Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W stolicy Tatarstanu budowana jest Świątynia Wszystkich Religii.

Świątynia Wszystkich Religii), a także Świątynia Uniwersalna , Międzynarodowe Centrum Kultury Jedności Duchowej, to struktura architektoniczna we wsi Stary Arakchino w mieście Kazań , poświęcona różnym religiom świata.

 

Teraz najciekawsze:

 

W zespole przylegającym do cerkwi, meczetu muzułmańskiego, żydowskiej synagogi , pagody. W sumie projekt przewidywał kopuły i inne charakterystyczne elementy budynków 16 religii, w tym kultów religijnych zaginionych cywilizacji [] . W tym celu zaplanowano utworzenie następujących sal  :

 • Indyjskie Wedy
 • Chiński Tao
 • Japoński buddyzm zen
 • Tybetański
 • Indonezyjski
 • Egipcjanin
 • Maya
 • Irańczyk
 • Różokrzyżowcy i masoni
 • Protestantyzm
 • Prawosławie i katolicyzm
 • Inteligencja pozaziemska

W tym momencie powstał kompleks: sale egipskie i katolickie, herbaciarnia i sala Jezusa Chrystusa, sala teatralna, galeria obrazów. Ich wnętrza zdobią dzieła malarstwa monumentalnego oraz sztuki i rzemiosł”

 

Wyznawcy Pana Jezusa obok masonów i “inteligencji pozaziemskiej”. Dla niechrześcijan piękny projekt, ale dla nas bluźnierstwo.

 

 

Jeśli wszystkie religie będą w jednym budynku, to jest zrozumiałym, że każda z nich musi zaakceptować konkurencyjną i tak chrześcijanie będą musieli nie tylko tolerować ale nie naruszyć czasami wolności sumień religijnych Islamu. W praktyce będzie to oznaczać, że jeśli apostoł Jan napisał:

“Wszelki zaś duch, który nie wyznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, nie jest z Boga. Jest to duch antychrysta, o którym słyszeliście, że ma przyjść, i teraz już jest na świecie.”

 

a my powiemy o np Buddystach, że to jest duch antychrysta, to może to być karalne.

Taki jest światowy trend: połączyć wszelkie pogańskie a więc demoniczne religie z letnim chrześcijaństwem. Wtedy tacy jak my trzymający się Słowa będą zagrożeniem dla społeczeństwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://house-of-one.org/en/news/pavilion-house-one-growing

Updated: 26 stycznia 2018 — 13:48

2 komentarze

Add a Comment
 1. Ależ to niemądry pomysł… Muzeum Historii Religii (bez podtekstu z ekumenii) nie byłoby złe, ale nie takie coś… Oddzielne sale dla rozokrzyzowcow i masonow, inteligencji pozaziemskiej itp.tworów…. Brrrrrr :/

 2. ARTUR s. (DETMOLD )

  Komentarz będzie dość ostry. Czerwoni Ruscy i ich wszawa ideologia uczyła pogardy do rzeczy wartościowych WPROST, bez ogródek, przez co było się zdecydowanie łatwiej przed tym duchowym zeszmaceniem bronić. Natomiast neoliberalni Jankesi serwują te antywartości za pomocą swej szeroko rozumianej popkultury czyli wyrachowanego przemysłu rozrywkowego przez co z rzesz ludzkich na całym świecie udało im się już zrobić bezmózgich konsumentów swego rozmaitego syfu…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: