Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czelabińsk bis na Kubie. Co to może oznaczać?

 

 

 

 

Dzieje się wiele.

 

W 2013 roku tuz przed wyborem na papieża pana Bergoglio, uważanego przez wielu za człowieka bezprawia spadł w Czelabińsku meteor rozbijając wiele szyb. Działo się to 15 lutego 2013. Franciszek został wybrany miesiąc później 13 marca roku 2013 godzinie 20.13

 

Przedstawiam linki obiecane w filmie o dziwnych dźwiękach. http://detektywprawdy.pl/2018/03/21/d… http://detektywprawdy.pl/2019/01/16/d…

 

Obiecany film apokaliptyczny: http://detektywprawdy.pl/2017/05/07/p…

Kto subskrybuje ten nie żałuje…:-)

 

 

 

 

 

Co ciekawe naukowcy uważają że w czasach dinozaurów takie “naloty” meteorów były na porządku dziennym, a naukowcom można tak ufać jak efektowi cieplarnianemu i teorii ewolucji.

Nawet jak już dojdzie do apokalipsy z rozdziałów 8 i 9 i wszelkich kataklizmów będą mieli uzasadnienie naukowe. Będą umierać z uzasadnieniem naukowym….

 

Przy okazji:

 

 

 

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Jeremiasz 25 15-38 nosi tytuł Kielich gniewu Bożego dla narodów. 29 werset ma odnośnik do 1 Piotra 4:17.
  Czyli Jezus Chrystus osądzi swój Kościół napierw? Czyli może wojna jesli będzie to zacznie się od Izraela? Na czym będzie polegał sąd Jezusa w kościele? Może na tym że swoich,którzy faktycznie są Jego uczniami zostaną zabrani a inni pozostawieni?

  1. Wszystkiego nie wiemy jak to do konca bedzie, ale faktycznie Jezus zacznie rozliczanie od swoich sług.
   Nie wiem czy wojna sie zacznie od Izraela ale na pewno obejmie tamte tereny. Tak jest w Danielu.

 2. Może ten meteor był takim jakby znakiem że “coś” się wydarzy…
  A ten film wydaje się być ciekawy mimo że tyle trwa (i dziękuję za jego zamieszczenie) , mam tylko jedno pytanie tak gwoli ścisłości: owszem, zostaje obalona teoria ewolucji (która jak dla mnie brzmi bez sensu)i tam też gość podaje dowody zaprzeczające temu że dinozaury kiedyś w ogóle istniały, prawda? (co w sumie swoją drogą też nie wydaje się być takie głupie)
  Dziękuję z góry za odpowiedź 🙂

 3. Otoz obejrzalem bodajze -nasto czesciowa serie , Irvina Baxtera z “end time prophecy” wiele lat temu, ktora wiele rozszyfrowuje i interpretuje z czasow ostatecznych wiec zrobilem zapiski i podziele sie zeby ameryki na nowo nie odkrywac. Oczywiscie Irvin nie upiera sie ze jest nie omylny.
  Zaczal nie po kolei od znalezienmia wzmianki o czernobylu (wormwood)-Trzecia traba Apokalipsa 8:10 Podobno to slowo po ukr. lub rosyjsku brzmi i znaczy /wymawia sie identycznie co czernobyl w ich bibliach. Po polsku w tysiaclatce to slowo “piolun”.
  Rzekomo tez wybuch w czernobylu byl dziesiec razy X10 silniejszy od hiroszimy.
  Czwarta Traba apokalipsa 8:22 skojarzyl z wojna w iraku 1990 poniewaz podpalono tam wszystkie szyby naftowe i niebo, ksiezyc sie zacmilo w relacji zolnierzy tam walczacych . Bylo po prostu ciemno jak w …..u eskimosa 😉
  druga Traba Apokalipsa 8:8-9 to wg Irwina druga wojna swiatowa bo 52 miliony ludzi zginelo i rzekomo faktycznie 1/3 swiatowej floty zatonela w morzach w wyniku tej wojny.
  Pierwsza traba zatem -apokalipsa 8:7 to pierwsza swiatowa z 8.2 milionami ofiar
  ale detali juz nie pamietam jak to tlumaczyl. Troche jak krzyzowke to rozwiazal nie po kolei.
  Pozniej w innych czesciach (ks. daniela) lamparta czy pantere skojarzyl z czolgiem niemieckim i tak rozszyfrowal te potege ze to niemce, misio to ruskie, lew ze skrzydlami to stany .

  To jest prawdopodobnie ta seria ktora ogladalem

  store.endtime.com/p-133-understanding-the-endtime-14-lessons-dvd.aspx

 4. Witam, mam prośbę o modlitwę za moją koleżankę Elę, która jest na etapie poszukiwania Boga,jest mocno wierząca, ale na razie tkwi w kk, wierze w to, że jej szczerość w szukaniu i poznaniu doprowadzi ją do prawdy, ma ona teraz ogromny problemy rodzinie, które uważam że są związane po części też z jej wiarą, prosiłbym o modlitwę za nią, ma teraz naprawdę ciężką sytuację.
  Dziękuję

 5. Dr Leszek Sykulski, ekspert od geopolityki ewidentnie zapowiada powstanie Bestii od 53:50 min

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: