Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gargulec na lotnisku w Denver drwi z teorii spiskowych. Rzucana prawda.

Zapewne nie bez powodu to właśnie na lotnisku w Denver zainstalowano mówiącego posąg-robota.

 

Nie tylko wymowne ani sugestywne, ale tak bardzo jawne jest powitanie gargulca, że aż zawierające kpinę z prawdy, którą notabene serwują podróżnym wprost:

 

“Witamy w Kwaterze Głównej Illuminati, to znaczy w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Denver!” wykrzykuje gargulec, szokując podróżnych.

 

 

 

 

 

Przekaz ten przypomina mi znany już mem z sieci:

 

 

 

Bo oni traktują ludzi jak świnie zgodnie z Talmudem.

Film o Lotnisku w Denver:

 

Malowidła w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Denver są określane jako zapis ludobójstwa.

Ale nie tylko.

Na jednym z nich jest ujawniona data Majów – 21 grudnia roku 2012. Na ten dzień Majowie przewidywali, iż świat ulegnie „odrodzeniu”.

No i uległ, ale napiszę o tym w kolejnym kontrowersyjnym wpisie, gdyż jest coś, co chyba szokuje jeszcze bardziej niż ten gargulec,  a co mieliśmy i mamy przed oczami i nikt nie widział.

 

Gargulec rzyga prawdą na ludzi przechodzących na tym lotnisku, gdyż sama nazwa “gargulec” oznacza – rzygacz.

 

Rzygacz na ratuszu w Tallinnie
Rzygacz, in. gargulec (łac. gargulio „gardło”)[1], także: garłacz, pluwacz, plwacz – dekoracyjne, ozdobne, wystające poza lico muru, zakończenie rynny dachowej, z którego woda deszczowa ma swobodny odpływ. wikipedia

 

 

Pluje wprost prawdą, aby ta była wyśmiewana. No i śmieją się przechodzący obok niego pasażerowie.

 

Mało kogo zastanawia fakt, iż gargulec jest nikim innym jak demonem. Jak to więc wygląda z punktu widzenia duchowego?

Demon rozmawia z ludźmi mówiąc im prawdę, a oni śmieją się niczym uśmiechnięty  nagi król ze swych niewidzialnych szat.

Równie dobrze mógłby tam być posąg diabła i czynili by identycznie. To tylko taka zabawa…Takie do śmichu…

 

Owa atrakcja jest jednak manifestacją ich wielkiej odsłony, która niebawem nastąpi. Ich 5 minut nadchodzi wielkimi krokami. Udaje im się przyciągnąć coraz większą RZESZĘ ludzi do zła, którego są twórcami. Ale jeśli nadchodzi ich czas, to trzeba tez wiedzieć, że nadchodzi Jezus i pochwycenie przed Wielkim Uciskiem.

 

 

Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust5 i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 

 

Owa mocą jest zgromadzenie Jezusa pełne Ducha Bożego. Po pochwyceniu nie będzie miał kto go zatrzymywać. Ludzie, którzy nie oddali swego życia Jezusowi będą się musieli zmierzyć się własnymi siłami z systemem zła.

 

Oto już teraz, jak to poinformował mnie o filmie i słusznie spostrzegł mój czytelnik Klaudiusz, obraz przemawia, a my nie wiemy co jeszcze maja w zanadrzu.

Może już istnieje mówiący obraz, któremu cześć będą oddawać wszyscy mieszkańcy ziemi, którzy nie są zapisani w księdze Baranka.

 

 

_______

 

Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

8 komentarzy

Add a Comment
  1. Bardzo ciekawa informacja I niemniej ciekawy Twoj komentarz. Dokladnie tak: pluja w twarz Ta prawda I to za malo dla spiacych.

    1. dokładnie. o widzisz zpaomniałem i o tym napisac, gdyż jestem podekscytowany innym newsem, o którym piszę.

    2. O właśnie. Jestem ciekawa, czy to taka ” mini-wersja” właściwego proroctwa o obrazie Bestii. Chociaż może to za daleko idąca hipoteza, kto wie. Tak czy inaczej na pewno jesteśmy do czegoś przygotowywani.

  2. Wszystkim ucieklo przez palce , przysylaja paczki wybuchowe do Londynu ,Edynburga I Glasgow ,cos poteznego szykuja przed Brexitem , zamachy terrorystyczne zapewne ,dzien po dniu kolejne ewakuacje i dziwne ,ladunki wybuchowe dzisiaj kolejne zaadresowane z Irlandii czyzby zwala na IRA w celu twardego Brexitu i zamkniecia granicy z Irlandia ? Podejrzewana data zamachow , jest 22 03 2019r czyli 322 Skull and Bones , dzien po pelni ksiezyca i pierwszym dniu wiosny ,cos wisi w powietrzu ,kiedys wszystkie portale by pisaly a dzis cisza tylko ja i jeszcze jeden facet zwrocil na to uwage ,dziwnym trafem dzieje sie ta tuz przed planowanym Brexitem , tak jak w USA przed wyborami uzupelniajacymi ,wszedzie to ci sami okultysci pociagaja za sznurki ta sama metoda, dzialania ,dodatkowo dzis przemawial samozwanczy prezydent Wenezueli Guaido za jego fotelem byl wieniec laurowy i symbolika Rzymu wiemy wiec kto stoi za sytuacja w Wenezueli . Jezus Chrystus jest Panem i Zbawicielem . Halleujah .

    1. O, a to ciekawe… Dzięki za info, trzeba będzie uważnie obserwować co się dzieje…

  3. Asia wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet ,duzo zdrowka , i wiary , oraz innym kobietom na tym portalu 🙂 .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: