Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Głowa Kościoła Anglii ujawnia: “Modlę się w językach każdego dnia”.

 

Arcybiskup Canterbury, znany jako przywódca Kościoła anglikańskiego, ujawnił, że modli się językami każdego dnia. Arcybiskup Justin Welby, który służył na stanowisku od listopada 2012 r., Oświadczył, że mówi językami podczas swojej codziennej modlitwy o 5 rano. Biskup podzielił się wiadomościami podczas wywiadu z chrześcijańską stacją radiową, Premier. “W moim własnym życiu modlitewnym i jako część mojej codziennej dyscypliny modlę się językami każdego dnia –

nie jako okazjonalna rzecz, ale jako część codziennej modlitwy “- powiedział Welby. “To nie jest coś, z czego można zrobić świetną piosenkę i tańczyć. Biorąc pod uwagę, że jest to zwykle bardzo wcześnie rano, zazwyczaj nie jest to niezwykle ekstatyczny moment. “Biskup jest także otwarty na inne dary Ducha Świętego działające w naszym współczesnym świecie, mówiąc, że otrzymuje od innych słowa wiedzy i oczekuje” usłyszenia ” od Boga przez innych ludzi za pomocą słów wiedzy lub proroctw

 

Problem w tym, że jest to ekumeniczny biskup.

Jednak ekumenia to nie jedyny problem.

 

Kościół Anglikański był uwikłany przez większą część 2017 roku w skandal z dziesięcioleciami nadużyć, które miały miejsce w elitarnych chrześcijańskich obozach wakacyjnych dla chłopców, gdzie Justin Welby pracował w wieku 20 lat, zanim ostatecznie objął swoją obecną funkcję jako arcybiskup większości z Canterbury.

Arcybiskup powiedział, że nie wiedział o nadużyciach do 2013 r., Kiedy poinformowano o tym policję, aw lutym przeprosił za to, że nie zrobił więcej, aby dalej badać roszczenia. Jak większość kapłanów.

Ale teraz dorośli mężczyźni, którzy padli ofiarą przemocy jako chłopcy, rzucają wyzwanie, by konfrontować wersję arcybiskupa, rzucając cień na jego twierdzenia o niewiedzy.

61-letni arcybiskup pracował za granicą w 1982 r., Kiedy to wewnętrzne śledztwo wpływowej chrześcijańskiej organizacji charytatywnej potwierdziło zarzuty sadystycznych praktyk Johna Smytha, wybitnego prawnika i przywódcy ewangelicznego, który prowadził obozy.

 

Językami też mówią wywodzący się w Polsce z katolickiej Odnowy w Duchu Świętym.

Jakimi językami więc mówią owi kapłani zamieszani w pedofilie czy ekumenię? Wszak nie można dwóm panom służyć. Pytanie retoryczne.

 

 

 

Updated: 22 stycznia 2019 — 09:43

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Ano właśnie. Po owocach ich poznacie. Jaki duch taki owoc :)))

 2. Lecz ja wam mówię prawdę jest wam korzystne, abym ja odszedł; bo jeśli nie odejdę, pocieszyciel do was nie przyjdzie; a jeżeli odejdę poślę Go do was.
  Ewangelia Jana 16:7 NBG
  https://bible.com/bible/319/jhn.16.7.NBG
  Pan Jezus zesłał Ducha Świętego na apostołów po swoim wniebowstąpieniu.
  Tak mi wpadło do głowy ?

 3. A w Ewangelii Jana jest inaczej czyli przed ☹️

 4. Dar jest darem a wybory codzienne świadome to inna sprawa.
  Mozesz siebie budować językami,jak mówi apostoł Paweł a nie mieć miłości i być nieposłusznym D.Św.,bo spełniać pożądliwości ciała jest dla ciebie lepszą rzeczą,atrakcyjniejszą,milszą przyjemniejszą..
  Paweł mówi,ze możesz rozdać mienie,mieć całą wiedzę,a jesteś niczy bez miłości .

 5. No, diabeł też się w językach potrafi modlić…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: