Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Polacy zarządzani strachem – socjotechnika w praktyce.

Uwaga!! Polacy są poddawani niesłychanie przebiegłej socjotechnice kreowanej przez lewicowe media i lewicowych kapłanów i pastorów.

 

 

 

Zarządzanie strachem – strategia socjotechniczna i propagandowa polegająca na instrumentalnym wykorzystaniu emocji strachu, w celu kontrolowania i manipulowania grupami lub całymi społeczeństwami. Opiera się na konstruowaniu, nakierowywaniu oraz skutecznym podsycaniu lęków społecznych lub paniki moralnej, w konsekwencji czego, osoba lub osoby zarządzające strachem mogą postawić się w roli obrońcy[1].

Zarządzanie strachem wykorzystywane jest w komunikacji politycznej jako narzędzie służące do realizacji celów politycznych przez budowanie poparcia społecznego[1]. W danych momentach historycznych może być najważniejszym i najszybszym instrumentem rządzenia państwem albo społecznością. Jednym z efektów zarządzania strachem jest rozdźwięk pomiędzy społecznym poczuciem bezpieczeństwa a realnym zagrożeniem.

Osoby korzystające ze strategii zarządzania strachem bywają nazywane handlarzami strachu[2]. Strategia zarządzania strachem jest pojęciem pokrewnym do kultury strachu.”

 

Z Jednej sytuacji robi się regułę. Nie dawajcie się ogłupić niemiecko-syjonistycznym  mediom. Bierze w tym nawet udział sam Korwin Mikke wydawałoby się antysystemowiec, który nie widzi tego co my – teatru, czyli mówiąc językiem naukowym Zarządzania Strachem. Korwin chce kary śmierci inni walki z mowa nienawiści. Informujcie ludzie, że biorą udział w przedstawieniu.

Od niedzieli mamy cos w rodzaju serialu brazylijskiego lub tureckiego, kiedy stopa życiowa Polaków marnieje, polskie rolnictwo mordowane, pacjentów na onkologii coraz więcej. Tutaj nie ma żalu nad ludźmi.

 

 

Link do owej socjotechniki opisanej w samej wikipedii przesłał mi czytelnik Boro. dziękuję w imię Jezusa.

 

Updated: 17 stycznia 2019 — 09:49

3 komentarze

Add a Comment
  1. Ta technika by nawet pasowała do całej tej sytuacji :/

  2. Wszystko co się dzieje można znaleźć w książce 1984 Orwella. Pokazane jest, że obywatele żyjący w ciągłym strachu są łatwiejsi do manipulacji.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: