Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ostateczny plan illuminatów ujawniony.

 

 

 

Updated: 8 lutego 2019 — 11:01

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Niech ten czarci pomiot nie straszy zagubionych i biednych ludzi. Te kreatury chciałyby odgrywać rolę Stwórcy. Jak nawet mają odwagę i czelność próbować mierzyć się z Tym, który stworzył wszystko i dał życie każdej istocie.

  Rzeczywistość, która nas otacza i my sami jesteśmy dziełem Jego umysłu, Jego słowa i Jego rąk .
  Bóg Wszechmocny i Wszechwładny uczynił wszystko. Dzięki Niemu to wszystko istnieje i będzie istnieć. Tylko On sam jest w stanie zniszczyć to co stworzył i nikt inny nie jest w stanie tego zburzyć, choćby się ze…..

  Biedne stworzonka ubliżać chcą Temu, który ich ulepił z gliny i są tylko kupką gnoju, garścią kurzu.

  Coś dla tych biednych kreaturek na opamiętanie i ku ich rozwadze od Wszechmocnego i Wszechwładnego, naszego Odkupiciela i Wyzwoliciela:

  Psalm 2
  Dlaczego narody się buntują, czemu ludy knują daremne zamysły? Królowie ziemi powstają i władcy spiskują wraz z nimi przeciw Stwórcy i przeciw Jego Pamazańcowi: Stargajmy Ich więzy i odrzućmy od siebie Ich pęta! /Zniszczmy Ich prawa i zmieńmy Ich przykazania/ Śmieje się Ten, który mieszka w Niebie, Stwórca się z nich naigrawa (…)A teraz, królowie, zrozumcie, nauczcie się, sędziowie ziemi! Stwórcy służcie z bojaźnią i Jego nogi z drżeniem całujcie, bo zapłonie gniewem i poginiecie w drodze, gdyż Jego gniew prędko wybucha.

  Zejdźcie z drogi buntu i grzechu. Opamiętajcie się i żałujcie. Proście naszego Stworzyciela o litość i przebaczenie – to są ostatnie na to dni – nie odwlekajcie dłużej decyzji o zawróceniu z drogi bezprawia.

  1. Tak, dokładnie, chcą imitować Boże cuda, ale nawet to, co dostaja od sil duchowych wynika z darów Bozych, którymi obdarował te istoty.
   Upadli aniołowie mają wszelką moc od Boga, mogliby nas teraz zniszczyć gdyby nie Bóg, ale oni xle skończą, a my dobrze.

 2. Dziękuję za zamieszczenie filmu…

 3. “ostateczny plan” nie wiem co autor filmu miał na myśli pod tym pojęciem bo ten “plan” to trwa z ładnych pare tysi lat, a ostateczny to może być cel, jakiś tam mason coś majaczył kiedyś o oświeconej doktrynie lucyferiańskiej dla ludzkości, ot tylko ich nawiedzone brednie trzeba postrzegać z dużym dystansem bo cóż to za “oświecenie” kiedy gdy sie nie odda pokłonu posagowi bestii to zapraszam pod gilotyne. Tu chyba o ten pokłon chodzi, natomiast to co jest przedstawione na filmie jest jednym z wielu mechanizmów dażacych ku niemu, propo, hehe “Planu ostatecznemu”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: