wycięć itp. (co nie znaczy że pochwalam gwałt na skąpo i/lub wyzywająco ubranych dziewczynach, nadal uważam to przestępstwo za wstrętne), a niestety i tak znajdą się przypadki gwałtów dokonanych na skromnie, zwyczajnie ubranych dziewczynach 🙁
   Niemniej jednak rozumiem twój punkt widzenia, też bym się wnerwiła gdyby mi zakorkowano miasto bo strajk/protest czy coś w ten deseń, a taki jak przedstawiony w linku to już tym bardziej…
   PS. Dzięki za galerię zdjęć w linku, będzie wiadomo na co/kogo uważać…
   I tak, modlę się i będę się modlić, by tacy “ludzie” nie zdominowali niczego tutaj…

 4. ZerwipejsMyckojad

  To są czasy rozdzielenia ziarna od plew. To są czasy w istocie ostateczne – głupi będą coraz głupsi, wierzący i prawi bardziej wierzący i prawi.
  P.S. Oficjalnie nie zaliczam się do wierzących. Nie wierzę, tylko WIEM, że stwórca jest – wieczny, ponadczasowy i sprawiedliwy.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: