Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prezydent Gdańska tuż po ataku siedzący tyłem do sceny?

Czytelnik Seler umieścił w komentarzu foto, na którym osoba bardzo podobna do prezydenta Adamowicza siedzi tyłem do kamery po ataku. Prawdopodobieństwo iż jest to ktoś inny jest znikome. Łysy na czubku głowy, w okularach i jakby wspierany przez kogoś.

l prawy dolny róg

 

 

 

 

 

Updated: 22 stycznia 2019 — 18:43

29 komentarzy

Add a Comment
 1. Ten pan na zdjęciu wydaje się jakby miał kaptur, a Adamowicz go nie miał. Swoją drogą. Co Tobie tak zależy na tym aby pokazać wszystkim, że Adamowicz żyje? A co jeśli jednak nie? Nie byłoby Ci głupio? Widzę tu ostatnio falę wpisów z przekonaniem, iż żyje. Dziwne.

  1. Są takie podejrzenia. Nie twierdzę iż żyje.
   Badamy tutaj wszystko co nas zastanawia. Wchodzi sobie facet na scenę jakby nigdy nic. Rzekomo zabija prezydenta. Podają mu mikrofon. Mówi, że prezydent zginął, mimo że nie wie czy już zmarł. Córka na pogrzebie się śmieje. Za chwilę lewica zbiera podpisy pod petycją o mówię nienawiści, kiedy Mc wcześniej Trump ogłasza że Europa ma zwalczać antysemityzm. Po prostu badamy.
   Jak jest nie wiem. Ale nie kupuje tego scenariusza.
   Pozdrawiam.

   1. Proponuje przyjrzec sie dokladnie co sie dzieje po pchnieciach nozem gdy pawel pada za parawanem…wychodzi z niego z lewej strony facet w czapce ktory zakrywa przykucnietego pawla ktory rowniez ubral czapke ,pawel znika za plecami goscia w czerwonej koszulce ,wbija sie w srodkowa czesc tlumu i odbija w prawo(widac jego cień)mozna sprawdzic w zwolnionym tempie https://youtu.be/z-NoQdjcwY8

 2. Adamowicz nie siedzi tylko jest podtrzymywany w pozycji półsiedzącej i następnie jest kładziony na podłodze. Następnie reanimacja. Proszę obejrzeć całe video a nie rozstrząsać wyrwaną z kontekstu jedną klatkę.

  1. Czyli uważasz że po kilku pchnięciach nożem prezydent postanowił usiąść a później się położyć?

  2. Reanimacja? A od kiedy nawala się jak w worek treningowy kogoś kto jest dzgnięty nożem?

  3. A nie zastanawia Cie to , ze osoba dzgnieta noze powinna byc rozebrana aby jak najszybciej zatamowac krwawienie ? Reanimacja podczas rany klutej? No chyba zeby sie bardziej wykrwil..

  4. G… już jest parawan rozłożony za nim…

  5. Reanimacja przy ranach kłutych? Proszę Cię

  1. K…czlowieku przeciez to stefan lezy i go obezwladniaja

   1. OK ZGADZAM SIE, ALE PO CO BLUZGI. to jest blog biblijny…

 3. Cofnijmy się w czasie. Parę lat temu internet niczym błyskawica obiegła informacja jak to mordercze koncerny farmaceutyczne z zimną krwią zamordowały kilkunastu amerykańskich lekarzy, którzy zajmowali się badaniami nad nowotworami i którzy mieli wynaleźć niesamowite lekarstwo na praktycznie wszystkie postacie tychże nowotworów.

  Zadałem sobie bardzo, bardzo dużo trudu aby ustalić tożsamość tych osób (imię, nazwisko, miejsce i przyczyna zgonu). Było to trudne ale możliwe.

  Wnioski:
  – 60% potwierdzonych osób faktycznie było lekarzami;
  – tylko dwie osoby z tego grona profesjonalnie zajmowało się badaniami nad rakiem (no chyba że Ameryka to taki kraj sukcesu gdzie każdy może mieć laboratorium w piwnicy);
  – pozostali byli zwykłymi lekarzami rodzinnymi pracującymi w zwykłych szpitalach w jakiś przysłowiowych dziurach;
  – to co łączyło te osoby to drastyczna śmierć ale w różnych miejscach i w różnym czasie (przedział zgonów wynosił nawet lata);
  – naukowiec zajmujący się tzw. rekombinacją dna został zastrzelony przez męża gdy ten przyłapał go na figlach z jego żoną;
  – drugi naukowiec zginął gdy w wycieczkę rowerową wjechał samochód;
  – pozostali zginęli w wypadkach, postrzały, utopienie, zadławienie;
  – ciekawostką jest to, że pięć osób zmarło na Florydzie (oczywiście w różnych miejscach i w różnym czasie).

  Wniosek:
  – ktoś zadał sobie bardzo duży trud, wydał mnóstwo pieniędzy, poświęcił mnóstwo czasu aby wyszukać osoby (lekarze), które zginęły w dość drastycznych okolicznościach i na tej podstawie skonstruował misterną teorię spiskową.

  Dlatego podchodzę sceptycznie ponieważ na publicznie dostępnych trzech nagraniach widać co następuje:
  – niezwykle szybki wręcz błyskawiczny atak;
  – Adamowicza odrzuca do tyłu o parę metrów;
  – wyraźnie widać, że upada na podłogę;
  – miejsce upadku i miejsce reanimacji różni się co daje logiczny wniosek, że ciało było przemieszczane, przenoszone, przeciągane w pozycji półleżącej co uchwyciła kamera (cytuje: Adamowicz siedzi);
  – w dalszych klatkach video jak byk widać, że ciało jest kładzione;
  – później następuje reanimacja;
  – koronnym dowodem na fałszywą flagę ma być to, że reanimowali faceta pomimo tego, że dostał cios w serce. Należy zadać sobie pytanie czy ratownicy medyczni to byli profesjonaliści czy też może zwykli wolontariusze, którzy przeszli jakieś podstawowe przeszkolenie;
  – skoro była reanimacja to musiało nastąpić zatrzymanie akcji serca więc logicznym jest reanimacja pomimo ran kłutych;
  -o tym, że facet dostał w serce dowiedzieliśmy się dopiero po sekcji zwłok. Nikt wcześniej tego nie wiedział więc nie wiedzieli tego również ratownicy medyczni;
  – profesjonalny lekarz pojawił się dopiero później gdy podjechała karetka;
  – Adamowicz mógł umrzeć w wyniku zadanych ciosów (w tym serce) ale również mógł umrzeć w…. wyniku przeprowadzonej reaniamcji (!). O tym nie mówi się;
  – Martwy jest o wiele cenniejszy dla wszystkich stron.

  Tyle podsumowaniem.

  1. oczywiście to co piszesz może być prawdą, ale wiedz, a może już wiesz, że prawde czasem jest ciężko “wyszarpać”. Tak jest między innymi w kwestii powiązań szczepień z autyzmem. Sieć lekarska to niemal hermetyczne środowisko.
   Kilku czy kilkunastu lekarzy ukazających związek chorób ze szczepionkami nie żyje…
   Przecież nikt nie przyzna “słuchajcie, zamotaliśmy w tym i tym”.
   Stąd zbieramy argumenty i badamy.

   1. Nie twierdzę, że nie ma spisków, przekrętów (zwłaszcza w medycynie). Twierdzę, że należy zachować zdrowy rozsądek ponieważ dzisiaj na każdym kroku kłamstwo mieszane jest z prawdą a przez to ludzie nie zajmują się tym co trzeba.

    Tak samo jest na polu Biblii. Ludzie zamiast np. nawracać się to debatują ile wzrostu mieli nefilim czy jeśli rano Trump ziewnął trzy razy oznacza to pochwycenie za trzy dni i temu podobne.

    W takich sytuacjach należy postawić sobie trzy podstawowe pytania:
    – jaki jest bilans zysków i strat wydarzenia;
    – kto na tym najbardziej korzysta;
    – gdzie jest i czym jest drugie dno.

    Kto najbardziej skorzystał na śmierci JKF ?. Lyndon Johnson oraz koncerny wojskowe.
    Kto najbardziej skorzystał na Smoleńsku ?.
    Komorowski oraz wierchuszka PO.
    Kto najbardziej korzysta na śmierci Adamowicza ?. Odpowiedź brzmi wszyscy.

    Teraz kolejne pytanie. Gdzie jest drugie dno tego wydarzenia. Co znowu chciano przepchnąć za plecami społeczeństwa albo co znowu przepchną gdy w miedzy czasie cały internet będzie debatował czy po ciosie w klatę reanimuje się czy może nie. Dlaczego gdy PiS chce przepchnąć jakieś antyspołeczne ustawy zaraz jak bumerang wraca kwestia prawa aborcyjnego. Co tym razem chcą przepchnąć ?. Przygotowują prawo sankcjonujące cenzurę ?. Wprowadzenie zamordyzmu w stylu jak nie zgadzasz się z naszą opinią to jesteś wrogiem publicznym ?.

    To co tam stało się również ma drugie dno i tworzenie teorii spiskowych ma tylko na celu przykrycie owego drugiego dna.

    Kto publicznie groził Adamowiczowi, że poniesie konsekwencję swojego startu w wyborach ponieważ w ten sposób podstawia nogę PO ?.
    Gdyby nie Adamowicz to byłaby druga tura Wałęsa – Płażyński.

    Po co rodzina miałaby uczestniczyć w fałszywym pogrzebie ?. Dla pieniędzy ?. Przecież wg. niepotwierdzonych informacji tylko na jednym przekręcie facet zgarnął ok. 900 tyś. Dla podtrzymywania lewicowych ideologii ?. Jaką korzyć ta rodzina odniosłaby biorąc udział w mistyfikacji.

    Zdrowy rozsądek wskazany jest we wszystkim.

    1. Co do zdrowego rozsądku, to odwiedzasz ten blog regularnie, aktywnie w nim uczestnicząc, a więc autoryzujesz autora i linię blogową, a więc odniosę się do tego zdania:

     “Dla podtrzymywania lewicowych ideologii ?. Jaką korzyć ta rodzina odniosłaby biorąc udział w mistyfikacji.’

     Dla upieczenia kilku pieczeni przy jednym ogniu. Przede wszystkim jako posłużenie się nowym-starym pojęciem tzw mowy nienawiści. Sam Stuhr powiedział “to mógł być każdy i wymienił Żydów (Kaczyński, Tusk).

     Obecnie śmierć Adamowicza opłaca się czasom ostatecznym, a nie jednej partii. Wiemy dobrze, że heksagramowcy są po obu stronach, a jeśli się nie mylę co do typu bestii (fani gwiazdy Remphana), to oni będą uprzywilejowani a Chrystusowcy prześladowani przez nich.
     śmierć się opłacała także samemu zainteresowanemu, ponoć był umoczony. Jeśli to prawda, to powieliłby los znanego multimilionera, którego syn na pogrzebie powiedział rzekomo “mój ojciec tutaj jest i pozdrawia was”.
     Być może P.A. otrzymał warunek: teatr, albo ściganie.

     Nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem od 13.01, że jestem pewien na 100% przekrętu. Jeszcze raz podkreślam, sam fakt, scena rzekomego zabójstwa jest dla mnie czymś a la szopką., Zachowanie ochrony, przekazanie mikrofonu zabójcy itp.
     Człowiek w zmianynaziemi to opisał z detalami:

     https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zamach-na-adamowicza-czesc-i

     blog ma nazwę detektywprawdy, a więc od detected – wykrywanie – badam, poszukuję.
     Tym samym zamykam ten hipotetyczno-hpotetyczny dyskurs

  1. czytałem ten artykuł. Problem polega na tym, że ten sam człowiek parę lat temu napisał serię artykułów o hitlerowskim ufo na księżycu oraz o tzw. szarakach jako efekt eksperymentów genetycznych tychże hitlerowców.
   Jak dla mnie po prostu wziął wszystkie możliwe koncepcję mające na celu poparcie wiadomej tezy.

   P.S my wszyscy opieramy się na spekulacjach. Również i ja.

   1. David Icke mówi wiele prawdy, ale jest masonem. Czy to wyrzuca prawdę do kosza? Nie.
    Zamykam temat spekulowania spekulacjami by nie stał się biciem piany.

 4. Pierwsze co powinien zostac rozebrany w celu zatamowania rany , drugie reanimacja podczas rany klutej ? No chyba zeby sie bardziej wykrwawil..

 5. Efekt akcji Adamowicz witać moi drodzy nawet u nas na blogu są spory? chcieli skłócić naród i trzeba im przyznać że wyszło im to perfekcyjnie.
  Dzisiaj u mnie w pracy również ludzie się spierają w sprawie Gdańska..
  Proponuję zostawić temat.

 6. Może żyje a może nie żyje. Hitler też ponoć miał się zastrzelić wraz z Evą Braun w bunkrze w Berlinie, a potem ich zwłoki rzekomo zostały spalone na zewnątrz poza bunkrem, to znaczy najpierw polano je benzyną a potem podpalono, co wydaje się absurdalne zważywszy na to, że wtedy otaczano go kultem człowieka. Jednak są ludzie, którzy zaświadczali o tym, że jedli obiad z Hitlerem i jego żoną w Argentynie. Wg ich zeznań Hitler miał brodę, którą nosił, żeby się maskować. To, czy Adamowicz żyje czy nie żyje nic nie wnosi w kwestii zbawienia, ale ja liczę na to, że Hitler się nawrócił i zostanie zbawiony. Pamiętajmy, że gdyby Hitler został doceniony jako malarz, to druga wojna światowa oczywiście mogłaby wybuchnąć, ale miałaby trochę inne podłoże i inny punkt zapalny. Oczywiście w kwestii wojen wszystko ustalały tajne stowarzyszenia, których Hitler był członkiem, ale on tak naprawdę najpierw chciał być malarzem w Wiedniu. Dopiero potem zmieniła go pierwsza wojna światowa. Wg mnie Hitler został po prostu wciągnięty przez rodzinę Rothschildów – niemieckojęzycznych Żydów, których jedną z głównych siedzib był właśnie Wiedeń. Albo po prostu w jakiś sposób krew Rothschildów płynęła w żyłach Hitlera. To też dość prawdopodobne.

  1. “Hitler też ponoć miał się zastrzelić wraz z Evą Braun w bunkrze w Berlinie, a potem ich zwłoki rzekomo zostały spalone na zewnątrz poza bunkrem, to znaczy najpierw polano je benzyną a potem podpalono, co wydaje się absurdalne zważywszy na to, że wtedy otaczano go kultem człowieka. Jednak są ludzie, którzy zaświadczali o tym, że jedli obiad z Hitlerem i jego żoną w Argentynie.”

   Też wczoraj o tym komuś mówiłem…

 7. Dlaczego go wziela karetka prywatnej firmy, nikt na to nie zwrocil uwagi.

  1. Mógł organizator mieć podpisaną umowę ale warto zwrócić uwagę na ten fakt.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: