Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szczyt państw Grupy Wyszehradzkiej odbędzie się w Izraelu…

Zrzeszenie czterech państw Europy Środkowej – Polski, Czech, Słowacji i Węgier tym razem będzie miało swój szczyt w Jerozolimie w Izraelu.

Pan Orban odgrywający rolę antysyjonisty przybędzie do quasi Izraela.

 

“Korespondentka “Hareec” Noa Landau nazywa szczyt “częścią wysiłków (premiera Izraela Benjamina) Netanjahu, by wstrząsnąć konsensusem w UE w sprawach dotyczących Palestyńczyków i Iranu”. “Podziały między państwami Europy Środkowej oraz UE rosną w ostatnich latach. Węgry oraz Polska, dwa rządy z nacjonalistycznym prawicowym przywództwem, stanowią wyzwanie dla centralnych proeuropejskich członków UE – Niemiec i Francji” – ocenia.”

https://forsal.pl/artykuly/1394724,izrael-kolejny-szczyt-panstw-grupy-wyszehradzkiej-odbedzie-sie-w-jerozolimie.html?fbclid=IwAR2NVdIzmhBRHw-HwkpACjUcz5boeHVEuT2aIVzIbK-yHJgte3ANIwO-FfA

 

 

 

 

Popatrzcie, najpierw odbędzie się w Warszawie  konferencja w sprawie budowania pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie w dniach 13 – 14 lutego, a następnie Premierzy Węgier, Czech, Polski oraz Słowacji przyjadą 18 i 19 lutego do Jerozolimy na pierwszy szczyt Grupy Wyszehradzkiej poza granicami swych państw V4 – ogłosiło w poniedziałek Ministerstwo Spraw Zagranicznych Izraela….

Bestia ujawnia swoje imię.

Czy dalej będziecie wierzyć w polski patriotyzm lub Orbana antysyjonizm?

Dzieje się, oj dzieje. Niech każdy od polskiej polityki wieje.

 

Zachodzi pytanie: dlaczego w tak krótkim odstępie czasowym mają się odbyć dwa bardzo ważne dyplomatycznie spotkania, podczas których będzie omawiana kwestia Izraela w kontekście Bliskiego Wschodu?

Czy przesadzę, jeśli uznam, że będą tam wydawane dyspozycje dla tych krajów podczas ataku Izraela na Iran podczas wojny w Europie?

 

 

Updated: 28 stycznia 2019 — 20:16

2 komentarze

Add a Comment
  1. Szczyt w Jerozolimie? Przypadek? Nie sądzę…

  2. Nie bedzie wojny w Europie wg mnie ,tylko zamieszanie z tzw uchodzcami destabilizacja , wojna rozegra sie na innych terenach . A co do reszty sie zgadzam .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: