Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Koalicja Europejska dla Polski”- orędownicy LGBT i komunizmu łączą się.

„Przewodniczący Platformy Obywatelskiej ogłosił deklarację „Koalicja Europejska dla Polski”, w której wzywa „do wystawienia jednej szerokiej listy, której celem byłaby odbudowa mocnej pozycji Polski w UE”. Oprócz Grzegorza Schetyny podpisało ją dziewięciu sygnatariuszy, byłych premierów i ministrów spraw zagranicznych: Leszek Miller, Jerzy Buzek, Marek Belka, Włodzimierz Cimoszewicz, Ewa Kopacz, Radosław Sikorski, Kazimierz Marcinkiewicz, Hanna Suchocka i Adam Daniel Rotfeld.”

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/grzegorz-schetyna-wzywa-do-wystawienia-jednej-szerokiej-listy-w-wyborach-do-pe/kjbr2kj

 

Jak widać po pierwsze, lewica bezbożna chce odzyskać władzę. Jest duży nacisk oddolny (elektoratu) oraz odgórny (Rotchildów i Sorosa). Po drugie widać teraz też jak bardzo PO się różniła od sld, czyli wcale. To byli i są komuniści w najbardziej czerwonym wydaniu: niewolnictwem podatkowym, aborcją, promowaniem homoseksualizmu w szkołach jak p. Adamowicz. Sikorski jest zaś stałym bywalcem tajemniczych spotkań Grupy Bilderberg.

 

Interesująca jest także w tej spółce postać pani Hanny Suchockiej, która reprezentowała niegdyś zdawało się opozycyjną prawicę….i w latach 2001–2013 ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej oraz Zakonie Maltańskim, co pokazuje, że katolicyzm jak i syjoniści są zawsze po obu stronach konfliktów.

 

Módlmy się od dzisiaj, aby najbliższe wybory wygrały te ugrupowania i ci ludzie, które będą bronić wartości chrześcijańskich. Bóg sam wie, kto może to czynić.

Sytuacja robi się groźna, a przecież nie chcemy LGBT w szkołach i komunizmu jak za czasów SLD.

 

Nie wiem jak Wy, ale ja czuję potężne siły duchowe nad Polską, która jest ostatnim bastionem względnej normalności w tej zepsutej UE,

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 1 lutego 2019 — 20:10

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Pozostaje modlitwa…

  1. Mt 5.44 A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; 45 tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie;…
   46 Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie?

 2. Trzeba poprzec Brauna pomimo ze to katolik ,ale wole to niz zepsucie i zgnilizne ,ale jak znam zycie po Pisie pewnie znowu dorwa sie te szumowiny czerwone do wladzy .

 3. A propo partii i komunizmu to proponuję obejrzeć telewizję idź pod prąd tv -ostatnie 2 tygodnie. Czasami warto ich posłuchać. Niezależnie czy nam się to podoba czy nie. Badajmy, szukajmy, słuchajmy (różnych stron), wyciągajmy wnioski i ……..módlmy się za nas samych.W obecnych czasch opowiadanie się za jakąkolwiek stroną polityczna to chyba nie jest najlepsza sprawa. Mniejsze lub większe zło, ale jednak zło. Polska szybkimi krokami zmierza w kierunku czasów końca. Może warto zdjąć różowe okulary .

  1. Paweł Chojecki, który mówił że Pan Jezus przyjdzie z fizycznym mieczem :-D.
   No i bluzgi przekleństwa, pro Izrael. Tam nie ma nawet odrobiny kwasu ale sam kwas.
   Czasem oglądam inne kanały z którymi się różnie, ale ten to kompletny out.
   Wolę świecki Włocławek.

   1. Chodziło mi raczej o ogólne spojrzenie na politykę a nie na Chojeckiego jako człowieka. Niestety ale nasze różne media o wielu rzeczach nie mówią.

  2. Czy to komentarz godny chrześcijanina…? Nie wiem.

 4. https://youtu.be/Elj8IRZKr6Q
  Ten eter wygląda mi na wiarygodnego, chyba że kłamstwo ma trzecie dno…

  1. brał udział w intronizacji Sanjaji człowieka, nienawidzącego Jezusa.

   1. Z tego co oglądam to nie popiera zupę lnie sanjai oraz uważa go za ewidentnego agenta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: