Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rosja przesuwa 100 miliardów dolarów swoich rezerw do juana, jena i euro wobec dolara.

Centralny Bank Rosji odsunął się od polegania na dolarze amerykańskim i skupił swój udział w rezerwach walutowych kraju na historycznie niskim poziomie, przenosząc około 100 miliardów dolarów na euro, japoński jen i chiński juan.

Udział amerykańskiej waluty w portfelu rezerw międzynarodowych Rosji dramatycznie spadł w ciągu zaledwie trzech miesięcy od marca do czerwca 2018 r., Z 43,7 procent do nowego niskiego poziomu 21,9 procent, wynika z najnowszego raportu kwartalnego banku centralnego , który jest wydawany z sześcioma -miesięczne opóźnienie.

Środki pochodzące z rezerw dolarowych zostały ponownie rozdzielone, aby zwiększyć udział euro do 32 procent, a udział chińskiego juana do 14,7 procent. Kolejne 14,7 procent portfela zostało zainwestowane w inne waluty, w tym funt brytyjski (6,3 procent), jen japoński (4,5 procent), a także kanadyjski (2,3 procent) i australijski (1 procent).

Łączne aktywa banku centralnego w walutach obcych i złota wzrosły o 40,4 miliarda dolarów w okresie od lipca 2017 r. Do czerwca 2018 r., Osiągając 458,1 mld USD.

 

Rosja rozpoczęła bezprecedensowy dumping amerykańskich obligacji skarbowych w kwietniu i maju ubiegłego roku, przy wzroście napięć między Stanami Zjednoczonymi a Rosją. Masowa wyprzedaż wiosenna o wartości 81 miliardów USD zbiegła się w czasie z sankcjami amerykańskich rosyjskich biznesmenów, firm i urzędników państwowych.

Kreml otwarcie stwierdził, że amerykańskie sankcje i presja zmusza Rosję do znalezienia alternatywnych walut rozliczeniowych do dolara amerykańskiego w celu zapewnienia bezpieczeństwa gospodarki kraju. Inne kraje, takie jak Chiny i Iran, podejmują również kroki w celu zakwestionowania dominacji dolara w globalnym handlu.

 

Taka sytuacja albo doprowadzi do globalnej wojny, albo do wojny domowej w USA co i tak odbije sie czkawką w Europie.

 

Updated: 10 stycznia 2019 — 16:27

3 komentarze

Add a Comment
  1. Pewnie po to budują mur w USA,aby ludzie nie uciekali do Meksyku. Tak sobie gdybam.

  2. Nie zdziwiłabym się…zatrzymanie odpływu Meksykan szukających pracy w USA (nawet takiej ogromnie ciężkiej i bardzo nisko płatnej) może równie dobrze być tylko pretekstem…

  3. Bardziej chodziło mi o ogół populacji. Bardzo dużo Anglików, Niemców opuszcza swoje kraje z powodu niezadowolenia z sytuacji w ich krajach. Jeżeli przyjdzie globalny kryzys w USA, wojsko przejmie władzę, będzie stan wojenny (martial law). Taki mur może skutecznie zatrzymać uzbrojonych amerykanów chcących uciec daleko na południe. Jak by na to nie patrzeć, z bardzo dużym prawdopodobieństwem można założyć, że powody które podają nie są realnymi, które są ukryte. Jak zwykle.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: