Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Hinduska wersja Feng Shui prowadzi do burzenia budynków kościelnych w południowych Indiach

 

Hindusi, 9 stycznia, zburzyli budynek kościelny w południowych Indiach, ponieważ został zbudowany na zachodniej stronie wioski, która według nich naruszała hinduskie zasady lokowania i pozycjonowanie a la feng shui.

Zasady  architektoniczne i planistyczne Vastu Shastra  , hinduska wersja  Feng Shui , miały przeciwstawić się budowie pod koniec zeszłego roku budynku kościelnego w wiosce Narnepadu, Muppalla Mandal, dystrykt Guntur, w stanie Andhra Pradesh. Spotkanie miało się odbyć 9 stycznia.

 

“Tego ranka mąż prezydenta wioski, a także lokalny przywódca polityczny, zadzwonił do pastora kościoła, Koteswary Rao, i poprosił go, aby był obecny na spotkaniu, aby omówić tę kwestię, ale Rao odrzucił zaproszenie, ponieważ był zajęty swoimi zadaniami na cały dzień. i powiedział, że może być dostępny następnego dnia, “pastor z Narnepadu, Konda Lazarus, powiedział Morning Star News. “Zirytowało to przywódcę, który nakazał plemionom zburzyć kościół“.

Kościół spotykał się w wynajętej szopie w tym samym miejscu w 2017 roku, ale hinduscy plemienni i wyżsi rangą, którzy mocno wierzyli w  Vastu Shastra,  zgromadzili ponad 100 podpisów wyrażających sprzeciw wobec kultu chrześcijańskiego w tym miejscu, powiedział Pastor Lazarus.

“Rao i chrześcijanie przestali zbierać się na modlitwy” – powiedział. “W ubiegłym roku chrześcijanie okolicy kupili kawałek ziemi w tej samej miejscowości, mając nadzieję na budowę kościoła i zbierają się regularnie na modlitwy. Zaprosili Pastora Rao, a od grudnia 2018 roku kościół zaczął funkcjonować od nowa “.

Muppala Mandal Pastors Fellowship of Guntur District zachęcał pastora Rao do służby w wiosce Narnepadu, powiedział.

“Nie było sprzeciwu i zostało to załatwione pokojowo, o ile rozumiemy, że mieszkańcy wsi nie mają świadomości o naszych prawach i naprawdę nie rozumieją, dlaczego chrześcijanie zbierają się na modlitwy” – powiedział pastor Lazarus. “Większość mieszkańców to analfabeci i postępuje zgodnie z instrukcjami starszyzny wiejskiej: Jeśli starsi uważają, że kościół na zachodzie jest zły, to jest zło. Nie próbują wykraczać poza to. “

 

Przywódcy zborowi złożyli skargę do policji Muppalla, która powiedziała im, że wkrótce złożą pierwszy raport informacyjny (FIR), powiedział pastor Lazarus. Hinduski przywódca z obszaru zidentyfikowanego tylko jako Devendra poprosił jednak pastora, aby nie rejestrował sprawy i nie rozstrzygnął sprawy polubownie, powiedział.

“Ale nie mogliśmy dostrzec oznak przesłuchań ani uznania jako przestępstwa wśród napastników lub przywódców, którzy ich sprowokowali” – powiedział Pastor Lazarus w “Morning Star News”. “Dyskusja nie przyniosła żadnych pozytywnych rezultatów. Dlatego mamy nadzieję, że policja zarezerwuje sprawę i przeprowadzi rzetelne dochodzenie “.

Indie przodują z innymi krajami chrześcijańskimi w kwestiach prześladowań chrześcijan.

Mnie się nasuwa pewne spostrzeżenie. Mianowicie jak to się dzieje, że w Polsce niewiele kościołów ma problemy? Dlatego że są letnie i nie zagrażają temu światu. Polskie kościoły “protestanckie” są ekumeniczne  żyją światem.

 

 

 

Updated: 25 stycznia 2019 — 07:36

3 komentarze

Add a Comment
  1. Rzeczywiście, w porównaniu z sytuacją w Indiach, czy w Chinach, zbory i kościoły w Polsce mają się jak pączki w maśle. Mając w pamięci, że <>, chciałbym zwrócić uwagę, że i na naszym poletku ma miejsce walka. Nie jest to walka wręcz, a jest nawet groźniejsza – wojna o idee, wojna o prawdę, z użyciem bardzo subtelnych narzędzi ku zdemoralizowaniu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: