Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nadchodzą telewizory 8K, czyli KA-tastrofa dla oczu.

Co prawda trutherzy (poszukiwacze prawdy) Korwinowcy, biblijni chrześcijanie, albo nie mają telewizorów, albo niewiele oglądają, ale problem jest szerszy niż telewizor 55 cali.

 

Już za rok w Tokio, podczas igrzysk  po raz pierwszy na świecie odbędzie się transmisja w rozdzielczości 8K. Pierwszy na skalę ogólnoświatową.

Zawsze przed takimi masowymi imprezami lub przed świętem Sol Invictus następuje boom zakupowy w sklepach RTV.

 

To jest świat i jego moda. Igrzyska, gladiatorzy i drogie miejsca za oglądanie bożka sportu. Wczoraj raptem zastanawiałem się, czy w starozytnym Izraelu, za Dawida czy jego syna Salomona były tawerny lub odpowiedniki dzisiejszych pubów. Jak mnie pamięć nie myli takich knajp nie było, ponieważ ludzie czas spędzali z rodziną a do wieczora i tak pracowali. Przypominam, że dzień w Izraelu zaczynał sie nie od 12 w nocy, ale od zmierzchu. Stąd szabat jest praktykowany od zmierzchu.

Nie było pubów bo pijaństwo było niemile widziane, a gdyby były to nikt by nie szedł na jedno piwo czy jedna lampkę wina. Kiedyś była taka reklama piwa Krolewskie, gdzie mąż wytarzał się w błocie udając, że grał w piłkę i kiedy zona otworzyła drzwi powiedział z piłką w rekach  “trzy strzeliłem”.

 

Nie było tez igrzysk, zawodów na masową skalę gdyż nie było idolatrii. Jedynym Bogiem był Bóg YHWH, a nie Małysz, Szurkowski, Boniek, Korwin  Mikke itd. Izraelici nie wychodzili także oglądać przemówień Sodomitów czy komunistów. Dzisiaj nawet osoby uważające się za chrześcijan oglądają wypowiedzi Millera, Michnika, Urbana. Tak z ciekawości. Głupie debaty w TV.

 

Jest tajemnica poliszynela, że 55 cali uzależnia jak również smartphom.

Jak się ma to do wzroku?

Wszelkie te ekrany, ekraniki, smartfoniki emitują tzw światło niebieskie, które niestety nie ma nic wspólnego z Królestwem Niebieskim. Gorzka prawda jest taka, że im bardziej zaawansowany i większy jest ekran, tym więcej wytwarza światła niebieskiego.

 

Najmniejszym problemem w tym wszystkim jest zmęczenie oczu, łzawienie i problemy ze snem. Gorzej, jeśli pojawią się uszkodzenia siatkówki i zwyrodnienie plamki żółtej (AMD). Nie mylić z procesorem AMD.

Co się dzieje, kiedy długo patrzymy w monitor, ekrany, ekraniki fonów? Światło niebieskie przenika przez całą gałkę. Nic go praktycznie nie filtruje, a uszkadza ono głównie siatkówkę.

Kiedyś rozmawiałem z taką panią, emerytką pracującą przez całe życie w banku.  Powiedziała mi, że będzie miała operacje oczu, ale czeka z funduszu na termin. Spytałem ja jak do tego doszło. Powiedziała, że nikt im wtedy nie powiedział jak pracowały przed tymi małymi komputerkami, że będzie to szkodziło wzrokowi.

 

Obrazolatria ma swój progres. Full HD, przez 4K do 8K. Każdy chce mieć ładny obraz.

Notabene, przypomnijmy sobie Apokalipsę:

 

” I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła. (15) I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.”

 

Być może obraz z TV a może w zasadzie hologram odegra znaczna role w tym proroctwie.

Kwestia góra kilku lat, jak będziemy widziec takie oto reklamy na …ulicach zamiast billboardów:

 

 

 

Wracając do postępu technologicznego w telewizorach. Problem polega na tym, że aby czerpać jak najwięcej korzyści z danej rozdzielczości, należy ustawić odpowiednio od siebie sam telewizor.Im dalej tym mniejsza korzyść z zakupionej rozdzielczości, a przecież oznaczenie 4K czy 8K to również wartość rozdzielczości. Full HD wyświetla 2 miliony pikseli, 4K 8 milionów pikseli a 8K dają aż 33 miliony pikseli.

Teraz wyobraźcie sobie drzewo stojące przed wami jakieś 10 metrów. Nie zobaczycie piękna jabłka z takiej odległości. Musicie się przybliżyć żeby zobaczyć kwitnący, piękny kwiat owocu. Podobnie jest z telewizorami wysokiej rozdzielczości. Żeby w pełni skorzystać z walorów telewizora 4K czy 8K należy być odpowiednio blisko telewizora.

 

Oto optymalne wartości dla telewizorów:

 

65 cali 4K – ok 135 cm

48 cali FH – ok 200cm

105 cali  4K UHD – ok 220cm

 

 

Kiedyś w jednym z filmów Juliusza Machulskiego pt VIP, kiedy kolega przekazywał Malajkatowi sportowego Mercedesa wypowiedział przesiąknięte cynizmem słowa jakoby samochód byl przedłużeniem itd.

Nie zgadzam się z tym oczywiście i nie chcę nawet cytować dokładnie. Ale gigantomania ma zastąpić obecnie pewne braki. U mężczyzn głównie męskości, gdyż tą nie jest sukces i pieniądze, ale wychowanie dobrze dzieci, dobre relacje w swej rodzinie, którą założył, nauka Bożych wartości. To jest męskość. Uważam, że o wiele łatwiej stać się gwiazdą w tych czasach, aniżeli dobrym biblijnym ojcem, czy mężem.

Ego rośnie wraz z calami TV.

 

 

Substytut męskości. Facebook zabrał bezpośrednie relacje z ludźmi na rzecz internetowych. Telewizor zabiera męskość i… wzrok.

Wielka powierzchnia, to większa emisja światła niebieskiego.

 

My Chrystusowcy mamy emitować światłem Królestwa Niebieskiego.

Tak, jestem inny, mogę być dla otoczenia w realu dziwakiem, ale wprowadzam w swoje życie wartości biblijne.

 

Jak się chronić zaś przed emisja światła niebieskiego w komputerach? Zakupując nakładki na monitor lub okulary z powłoką antyrefleksyjną BlueControl.

 

Nowoczesność nie służy ludziom, ale musimy się jakoś do niej dostosować. Z jednej strony nastolatkowie robią furorę na YT załatwiając się przed kamerami, a z drugiej my odnajdujemy Boga i tutaj się gromadzimy.

 

Chwała Bogu Ojcu, że nam objawia wszelkie zagrożenia.

Bóg doprowadza do każdej prawdy.

Szanujmy swoje oczy i naszych bliskich.

Jeszcze na koniec o kilku innych zagrożeniach.

Pierwszym jest duże pole elektromagnetyczne.

Poza technologicznym i drugim jest zastąpienie np wspólnego czytania biblii oglądaniem TV. Umówmy się, nikt nie kupuje 55 cali 4K żeby oglądać kilka razy w tygodniu telewizora.

Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść…

 

 

 

 

_______________

 

Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

Z góry serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa
ps.

 

 

Updated: 8 lutego 2019 — 11:06

4 komentarze

Add a Comment
  1. Hej wam. Orientuję sie moze ktos gdzie i za ile dostanę te okulary “do komputera” ? Moja luba pracuje przed ekranem i bym moze ofiarował w prezencie.

  2. Witam ! Dzieki adminie bo w sumie troche mi przypomniałeś o tym, wiec podjechałem do optyka i zamówiłem okulary do kompa. Okulary z “BlueControl” nazwa móze być inna to zależy od producenta, koszt w moim przypadku to 400 oprawki + soczewki, badanie wzróku gratis.

  3. 8K to już przesada, brrrrr :/ a ile można kupić za wartość takiego telewizora…
    Swoją drogą: czy ktoś może wie gdzie można kupić te nakładki albo okulary (głównie nakładki, bo zarówno ja jak i tata nosimy okulary, a mama ma takie okulary które zakłada do pracy przed komputerem, nie jest to takie coś jak z tych polecanych tu, niestety…ale ma okulary…)? Sama siedzę przed komputerem (może nie aż tak dużo ale jednak) plus do tego moi rodzice (a poza tym i inne mi bliskie osoby, m.in. mój wujek który sporo robi na komputerze czy jeden z moich młodszych braci ciotecznych który jest uczniem liceum w klasie z większą ilością lekcji matematyki, fizyki i informatyki więc czasem pewnie ma nawet jakieś prace domowe do zrobienia na komputerze…itd.) pracują dość sporo przed komputerem i coś takiego by się przydało…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: