Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Alexa przygotowuje scenę dla systemu antychrysta.

 

W dzisiejszym świecie ludzkość desperacko poszukuje kogoś z silną ręką, aby przejąć ster i doprowadzić do pokoju na świecie – przywódca, który ma zdolność do kompromisu i ułagodzenia każdej frakcji, aby zatrzymać całe szaleństwo. Ale jakie cechy charakteru są naprawdę potrzebne, aby poruszać się w nurcie opinii publicznej, która kształtuje świat, w którym żyjemy? W ciągu ostatnich 2000 lat ludzie z niepokojem próbowali przeanalizować, kim może być Antychryst i kiedy zostanie ujawniony, mówi autor i pastor Mark Biltz .

przed swoją wkrótce wydaną książką, Dekodowanie Antychrysta i czasy ostateczne: co Biblia mówi i co przyniesie przyszłość .

Ale Biltz mówi, że jeśli ludzie nie będą ostrożni, mogą zostać wciągnięci w debatę – lub, co gorsza, nawet zostać oszukiwani.

Dekodowanie Antychrysta i czasów ostatecznych wymaga dogłębnego przyjrzenia się najgłębszym pytaniom otaczającym Antychrysta. A żeby komplikować sprawy, jak mówi Biltz, żyjemy w czasach, w których po raz pierwszy możliwy jest sztuczny wywiad Antychryst – być może hybryda człowiek-komputer, który będzie wymagał oddawania czci.

“Czy zastanawiałeś się kiedyś, na przykład, czy w domu jest w porządku, aby mieć Alexę, Siri i inne formy AI (sztuczne inteligencji)?” Pyta Biltz. “Wiemy, że Biblia mówi, że nadchodzi wielkie oszustwo, więc co jest zaniepokojonym wierzącym?

“Niezwykle ważne jest zrozumienie modus operandi Antychrysta, aby nie dać się oszukać, a nie tylko próbować dowiedzieć się, kim on jest”, kontynuuje. Nie ma punktów bonusowych za to, że jako pierwszy zorientowałeś się, kim on jest, a większą troską jest znajomość jego taktyki i motywacji Czy dowiemy się, kiedy opuścił swoje odciski palców? To znacznie lepsze podejście.”

Bóg mówi, że nadchodzi potężne zwiedzenie.

“Zbyt często chrześcijanie są uwikłani w próbę ustalenia daty pochwycenia lub kim jest Antychryst, i kończą kłóceniem się z innymi chrześcijanami, kiedy to wszystko się odbędzie, co nie przynosi niczego dla królestwa”, Biltz dodaje. “Myślą, że posiadanie właściwej odpowiedzi jest ich przepustką do nieba, wolałbym raczej przygotować się na przyjście Mesjasza i zło w czasie, niż być w odpowiednim momencie i nie być przygotowanym!”

Książka “Dekodowanie Antychrysta i czasów ostatecznych” prosi i stara się odpowiedzieć na te pytania i wiele innych:

  • Co Biblia mówi na temat taktyki Antychrysta i jego motywacji?
  • Czy będzie muzułmaninem, Żydem czy wyznawcą chrześcijaństwa – czy czymś innym?
  • Czy Antychryst będzie działał poprzez nowoczesną technologię, aby przejąć kontrolę?

Mark Biltz jest założycielem El Shaddai Ministries.

Istotnie, żyjemy w takich czasach, gdzie problemem nie jest tylko kto będzie antychrystem, ale przez co on będzie się manifestował. Komputery kwantowe, Alexa Amazon, Google Assistance, to narzędzia, którym należy się przyglądać.

 

czasy-ostateczne.pl/czy-alexa-ustanawia-scene-dla-dominacji-antychrysta-na-calym-swiecie/

 

 

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. W istocie, narzędzia te mogą przecież być szkodliwe…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish