Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chciałem abyście zobaczyli jak potężnego mamy Boga i że z grzechem nie ma żartów.

Byłem w szoku kiedy przeczytałem mój tekst z przed pół roku.  Przeczytajcie do końca, bo to bardzo ważne.

 

detektywprawdy.pl/2018/09/05/pastorzy-zaczynaja-dzialac-na-pomorzu-nie-dla-inicjatywy-prezydenta-z-po-adamowicza/

 

 

Mamy potężnego Boga Żywego. Boga wszechmogącego nienawidzącego grzechu.

Nie można na ziemi robić to co się chce.

Jestem w wielkim szoku…. Bóg się odezwał.

Jeszcze Polska nie zginęła póki są resztki walczących o Prawo Boże.

 

 

 

 

Updated: 14 stycznia 2019 — 16:31

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Dziękuję Tobie za odwagę aby o tym mówić. Tak sie porobiło na tym świecie, że zło zamyka nam usta w imie taktu i dyplomacji. Dyplomacja to zło.

 2. To jest niesamowite. Nie wiemy jak wygląda, nie słyszymy Jego głosu, ale przez różne wydarzenia pokazuje nam, że jest. Aż mam łzy w oczach.

 3. Zgadzam się, nie bądźmy bierni, żeby “(…) to nie minie kilka lat, kiedy transeksualiści będą uczyć nasze dzieci”. Zrozumiał bym, gdyby człowiek bezbożny, szalony, dopuścił się – powiem kolokwialnie – wsadzenia kosy pod żebra dla “dobra ogółu”. Ale jeśli dobrze zrozumiałem, to “Mamy potężnego Boga Żywego. Boga wszechmogącego nienawidzącego grzechu”, który rękami jednego człowieka zamordował innego? Popraw mnie, jeśli to źle zrozumiałem a na pewno tak jest. Bóg tak nie działa, tak działają demony. Bóg panuje nad wszystkim i na pewno znalazłby inną drogę dla nieżyjącego już Pawła, niż “kosa pod żebro”. Bóg daje szanse, nie jedną, żeby zrozumieć i poprawić się. Bóg daje wskazówki, trzeba je tylko widzieć. Rozwiń proszę ten temat (nawet nie publikując komentarza), chcę po prostu zrozumieć.

  1. ” Sedekiasz miał dwadzieścia jeden lat, gdy objął władzę królewską, a panował jedenaście lat w Jeruzalemie.”

   “Po czym – mówi Pan – wydam Sedekiasza, króla judzkiego, i jego sługi, i lud, i tych, którzy pozostaną w tym mieście po zarazie i po mieczu, i po głodzie, w rękę Nebukadnesara, króla babilońskiego, w moc ich wrogów i w moc czyhających na ich życie, i on pobije ich ostrzem miecza: nie oszczędzi ich, nie ulituje się i nie zmiłuje się. ”

   “I był tam, gdy zdobyto Jeruzalem. W dziewiątym roku Sedekiasza, króla judzkiego, w dziesiątym miesiącu, przybył Nebukadnesar, król babiloński, z całym swoim wojskiem pod Jeruzalem i oblegali je, (2) a w jedenastym roku panowania Sedekiasza, w czwartym miesiącu, dziewiątego dnia tegoż miesiąca zrobiono wyłom w murze miasta. (3) I wszyscy dowódcy króla babilońskiego wtargnęli, i usadowili się w bramie środkowej: Nergal-Sar-Eser, książę Sin-Magir, dowódca wojsk liniowych, Nebuszasban, przełożony nad eunuchami, i wszyscy inni dowódcy króla babilońskiego. (4) A gdy to zobaczył Sedekiasz, król judzki, i wszyscy wojownicy, uciekli i wyszli w nocy z miasta drogą ku ogrodowi królewskiemu, bramą między dwoma murami, i szli w kierunku doliny nadjordańskiej. (5) Lecz wojsko Chaldejczyków pędziło za nimi i doścignęło Sedekiasza na stepach Jerycha. Wtedy pojmali go i przyprowadzili do Nebukadnesara, króla babilońskiego, do Rybli w ziemi Chamat, a ten wydał nań wyrok. (6) Król babiloński kazał stracić w Rybli synów Sedekiasza na jego oczach; także wszystkich dostojników Judy kazał stracić król babiloński. (7) Sedekiaszowi kazał wyłupić oczy, a jego zakuć w kajdany i zaprowadzić do Babilonu. (8) Pałac królewski i domy ludu Chaldejczycy spalili, a mury Jeruzalemu zburzyli. “

   1. lub

    ” I pomrą wszyscy pierworodni w ziemi egipskiej, od pierworodnego syna faraona, który miał zasiąść na jego tronie, aż do pierworodnego syna niewolnicy, która jest przy żarnach, i wszelkie pierworodne bydła.
    (Ks. Wyjścia 11:5″

 4. Bóg jest Wszechwiedzący i wiedział,że będzie ktoś próbował z zemsty zamordować prezydenta Gdańska. Bóg tego nie zaplanował, ale wystarczy, że do tego dopuścił cofając swoją ochronę. W Piśmie Świętym jest napisane, że kto niszczy ogrodzenie tego wąż ukąsi. Ogrodzenie Boże, niszczy grzech.

  1. dokładnie i żaden Chrystusowiec w tym ręki nie przyłożył. Zqa to podejrzewam morderca prawdopodobnie był katolikiem po bierzmowaniu, ale to nie ma żadnego znaczenia.
   Prezydent został upomniany przez odważnych Bożych ludzi tak jak Sedekiasz przez Jeremiasza.
   Padły słowa prorocze na blogu. Dlaczego? Czy jakies wyjątkowe zdolności? Nie. Takie jest Prawo Boże.
   Kiedyś powiedziałem pewnej osobie, że ich pastor nie będzie pastrem. Spełniło sdie w ciągu kilku miesięcy. Dlaczego? bo miałem talent proroczy? Nie, ponieważ oparłem się na slowie, gdzie było napisane, że przeklety mąż ktory czyni w człowieku oparcie. A ten pastor bał sie starszych zboru w podejmowaniu decyzji w kościele.

   Bóg jest Bogiem żywym i jak jest napisane tak:

   “Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. 11 A takimi byli niektórzy z was. ” Kor.

   To żaden rozpustnik, człowiek mający idoli, zdradzający męża, żonę, homoseksualista, złodziej, chciwy na pieniądze człowiek, upijający się, fałszywie wystawiający świadectwo innym nie wejdzie do królestwa. Nie ma takiej opcji.

   Słowo Boże jest żywe.

   Nie bójmy się mówić o karach za grzechy. Ludzie maja sie nawrócic i jak Matrioszka powiedziała zamykane są usta innym dyplomacją i polityczną poprawnością.

  2. Czy mógłbyś mi podać gdzie jest ten cytat? Bo brzmi naprawdę interesująco, a jakoś go nie zauważyłam… ? (z góry dziękuję za odpowiedź)
   Mimo że współczuję jego rodzinie (no bo strata bliskiej osoby zawsze jest ciężka), to jednak trafnie to skomentowałeś…

 5. Gdy pasterze solidarnie wystepują przeciw bezbożności,Bóg nie milczy.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: