Rodzina P. Adamowicza przybyła do Brukseli celem reklamowania mowy nienawiści.

“Mowa nienawiści” stała się już slangiem politycznym. Lewica bezbożna robi co może  aby odzyskać władze. Nieudolny KOD tupał nóżkami, Pan Kijowski się ośmieszał, Petru się ośmieszał, a jeszcze wcześniej Palikot.  Nowoczesna, Ruch Palikota, KOD nijak nie mogli się przebić i oto potrzebowali czegoś na miarę Hamleta aby wbić w eter MOWĘ NIENAWIŚCI.

 

Do Brukseli przybyła najbliższa rodzina Adamowicza: żona Magdalena, córka Antonina i brat Piotr. Bliscy tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska będą przysłuchiwać się debacie w Parlamencie Europejskim na temat mowy nienawiści.

W czasie swojej wizyty w Brukseli również z przewodniczącym europarlamentu Antonio Tajanim. W spotkaniu tym – oprócz rodziny Pawła Adamowicza – uczestniczył europoseł Platformy Obywatelskiej Janusz Lewandowski.”

https://dorzeczy.pl/91870/Rodzina-Pawla-Adamowicza-w-Brukseli-Spotkala-sie-z-szefem-PE.html?fbclid=IwAR2zGIsT6Aotrcur86kuMCI7riwgahGpHNw8tXJCrNc2Se2IQoVNg7IpWuU

 

 

 

Z jednej akcji robi się regułę. Jak widać wali sie im grunt pod nogami, ale zachodzi pytanie dlaczego?

Ponieważ część społeczeństwa mądrzeje. Gro ludzi nie ogląda wcale telewizji i kierują się oni swoim rozumem.

 

Problem w tym, że ci, którzy wiedzą iż termin “mowa nienawiści” ma zamykać usta a nie są przy Bogu, służy czemuś większemu aniżeli wyeliminowaniu prawicy z UE.

Jak niektórzy co bardziej skoncentrowani moi czytelnicy zauważyli w apelu przeciw mowie nienawiści brali udział pastorzy ekumeniczni. Ma to duże znaczenie eschatologiczne, ponieważ wszelka krytyka jedności owych “chrześcijan” – z system światowym i rządem światowym , który nadejdzie – będzie odbierana jako mowa nienawiści.

Tutaj nie jest sednem polityka ale wiara. To wprowadzenie bezbożnych rządów pozbawionych Prawa Bożego jest ostatecznym celem. Nie pozbycie się tzw prawicy, gdyż pastorzy ekumeniczni do takiej prawicy teoretycznie mogliby się zaliczać.

Na celowniku będą Chrystusowcy.

Rozmawiałem z wieloma katolikami i wiecie co? oni są przekonani, że Budda, Allah, Jahwe i Jezus to jedna i ta sama osoba.

Czy rozumiecie teraz jaki jest cel mowy nienawiści? Zdławienie tych ostatecznie, którzy bedą przeciwni jednemu bogu dla wszystkich religii, dla świątyń ekumenicznych, gdzie w jednym budynku jest Allah, Budda, Kriszna, podróbka Jezusa.

Takie domy ekumeniczne już od dawna funkcjonują.

 

 

 

 

Kiedy będą mówić pokój i bezpieczeństwo przyjdzie na nich zagłada.

 

Przykłady takich domów:

 

Bahaickie Domy Modlitwy zalążkiem światowej religii.

 

W stolicy Tatarstanu budowana jest Świątynia Wszystkich Religii.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

 1. “Wszelka krytyka jedności owych “chrześcijan” – z system światowym i rządem światowym , który nadejdzie – będzie odbierana jako mowa nienawiści.”
  Pięknie i trafnie napisane. Tak samo to odbieram. Ci pseudo “chrześcijanie” tak daleko zaszli w swym ekumenizmie, że jednoczą się z muzułmanami i talmudystami. Potem stworzą NWO z Bestią i wypełnią się słowa Apokalipsy 13.10:
  “Jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli,
  jeśli kto na zabicie mieczem – musi być mieczem zabity6.
  Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych.”
  A więc WYTRWAJCIE W WIERZE, bo ciężkie czasy są tuż za rogiem… Bestii.