Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chiny i Rosja budują bomby Super-EMP dla “Blackout Warfare”

 

Kilka krajów, w tym Chiny i Rosja, buduje potężne bomby atomowe zaprojektowane do wytwarzania fal o impulsach super-elektromagnetycznych (EMP), zdolnych do niszczenia całej elektroniki – od komputerów po sieci elektryczne – na setki mil, zgodnie z nowo opublikowanym badaniem kongresowym.

 

Raport nieistniejącej już Komisji oceniającej zagrożenie dla Stanów Zjednoczonych po ataku EMP, po raz pierwszy ujawnia szczegóły dotyczące włączenia broni jądrowej EMP do doktryn wojskowych Chin, Rosji, Korei Północnej i Iranu.

Raport ujawnia, w jaki sposób państwa te mogą wykorzystywać ataki EMP w teatrach bitew na Bliskim Wschodzie, Dalekim Wschodzie, w Europie i Ameryce Północnej.

“Atak nuklearny EMP jest częścią doktryn wojskowych, planów i ćwiczeń z Rosji, Chin, Korei Północnej i Iranu dla rewolucyjnego nowego sposobu prowadzenia wojny przeciwko siłom wojskowym i cywilnym infrastrukturom krytycznym przez cyber, sabotaż i EMP” – czytamy w raporcie stany.

“Ten nowy sposób walki jest nazywany wieloma rzeczami przez wiele narodów: w Rosji, Chinach i Iranie nazywa się to wojną szóstej generacji, wojną bez kontaktu, wojną elektroniczną, totalną wojną informacyjną i cyber-wojną”.

Wojna nuklearna i elektroniczna jest również nazywana “Blackout War” ze względu na jej wpływ na wszystkie urządzenia elektroniczne.

Ataki EMP będą przeprowadzane na tak dużych wysokościach, tak że nie spowodują wybuchu ani innych bezpośrednich skutków szkodliwych dla ludzi. Zamiast tego, trzy rodzaje fal EMP w sekundach uszkadzają elektronikę, a uderzenia są postrzegane przez przeciwników jako nie akt wojny nuklearnej.

 

“Potencjalni przeciwnicy rozumieją, że miliony mogą umrzeć z długoterminowych skutków ubocznych EMP i cyberataków, które powodują przedłużające się zaciemnianie krajowych sieci elektrycznych i innych podtrzymujących życie infrastruktur krytycznych” – czytamy w raporcie.

Ataki są uważane przez wrogich planistów wojskowych za względnie łatwe, potencjalnie nieodłączne sposoby zadawania masowego zniszczenia i zmuszania przeciwników do kapitulacji.

Uderzenia EMP można regulować w zależności od wielkości obszaru i intensywności fali poprzez detonację na różnych wysokościach. Im bliżej Ziemi, tym silniejszy jest puls. Im wyższa wysokość, tym większy obszar uderzenia.

“Jedna broń jądrowa może potencjalnie wykonać atak EMP przeciwko celowi wielkości Ameryki Północnej” – napisano w raporcie. “Każda broń jądrowa zdetonowana na wysokości 30 kilometrów [18,8 mil] lub wyższej wygeneruje potencjalnie katastrofalne EMP.”

 

Im więcej technologii, elektroniki tym bardziej jesteśmy od nie zależni, a wystarczy żyć w zgodzie z naturą, czyli z tym, co stworzył Bóg. To człowiek skomplikował sobie życie i doskonale pokazuje to biurokracja, gdzie do budowy domu trzeba mieć masę pozwoleń. Słyszałem niedawno jak pewien sprzedawcą kwiatów balkonowych powiedział mi , że nie opłaca mu się sprzedawać nasion, gdyż musiał by to rejestrować przed jakąś komisją nasiennictwa.

 

Zaktualizowane: 25 stycznia 2019 - 07:21

3 komentarze

Dodaj komentarz
  1. I w razie ataku takiej bomby ci co przyjmą czip pod skórę zalatwieni i ta ich niby radość z nowinek szybko przeminie

  2. Biblia o tym mowi :I upadl Wielki Babilon i nawet jedna lampa sie nie palila . Jakos tak , prorocy mowia jasno ze to Ameryka , i epwnie ta bron zostanie uzyta na Ameryke . Modlmy sie bracia i siostry ,zeby nigdy nie doszlo do wojny ,ale ona musi nadejsc wedlug slow Pana Jezusa Chrystusa. Jezus Chrystus jest Panem i Zbawicielem a Bog Go wskzresil z martwych Hallelujah.Chwala Bogu. Prosze o modlitwe za mojego dziadka ktory jest chory na raka prostaty i nikt nie chce sie podjac operacji , bo serce jest zbyt slabe. Przykro patrzec,jak dziadek sie meczy ,ale modle sie i mam nadzieje i wierze ze Bog czuwa.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish