Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rosja przesuwa 100 miliardów dolarów swoich rezerw do juana, jena i euro wobec dolara.

Centralny Bank Rosji odsunął się od polegania na dolarze amerykańskim i skupił swój udział w rezerwach walutowych kraju na historycznie niskim poziomie, przenosząc około 100 miliardów dolarów na euro, japoński jen i chiński juan.

Udział amerykańskiej waluty w portfelu rezerw międzynarodowych Rosji dramatycznie spadł w ciągu zaledwie trzech miesięcy od marca do czerwca 2018 r., Z 43,7 procent do nowego niskiego poziomu 21,9 procent, wynika z najnowszego raportu kwartalnego banku centralnego , który jest wydawany z sześcioma -miesięczne opóźnienie.

Środki pochodzące z rezerw dolarowych zostały ponownie rozdzielone, aby zwiększyć udział euro do 32 procent, a udział chińskiego juana do 14,7 procent. Kolejne 14,7 procent portfela zostało zainwestowane w inne waluty, w tym funt brytyjski (6,3 procent), jen japoński (4,5 procent), a także kanadyjski (2,3 procent) i australijski (1 procent).

Łączne aktywa banku centralnego w walutach obcych i złota wzrosły o 40,4 miliarda dolarów w okresie od lipca 2017 r. Do czerwca 2018 r., Osiągając 458,1 mld USD.

 

Rosja rozpoczęła bezprecedensowy dumping amerykańskich obligacji skarbowych w kwietniu i maju ubiegłego roku, przy wzroście napięć między Stanami Zjednoczonymi a Rosją. Masowa wyprzedaż wiosenna o wartości 81 miliardów USD zbiegła się w czasie z sankcjami amerykańskich rosyjskich biznesmenów, firm i urzędników państwowych.

Kreml otwarcie stwierdził, że amerykańskie sankcje i presja zmusza Rosję do znalezienia alternatywnych walut rozliczeniowych do dolara amerykańskiego w celu zapewnienia bezpieczeństwa gospodarki kraju. Inne kraje, takie jak Chiny i Iran, podejmują również kroki w celu zakwestionowania dominacji dolara w globalnym handlu.

 

Taka sytuacja albo doprowadzi do globalnej wojny, albo do wojny domowej w USA co i tak odbije sie czkawką w Europie.

 

Updated: 10 stycznia 2019 — 16:27

3 komentarze

Add a Comment
  1. Pewnie po to budują mur w USA,aby ludzie nie uciekali do Meksyku. Tak sobie gdybam.

  2. Nie zdziwiłabym się…zatrzymanie odpływu Meksykan szukających pracy w USA (nawet takiej ogromnie ciężkiej i bardzo nisko płatnej) może równie dobrze być tylko pretekstem…

  3. Bardziej chodziło mi o ogół populacji. Bardzo dużo Anglików, Niemców opuszcza swoje kraje z powodu niezadowolenia z sytuacji w ich krajach. Jeżeli przyjdzie globalny kryzys w USA, wojsko przejmie władzę, będzie stan wojenny (martial law). Taki mur może skutecznie zatrzymać uzbrojonych amerykanów chcących uciec daleko na południe. Jak by na to nie patrzeć, z bardzo dużym prawdopodobieństwem można założyć, że powody które podają nie są realnymi, które są ukryte. Jak zwykle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: