Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Studniówki zaprzeczające wierze w Jezusa.

Wszedłem sobie na o2.pl i przeczytałem temat na czasie pt

“Fotograf o studniówkach: Seks, chamstwo i pijaństwo”.

 

Nic nowego się nie dowiedziałem, choć padły mocne słowa fotografa “Mam tego dość, to mój ostatni studniówkowy sezon – zarzeka się Witold, fotograf ze świętokrzyskiego z 20 letnim doświadczeniem”.

https://www.o2.pl/artykul/fotograf-o-studniowkach-seks-chamstwo-i-pijanstwo-6343322485688449a

 

Wybrałem symboliczne wypowiedzi:

 

 1. Jeszcze kilka lat temu oficjalnie nie było go na tych imprezach. Wiadomo, dyrekcja przymykała oko na picie pod stołem, ale dziś te niczym nie różnią się od weselnych uginających się od alkoholi – opowiada Witold
 2. Tuż po 1. w nocy towarzystwo było już tak wprawione, że zaczęła się regularna bójka między nienawidzącymi się klasami
 3. Witold przyznaje, że obecność alkoholu wpływa też na inne zachowania, nie tylko agresję. – To, że dziewczyny ubierają się wyzywająco, to już znak czasu. Nie jestem pruderyjny, ale lejący się na studniówkach alkohol sprawia, że młodość szuka ujścia też w seksie. W toaletach, bocznych salach czy nawet na placach zabaw, bo studniówki są przecież często w domach weselnych – relacjonuje.
 4. Młodzież jest teraz przyzwyczajona do filtrów, do tego, że na każdym zdjęciu może wyglądać jak gwiazda filmowa. Gdy my robimy zdjęcia w ruchu, podczas tańca – nie ma miejsca na szukanie najlepszych póz czy kadrów. Nazywa t efektem Instagrama. 

 

Temat nie jest nowy, aczkolwiek się nasilający. Co raz częściej dzieci stają się dorosłymi, ale tylko przez pewne ceremonie, a nie wartości i egzaminy z życia.

Co jest przyczyną upadku polskiej młodzieży? Otóż przyczyną tego jest dysfunkcyjny kościół katolicki. Żaden z sakramentów nie daje tym ludziom nic dobrego. Nie czyni ich życia lepszymi. Dodajmy do tego brak katolickich autorytetów, złe owoce kapłanów, a utworzy się nam fatalny obraz polskiego społeczeństwa.

Zła religia – złe społeczeństwo. Ja jestem pragmatykiem i uważam, że wszystko co się robi, powinno być pragmatyczne. Kościół katolicki tylko autoryzuje zło, jest pod kątem tworzenia dobra wg Prawa Bożego dysfunkcyjny.

Teraz jest czas tzw kolęd. Panowie w sutannach przychodzą w okresie studniówkowym po kasę, nie bacząc czy Jaś lub Natalka  prowadzą dobre życie. Padają hasła “jak się Wam żyje moi drodzy?”, na co padają też  zdawkowe “jakoś tam”, a czasem przy odrobinie goryczy “niekiedy z Jasiem jest problem”. Na tym kończy się pomoc i wychowanie. Katolicyzm jest religią improwizacji. Improwizują wiarę w Jezusa,  a owoce zgniłe i to jeszcze opryskane niczym po randapie.

Opryskane kłamstwem zbawienia. Pchają tę młodzież do piekła.

Katolicy mają złudzenie zbawienia przez te zakłamane sakramenty, ale te ceremonie tyle dają, co Żydów obrzezanie lub nauczanie pastora Cyrikasa i Kurylasa.

No właśnie, nadszedł czas instagramów, gdzie zalew fotek czyni z kogoś gwiazdę. W Nikeach, w Anglii, na ulicy, w domu, poza domem, ale ekshibicjone….

Że tem i że tamten, a la zwycięzcy programu Idol. Oj tam oj tam.

Ale prawdziwi Boży ludzie są bezimienni. Nie wysyłają serduszek do nieba. Oni przez cały rok służą ludziom. Ich lewa ręka nie widzi co robi prawa. Boży ludzie są wrażliwi na zło.

 

Bóg nie tylko powiedział “Lud mój ginie z braku poznania” (ginie,  czyli traci zbawienie), ale i i “ludu mój wyjdź z niego” ( z Babilonu, systemu religijnego)

Szkoda tej młodzieży. My wszyscy byliśmy oszukani przez ten rzymski kościół katolicki (powszechny – szeroka brama), z którym bratają się baptyści, Zieloni  i cały polski pseudo protestantyzm.

Módlmy się o polską młodzież, o to, by poznali prawdę, która ich wyzwoli z sideł religijności i z Babilonu.

Znalazłem mniej wulgarne foto ze studniówki:

 

 

Ale teraz Wam pokażę jak wyglądały nierządnice (potocznie nazywane k.. w Polsce):

 

 

Powyższe zdjęcie przedstawia prostytutki w Poznaniu z czasów II wojny światowej.

 

Rodzice pozwalają na wiele, gdyż nie maja kompasu jakim jest biblia. Ginie cały lud.

 

Kochani, jest wiele zła na tym świecie. Pytajcie na blogu w komentarzach, czy pastorów wiernych Prawu Bożemu jak żyć.

Szkoda tej młodzieży. Po prostu żal.

 

 

 

Updated: 29 stycznia 2019 — 07:02

23 komentarze

Add a Comment
 1. Ja tam od kilku lat nie chcę iść na studniówkę i pewnie nie pójdzę. Mimo, ze rodzice chcą żebym poszła 🙁

  1. a cóż ona daje? Kiedyś była to zapewne impreza ucząca savoir-vivre, gdzie miał miejsce także egzamin z kultury i obycia. Teraz? jak czytam takie teksty jak na o2.pl to jest szmating z udziałem nauczycieli.

   1. Dokładnie, pamietam jak byłam w gimnazjum to się ze mnie 2/3 osoby śmiały ze nie pije, ze nie palę, ze nie imprezuje itp.

  2. Ja nie idę 🙂 Z góry uznałem że to nie jest impreza dla mnie, ale jeśli ktoś ma przekonanie żeby iść, to niech idzie, bo można się normalnie zachowywać, mieć swoją grupę dobrych przyjaciół i się dobrze bawić.

   Detektyw ma rację. Kiedyś była większa kultura. Teraz jest tak jak relacjonuje fotograf: alkohol i sex. Chodzi nawet taki przesąd w formie żartu: ” studniówka nie ru***na, matura nie zdana”. Znam już przypadki współżycia przedmałżeńskiego wśród moich kolegów, niestety staje się to normą.
   Im bardziej społeczeństwo staje się zdegenerowane, tym bardziej chrześcijanie powinni się wyróżniać spośród tłumu. ?

 2. Szkoda tylko tych którzy najzwyczajniej w świecie nie piją (albo nie przesadzają z piciem) itd.
  A ja się martwiłam że nie poszłam na własną studniówkę (mimo że, z różnych powodów, nie poszły na to dziewczyny z klasy, z którymi miałam wtedy dobry kontakt…poza tym wycofałam się z tego jakoś w grudniu chyba, więc do tego doszły moje wyrzuty sumienia że rodzice mi pomogli co do zapłaty części kwoty za to coś), ale widzę że jednak dobrze się stało… :/

 3. Witam młodych ludzi na tym blogu 🙂
  Miło, że jest tak dużo mądrej młodzieży, poszukującej prawdy w tym coraz bardziej zagmatwanym świecie.
  Sama mam dwójkę dzieci w wieku 20 i 17 lat i wiem jak trudny jest to czas, jak świat ich do siebie przyciąga 🙁

 4. Fakt stroje są co najmniej wyzywajace byłem na studniówce tydzień temu u mojej córki.
  Jednak wszystko zależy od tego jakie rodzice przekazują wzorce i jaki mają kontakt bądź co bądź już nie z dziećmi. Na studniówce mojej córki też był alkohol ale zabawa przebiegała kulturalnie, nikt się nie upił. Polonezy w wykonaniu młodzieży były imponujące szczególnie ten z muzyką z Czasu Honoru.Ale był też polonez w wersji współczesnej…
  Przyznaje rację adminowi że tendencja w coraz to bardziej wyuzdanych strojach dziewcząt jest wzrostowa..
  https://youtu.be/cLQvdyplnMg
  Link do studniówki. Około połowy nagrania jest wyuzdany polonez współczesny natomiast ostatni ten z muzyką z Czasu Honoru.
  Można tak i tak się bawić natomiast całkowicie nie możemy skreślać naszej młodzieży Pan Jezus ich nie skreśla napewno ?

  1. ‘Jednak wszystko zależy od tego jakie rodzice przekazują wzorce i jaki mają kontakt bądź co bądź już nie z dziećmi’

   Dokładnie i owocem tego jest właśnie sposób w jaki młodzież taką studniówkę spędza. Generalnie studniówka jest testem dla rodziców ale i dyrekcji, która może wyznaczyć granice.

  2. Dobrze, że można się bawić kulturalnie 🙂
   Brawa dla ciebie i twojej córki, Marcinie!

 5. Dobrze Pan zaczął ale szkoda, że nie skończył..W kościołach Protestanckich brakuje nayczania na
  Temay pokuty, bojaźni bożej natomiast w Kosciole katolickim czego się Pan spodziewa? Jest to system ludzki stworzony przez przywódców tego systemu, ktorzy tworzą własne prawa i nie ma to nic wspólnego z Biblią. Na Mszy czyta sie wyrwany z kontekstu werset, który pasuje do długiego wywodu księdza zwanego homilią lub cos w tym rodzaju. Jest Pan redskyorem niech Pan zacheca młodzież, rodziców i sam przeczyta Slowo Boże. Jest Ono niezwykle, mądre i znajdziemy tam wiedzę i odpowiedzi na wszystkie pytania. Zdrowa dieta, kredyty, relacje rodzinne, małżeńskie. Jednak to, co najważniejsze możemy poznać naturę Boga osobiście zobaczyć jak jest dobry, potężny. Kto nie zna Slowa Bożego, ten nie wie nawet, czym jest prawdziwa miłość. Piszę to ponieważ od 20 lat czytam Słowo Boże i odkrywam ciagle coś nowego.Kiedy czlowiek wejdzie w osobistą relacje z Bogiem, to ma świadomość, że Bog wszystkowidzi.Kiedy jest w Sądzie drzy o kazdy szczegół, żeby opowiedzieć 100% prawdy, ponieważ nie zeznaje On tylko przed Sędzią, ale jest też Bóg, który słyszy i widzi.. Prawda może być subiektywna lub obiektywna. Bóg jest prawdą jest jej źródłem zachęcam do poszukiwań, a wierzę, że bardzo poszerzy się Panu perspektywa. Pozdrawiam

  1. “Dobrze Pan zaczął ale szkoda, że nie skończył..W kościołach Protestanckich brakuje nayczania na
   Temay pokuty, bojaźni bożej natomiast w Kosciole katolickim czego się Pan spodziewa?”

   Pani Marto, czy poznała Pani profil mojego bloga, przeczytała kilkadziesiąt tekstów żeby dokonac oceny? Na pewno nie, ponieważ stale krytykuję również protestantyzm.

   1. zresztą protestantyzmu nie ma w Polsce z wyjątkiem pojedynczych osób. Wszystkie kościoły są w ekumenii z krk.

 6. Kilka pytań od laika:
  Skoro sakramenty nie pochodzą od Boga to dlaczego Maryja w objawieniach fatimskich ich nie zakwestionowała?
  Gdyby przyjmowanie sakramentów byłyby naocznym dowodem na niegrzeszne życie czy nie byłoby to zbyt czytelne (sam Pan w jednym z artykułów tłumaczy o skomplikowanym prawie Boskim rozłożonym w czasie) No właśnie czy to nie jest tak, że sakramenty też może nie bezpośrednio lecz w czasie dają pewne owoce na przyszłość jako manifest człowieka, że pomimo swoich grzechów i słabości opowiada się poprzez sakrament po stronie Boga (może w dniu ostatecznym zaznają łaski śmierci bez grzechu ciężkiego itd. Jak pan traktuje sprawę cudów (np. wykrycie tkanki z hostii itd)?

  1. pytanie zasadnicze: czy Maryja się objawiła czy demon. Jeden jest tylko pośrednik miedzy Bogiem a ludźmi – Jezus Chrystus.

   1. Dziękuje za odpowiedź. Krytykuje Pan protestantów jednocześnie wysyłając film ewidentnie protestancki. Jak zatem wytłumaczyć wyjątkowy wstręt demonów do osoby Matki Boskiej podczas egzorcyzmów. Nie odpowiedział Pan na pytanie odnośnie cudów eucharystycznych. Czy to nie odrzucenie kultu Matki Boskiej staje się zawsze początkiem przyjęcia herezji, którą tak Pan krytykuje także w kierunku protestantów. Przecież uznaje Pan piekło a sama Maryja na objawieniach przed nim przestrzegała, jaki motyw miałby mieć rzekomy demon. Ustanowienie nabożeństwa do Matki Boskiej Fatimskiej jest tym motywem? Wola poprawy i unikanie zła? Odwodzenie od Jezusa kosztem samej siebie – co w konsekwencji i tak prowadzi siłą rzeczy do Jezusa. Pytam o to wszystko gdyż czytam Pana stronę od jakiegoś czasu i jest bardzo dobra. Opisuje Pan siebie jako osoba, która szuka sama poszukuje prawdy na podstawie Biblii. Czy zatem wielcy uczeni kościoła rzymsko-katolickiego mają gorszą wiedzę od Pana. Może i mają, nie kwestionuję ale przyznać trzeba, że wygląda to podejrzanie jeden detektyw prawdy na przeciwko wielkim uczonym (oczywiście z zasady trzeba przyjąć że są oni jedynie żądni władzy nad ludźmi, bo to dziś podstawowe narzędzie dialogu przeciwko kościołowi). Czyli przyjmujemy, że Benedykt XVI (jeden z największych intelektów współczesnych) nie pojął takiej wiedzy jak Pan i jego nauki są herezją. W Polsce prof. Tadeusz Guz mówiąc o herezji Lutra (m.in. zakwestionowaniu wolnej woli, kultu Maryi, sprowadzeniu sakramentu małżeństwa do czystej roli urzędowej) jest także niegodny swojego tytułu gdyż rozmija się z filmem zamieszczonym powyżej? Mój komentarz nie ma na celu krytyki Pana jednak mam wiele wątpliwości które mam nadzieję Pan rozwieje.

    1. spokojnie ja wszystko rozumiem. Komentarz sie mieści w granicy przyzwoitości.
     Maria śpi w grobie jak wszyscy inni. Tylko Jezus zmartwychwstał.

     1. Nie tylko, także Łazarz, córka Jaira i “ciała wielu świętych” z ewangelii Mateusza. Poza tym wiele jest innych przykładów zmartwychwstania w Tanak (Stary Testament)

       1. To w takim razie tak, tylko Jezus wniebowstąpił

     2. Szkoda, że nie dostane odpowiedzi chociaż na część moich pytań. Widocznie sprawy są tak oczywiste, że nie ma sensu nawet o tym mówić… Może zechce pan odpisać na maila?

      1. Ok bo czasem po prostu nie chce mi się powtarzać a czasem nie chce się kłócić

 7. Ja ostatnio byłem na studniówce, ale była ona bardzo kulturalna jak na dzisiejsze standardy, pomimo kilku osób upitych. No ale to kwestia poziomu liceum.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: