Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kontrowersyjna, propagandowa, antychrześcijańska ulotka edukacyjna miasta Gdańsk dla dzieci i młodzieży.

Skoro sam rzymski kościół podejmuje się krytyki słynnej już ulotki propagandowej na miarę LGBT wydanej przez miasto Gdańsk za czasów Adamowicza, zgrzeszyłbym tak, jak grzeszą milczący pastorzy w tej i wielu innych sprawach, gdybym nie opublikował demoraloulotki.

 

 

– Broszura nie spełnia kryteriów ulotki edukacyjnej, a jej treść przypomina materiały propagandowe – uważa dr n. med. Piotr Mielcarek, ginekolog.

“ZdrovveLove” – tak nazywa się gdański program edukacyjny o zdrowiu prokreacyjnym. Broszura, sfinansowana z kasy miasta, ma przekazywać młodym ludziom informacje na temat seksualności i antykoncepcji. Władze Gdańska informują, że ulotka jest częścią edukacyjną gdańskiego programu in vitro.

gloria.tv

 

 

Zdaniem ginekologa, najbardziej niepokojące tezy ulotki to:

Układ płciowy służy do generowania zmysłowej przyjemności seksualnej (relacje społeczne i prokreacja wymienione jedynie zdawkowo i instrumentalnie w ramach realizacji własnych “praw seksualnych”).

Nie jest celem związku między mężczyzną a kobietą a tym bardziej między dwoma mężczyznami co biblia nazywa obrzydliwością, ukierunkowanie się na zmysłowość.

Większość ludzi korzysta z samozaspokojenia, praktykując uzyskiwanie zmysłowej przyjemności seksualnej poprzez masturbację (w domyśle: jeśli tego nie robisz, nie należysz do większości).

Wielokrotnie umieszczałem informacje na temat szkodliwości masturbacji. Masturbacja nie tylko powoduje kontakt z demonami, ale sprawia iż nie możliwym staje się zdrowa relacja między mężczyzną a kobietą. Zawsze będzie to prowadzić do egoizmu “mogę sam/a”. Jest jeszcze jedna sprawa o której ani ja nie pisałem, ani nigdzie indziej nie znalazłem informacji. Uświadomiłem sobie niedawno. Otóż onanizm powoduje, iż nie musimy zdawać się na Boga w poszukiwaniu partnera czy partnerki, gdyż w każdej chwili możemy się sami zaspokoić.

 

Przydatne linki z mego bloga:

detektywprawdy.pl/2019/02/27/masturbacja-sex-z-demonami-jak-z-tego-wyjsc/?fbclid=IwAR2tTQbIVC6yt43kgxV1x7O1yanRtBpI05vCJfXWAVCgSZpyMSGE39AYdo0

 

detektywprawdy.pl/2016/11/08/onanizm-grzech-dyskwalifikujacy-w-zbawieniu/?fbclid=IwAR15_IbkKKSny_AllRY-bsy2ktj8B2joMt6JCcrB3vc_UUhdkxwO6yGlDIM

 

 

Niezależnie od wieku, dzieci mają prawo (i mogą być przez takie materiały zachęcane) do wczesnej inicjacji seksualnej, swobodnego praktykowania uzyskiwania zmysłowej przyjemności seksualnej i swobodnego poszukiwania “tożsamości płciowej”.Dzieci mają prawo do: “zawierania związków seksualnych, jakie chcą, opartych na zgodzie każdej ze stron (bez uwzględnienia kryterium wieku)”, “korzystania ze wszystkich swoich praw seksualnych, niezależnie od swojej płci, rasy, wieku, orientacji seksualnej itp.”, “zawierania, życia w i rozwiązywania małżeństw, związków partnerskich i innych relacji opierających się na pełnej i niewymuszonej zgodzie partnera: nikt nie może ci nakazać ani zakazać, z kim się zwiążesz; to ty decydujesz, w jakiej chcesz być relacji”.

 

 

Jest to kierunek do legalizacji pedofilii zgodnie z zasadą małych kroczków. Niestety społeczeństwo śpi jak niedźwiedzie w czasie zimy. Programowanie umysłów przez TV ma koszmarne skutki. Ludzie kompletnie nie są świadomi tego, co się wokół nich dzieje.

 

Czy zatem niepójście na wybory nie będzie takim samym krokiem jak bierność polskiego pastorstwa?

 

Jak pisałem to kilka tygodni temu czuję czarne chmury nad Polską.

Anna Jurksztowicz śpiewała kiedyś “gonić zachód z całych sił”. Jak widać gonimy go, ale nie w wynagrodzeniach i wolności gospodarczej ale w zboczeniach.

 

Wystarczy bierność letnich chrześcijan, by zwyciężyło zło.

 

 

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Bardzo niepokojąca treść tej ulotki…

 2. Mam watpliwości co do uczciwości tzw. wolnych wyborów ale trzymam stronę admina. Bierność to całkowite oddanie pola. Wszak bez nas wybiorą się sami mając takie armie urzędników. Plan już jest dawno rozpisany i wykonywany ale możemy go choć na trochę rozciągnąć w czasie. Najważniejsze wybory dla nas już sie odbyły – samorządowe. Parlamentarne? Cóż. Większego wyboru nie mamy. Menu koszerne albo wurst. Co ma być to będzie ale lepiej później niż niedługo https://www.magnapolonia.org/czy-to-nie-jest-pedofilia-pyta-kurator-oswiaty-cytujac-dokument-ktorym-maja-sie-kierowac-warszawscy-nauczyciele/

 3. Witajcie!
  a tu kolejna perełka:
  https://mobile.twitter.com/jerzkwasniewski

  jestem pewien że całe to lewcatwo i lgbt jest sterowane przez przeciwnika i jego pachołków w śmiesznych fartuszkach celem jest oczywiście zdemoralizowanie przyszłych pokoleń i odebranie im tym samym szansy na zbawienie. To jest okropne i może to doprowadzić do tego że ludzie się podzielą no bo jak Chrystusowcy mogli by żyć obok takich kreatur.

 4. ZerwipejsMyckojad

  Coś jest nie tak z tym Gdańskiem. Czy jod powoduje uszkodzenie mózgu? A jeśli tak, to dlaczego tylko w Gdańsku?

 5. Czesć! jak widać w warszawie już też wprowadzają te diabelstwo… pan prezydent się obnażył no i co teraz warszawiacy kogoście wybrali ??? a może wybory są po prostu fikcyjne ? proszę zobaczyć:

 6. Co do wyborów .Obecnym daleko do ideału ale na ich korzyść przemawia że oficjalnie nie popieraja zepsucia , legalizacji związków niemoralnych ,dodają co nieco socjalnych spraw dla rodzin oraz w planach dodatki dla emerytów.Co do grzechów .Musimy robić co w naszej mocy by nie grzeszyć ale by się nie zniechecac mimo porażek i nie żyć w myślach potępionych bo trudno się będzie podnieść.Jest jeszcze coś .Chcemy by Pan nadszedł ale czy nie opóźnia swojego przyjscia też i przez nas grzeszników ? Byc może nie chce zastać nas w stanie takim że mimo wielu zalet leżymy w jakims grzechu .Wiemy przecież że dzień Pański jest dniem oczekiwanym przez wierzących ale jest też dniem zapłaty dla wszystkich ,zatem bądźmy możliwie jak najczystszi .

 7. Tylko czekam jak lobby sodomickie w ramach dyskryminacji środowiska lgbt+ (idąc za postępem to niedługo zabraknie im liter w alfabecie) wymyśli swoje igrzyska. Zamiast dyscyplin biegów będą mieli masturbację na czas. A wracając do polskiej sceny politycznej to mam wrażenie, że te ostatnie wybryki lgbt oraz synteza totalnej opozycji są celowe. Czy nie tworzą nam namacalnie dwubiegunowego podziału sceny politycznej. Sceny zamkniętej na nowe, przyszłe jakieś oddolne ruchy spoleczne. Taki system jak w USA. Łatwiej będzie rządzić rządzącymi. Dwa psy na jednej smyczy.

 8. Bierność społeczeństwa nie spowoduje że zwycięży zło. Opozycja nie ma szansy wygrać bo jest za słaba. To Bóg decyduje o tym kto zwycięży .Nic nie dzieje się bez woli Boga. Bóg dopuszcza różne rzeczy. Zostawmy sprawy tego świata Bogu. Polska i tak jest bezbożna. Pedofilia w kościele katolickim zostaje ujawniona i co ….cisza w temacie , najlepiej” pod dywan.”Obecna władza popiera kościół katolicki i to co się dzieje w tym kościele bo nic z tym nie robi. Lgbt jest złem, grzechem i obrzydliwością ale grzechem i złem jest także popieranie kk z jego jawną już pedofilią, kłamstwem, bałwochwalstwem itp. Nie istnieje mniejsze zło , istnieje ZŁO. Czy my mamy wybierać mniejsze zło…? Czy Jezus wybrałby mniejsze zło… ? Czy my jesteśmy z tego świata… ? To co się obecnie dzieje świadczy o tym ,że to już koniec tego świata. Łatwo nie jest i nie będzie. Pozostaje modlitwa za nas i nasze dzieci ,i wołanie Przyjdź Panie Jezu.

  1. “To co się obecnie dzieje świadczy o tym ,że to już koniec tego świata”
   Też tak to odbieram. Ale na wybory pewnie pójdę, aby przez bierność nie dać głosu sodomitom. Natomiast nie mam wątpliwości, że ktokolwiek będzie rządził to będzie w systemie Bestii i będzie nas mordował.
   Zachowajmy wiarę do końca! I nie bójmy się!

  2. Opozycja nie ma szansy wygrać, ale możemy złagodzić przejawy zła przez opozycję. Mniej lgbt np

   1. Bóg rozdaje karty. Bóg zezwala na pewne rzeczy. Tak było, jest i będzie. Możemy ….się modlić. Tego co się dzieje nie zatrzymamy. Jedni to jawne zło, a drudzy to ukryte zło. Jedno i drugie to zło.Jawne wszyscy widzą
    (większość), ukryte jest groźne bo dla większości niewidoczne (często pod przykrywką dobra). Zwiedzenie nadciąga.

 9. Koniec tego świata (eonu) może jeszcze nie ale jego schyłek na pewno. Tak samo jak Wy Beato i Boro mam świadomość upadku tego świata oraz tego, że będzie znaczenie gorzej. Gorzej także u nas w tzw. Polsce s.a. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że pis po wyborach wystrzeli jak petarda i nie chodzi mi tylko o zamordyzm własnościowy, podatkowy (podatek katastralny) itd ale możliwy konflikt zbrojny. Nie pokładam już ufności w politykach ( i nie tylko) ale mam cichą nadzieję, że pewne, oczywiście drobne sprawy, można trochę przeciągnąć w czasie. I tak zrobią wszystkim kołchoz. Jak będzie trza to siłowo. Trochę będzie to naciągane ale podeprę sie Pawłem. Dz.25.11-12. Nie brudził się polityką ale swoje prawo znał i się na nie powołał. Tak czy siak. Czy pójdziemy na wybory czy nie, nie mamy żadnego wpływu na przyśpieszenie czy opóźnienie czasu Dnia Sądu. Z Bogiem

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: