Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Koalicja Europejska dla Polski”- orędownicy LGBT i komunizmu łączą się.

“Przewodniczący Platformy Obywatelskiej ogłosił deklarację “Koalicja Europejska dla Polski”, w której wzywa “do wystawienia jednej szerokiej listy, której celem byłaby odbudowa mocnej pozycji Polski w UE”. Oprócz Grzegorza Schetyny podpisało ją dziewięciu sygnatariuszy, byłych premierów i ministrów spraw zagranicznych: Leszek Miller, Jerzy Buzek, Marek Belka, Włodzimierz Cimoszewicz, Ewa Kopacz, Radosław Sikorski, Kazimierz Marcinkiewicz, Hanna Suchocka i Adam Daniel Rotfeld.”

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/grzegorz-schetyna-wzywa-do-wystawienia-jednej-szerokiej-listy-w-wyborach-do-pe/kjbr2kj

 

Jak widać po pierwsze, lewica bezbożna chce odzyskać władzę. Jest duży nacisk oddolny (elektoratu) oraz odgórny (Rotchildów i Sorosa). Po drugie widać teraz też jak bardzo PO się różniła od sld, czyli wcale. To byli i są komuniści w najbardziej czerwonym wydaniu: niewolnictwem podatkowym, aborcją, promowaniem homoseksualizmu w szkołach jak p. Adamowicz. Sikorski jest zaś stałym bywalcem tajemniczych spotkań Grupy Bilderberg.

 

Interesująca jest także w tej spółce postać pani Hanny Suchockiej, która reprezentowała niegdyś zdawało się opozycyjną prawicę….i w latach 2001–2013 ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej oraz Zakonie Maltańskim, co pokazuje, że katolicyzm jak i syjoniści są zawsze po obu stronach konfliktów.

 

Módlmy się od dzisiaj, aby najbliższe wybory wygrały te ugrupowania i ci ludzie, które będą bronić wartości chrześcijańskich. Bóg sam wie, kto może to czynić.

Sytuacja robi się groźna, a przecież nie chcemy LGBT w szkołach i komunizmu jak za czasów SLD.

 

Nie wiem jak Wy, ale ja czuję potężne siły duchowe nad Polską, która jest ostatnim bastionem względnej normalności w tej zepsutej UE,

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 1 lutego 2019 — 20:10

12 komentarzy

Add a Comment
  1. Mt 5.44 A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; 45 tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie;…
   46 Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie?

 1. Trzeba poprzec Brauna pomimo ze to katolik ,ale wole to niz zepsucie i zgnilizne ,ale jak znam zycie po Pisie pewnie znowu dorwa sie te szumowiny czerwone do wladzy .

 2. A propo partii i komunizmu to proponuję obejrzeć telewizję idź pod prąd tv -ostatnie 2 tygodnie. Czasami warto ich posłuchać. Niezależnie czy nam się to podoba czy nie. Badajmy, szukajmy, słuchajmy (różnych stron), wyciągajmy wnioski i ……..módlmy się za nas samych.W obecnych czasch opowiadanie się za jakąkolwiek stroną polityczna to chyba nie jest najlepsza sprawa. Mniejsze lub większe zło, ale jednak zło. Polska szybkimi krokami zmierza w kierunku czasów końca. Może warto zdjąć różowe okulary .

  1. Paweł Chojecki, który mówił że Pan Jezus przyjdzie z fizycznym mieczem :-D.
   No i bluzgi przekleństwa, pro Izrael. Tam nie ma nawet odrobiny kwasu ale sam kwas.
   Czasem oglądam inne kanały z którymi się różnie, ale ten to kompletny out.
   Wolę świecki Włocławek.

   1. Chodziło mi raczej o ogólne spojrzenie na politykę a nie na Chojeckiego jako człowieka. Niestety ale nasze różne media o wielu rzeczach nie mówią.

  2. Czy to komentarz godny chrześcijanina…? Nie wiem.

 3. https://youtu.be/Elj8IRZKr6Q
  Ten eter wygląda mi na wiarygodnego, chyba że kłamstwo ma trzecie dno…

  1. brał udział w intronizacji Sanjaji człowieka, nienawidzącego Jezusa.

   1. Z tego co oglądam to nie popiera zupę lnie sanjai oraz uważa go za ewidentnego agenta

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: