Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jak “błogosławi” muzykom Lucyfer na przykładzie zmarłego niedawno Keitha Flinta z Prodigy.

 

Problemem przy tego typu newsach w odbiorze społecznym jest fakt, iż takie przypadki są skrajnymi i mało kto spogląda na te pośrednie. Jaka jest różnica między wytatuowanym mężczyzną z rogami i demonicznym makijażem, a jakimkolwiek polskim artystą lub piłkarzem jak to nazywam chodzącym obrazem?

 

Keitha Flint podobno załamał się rozstaniem z żoną. Myślę, że za wcześnie na takie deklaracje. Śmierć sług szatana ma różne oblicze. Czasem jest to nawracanie jak w przypadku Tomasza Chady, czasem jako element show szatana jak w przypadku słynnego klubu 27, a czasem jako skutek stylu życia.

 

Mnie zaś natchnęły optymizmem komentarze pod newsem na lewicowym wp.pl. Notabene jeśli macie tam pocztę to jesteście dla nich transparentni jak kryształ górski lub szklanka wody.

W komentarzach pojawił się ku mojej uciesze motyw z Bogiem:

 

https://gwiazdy.wp.pl/keith-flint-popelnil-samobojstwo-mial-49-lat-6355780700067969a

 

Świadectwo plus obrona dobrego imienia Bożego. Brawo dla tych ludzi. Chwała Bogu za nich. Jeśli gdzieś są podobne newsy zachęcam do walki na tym froncie. Oczywiście jak przystało na Chrystusowca a nie na antypawłowca.

 

Keitha Flint był zapewne zamożnym człowiekiem. Szatan wszak “błogosławi” tak jak polskim politykom.

 

W Rolling Stone powiedział:

“Scena rave w Anglii została zbudowana wokół ekstazy, na pewno. Ale wszystkie gatunki muzyczne są związane z jakimś narkotykiem, nie wiem dlaczego “, mówi muzyk. “Tak było. We wszystkim jest przypadkowość, a dobro i zło we wszystkich rzeczach. “”

 

Po części jest to prawdą, że w każdym rodzaju muzyki niemal są używki, ale reszta to relatywizacja co jest zaimplikowane ludziom tego świata czyli nie podążającym za Jezusem. W każdym jest dobro i zło. W Wałęsie jest dobro i zło, w gangsterach jest dobro i zło. Czynnikiem krytycznym nie jest tutaj ważenie dobra i zła, a z jakiego ducha kto pochodzi!

 

Członek Prodigy prawdopodobnie (nie znamy końcówki życia) stracił zbawienie, ale Ty czytelniku nie narodzony na nowo możesz zyskać życie wieczne.

 

“Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć.”

Jana”

Pan Jezus zaś:

 

“Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości. “

 

Pupil Złego:

 

Chrześcijanie:

 

 

 

 

 

Szatan doprowadza do zabicia się i pozbawienia życia wiecznego.

Bóg daje życie wieczne. Tak więc istotnie szatan doprowadza do samobójstwa życia wiecznego, gdyż chce abyś skończył/a jak on.

 

Chwała Panu Jezusowi!

Jeśli jeszcze nie oddałeś swego życia Jezusowi, to najwyższa pora, gdyż żyjemy w czasach ostatecznych i nie znasz dnia ani godziny kiedy przyjdzie gniew Boży a czas łaski się skończy.

Amen!

 

Updated: 6 marca 2019 — 09:21

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Dlaczego nie można wejść na forum-chrzescijan.pl?

  1. Wojciechu to jest fałszywa flaga. Akcja na ośmieszenie zwolenników Trumpa. Deep State ma 99% mediów na świecie i robi wszystko, żeby ośmieszyć cały ten ruch MAGA i Qanon.
   Swoją drogą to już Trampek mógłby jakąś bombę informacyjną odpalić, tak jak to szumnie zapowiadał.

   1. Tak, czy owak, widać mądrość tego świata i postępujące upodlenie ludzi wrogich Bogu.
    Smutne ale prawdziwe…

 2. Dlaczego nie akceptujesz komentarzy, które nawet nikogo nie obrażają?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: