Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zniesławienie, czyli prawda o tzw antysemityzmie.

W obliczu teatru jaki nam zaserwowano z wprowadzeniem pojęcia “mowy nienawiści” i wystosowania ponad stu prokuratorów mających zajmować się mową nienawiści na tle religijnym, pragnę przedstawić całą prawdę o antysemityzmie w filmie, który do tego celu specjalnie zgrałem.

Wbrew pozorom nie jest to film autorstwa kogoś nienawidzącego Żydów, ale właśnie Żyda  z syjonistycznej rodziny Yoava Shamira, badającego pojęcie antysemityzmu. Zjawisko antysemityzmu opisał kiedyś polski poeta Adam Asnyk w następujący sposób ” “Antysemityzm często hodują handlarze, których każdy dla siebie pewien zysk w nim widzi; kiedy się interesem korzystnym ukaże, ujmą go w swoje ręce niezawodnie Żydzi”.

Tak więc Asnyka pośmiertnie można by uznać za antysemitę.

Wszelka krytyka Islamu bądź syjonizmu, dwóch wrogich Chrześcijanom religii ma być uznana za nienawiść, na co zgody Polaków nie ma. Póki jest demokracja a nie dyktatura uświadamiajmy się i udostępniajmy ten film.

 

 

Updated: 23 stycznia 2019 — 08:58

2 komentarze

Add a Comment
  1. Ja myślę że może również chodzić o krytykę nierzadnicy KRK w obliczu wychodzenia na jaw góry lodowej jaką jest pedofilia. Krk napewno zyskała na aferze z Adamiwiczem. A zyska jeszcze więcej na jak wspominałeś mowie nienawiści czyli prawdy, prawdy czyli Pana Jezusa jak wiemy. Nasz Bóg jest prawdą i nienawidzi kłamstwa. Prawda pokona kłamstwo niebawem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: