Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Święto Mitry z symbolami w Watykanie.

Oni śmieją się ludziom prosto w oczy. Oto Watykan przed świętami Sol Invictus (Niezwyciężonego Słońca). Oko Horusa (: „Oko Uadżet”, „oko księżycowe”_) oraz piramida z promieniami. Masoński symbol, który kościół Rzymu nazywa okiem opatrzności. I owszem opatrzności szatana. Szatan daje im władze.

Biblia NIGDZIE nie wspomina o takich symbolach.

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA  nie będą świętami Jezusa Chrystusa. Nazwa celowo jest ogólna i bezimienna. W nazwie tych świąt nie ma imienia Jezusa. Tak jakby Wasze urodziny określane byłyby mianem ŚWIĘTAMI CZŁOWIEKA.  Taka manipulacja daje im możliwość świętowania innego boga niż Bóg. Biblia nigdzie nie podaje kiedy urodził się Jezus.

 

 

 

Możemy tylko domniemać, że maksymalnie urodził się nasz Pan do końca października, gdyż owce w Izraelu wyprowadzane są na wypas najpóźniej w tym czasie. Listopad grudzień są już bardzo chłodne.

Zdjęcie po lewej pokazuje na placu watykańskim oryginalny obelisk boga RA. Przywieziony z Egiptu i wie o tym cały świat. Jednak nikt nie zwraca uwagi na to, iż bóg Ra był bogiem słońca. RA to jedno z wcieleń Lucyfera.

Do Rzymu zostało przywiezionych 13 oryginalnych obelisków egipskich.

 

“Pracami przy ustawieniu obelisku kierował papieski architekt Domenico Fontana. W pracach uczestniczyło 900 robotników i 140 koni. Aby ustawić obelisk, zbudowano 44 specjalne machiny – wyciągarki. Przygotowania trwały około 4 miesięcy. Jak mówi tradycja, w czasie prac panował nakaz całkowitego milczenia, wydany z całą surowością przez papieża ze względu na “bliskość grobu Apostoła oraz relikwie Krzyża Świętego“, umieszczone na szczycie obelisku. Gdy już obelisk miał osiąść w swej podstawie okazało się, że źle obliczono długość lin i nie da się ich już bardziej naciągnąć. Błąd był niewielki lecz nie pozwalał na umieszczenie obelisku w pozycji pionowej. Wtedy to nakaz milczenia złamał jeden z robotników, marynarz i żeglarz, który brał udział w pracy. Krzyknął on:”Wody na liny“. Kierujący pracami Domenico Fontana natychmiast zrozumiał o co chodzi. Woda spowodowała skurczenie się lin i obelisk osiadł w swej podstawie. Za swój czyn ów marynarz otrzymał przywilej, mocą którego on i jego potomkowie mieli prawo niesienia przed papieżem liści palmowych w czasie procesji, w każdą Niedzielę Palmową.” wikipedia.

 

Egipski obelisk znajduje się bezpośrednio przed Bazyliką św. Piotra, oznaczając ją jako świątynię kultu Słońca.

 

Teraz sprawa najważniejsza:

 

Pierwsi sataniści jakimi byli Egipcjanie, a następnie Chaldejczycy (Babilon)  wierzyli, że w czasie przesilenia zimowego 12/21, bóg Słońca umiera, tak jak Słońce znajduje się najdalej od Ziemi; że jest martwy przez trzy dni, a następnie odradza się, więc świętują jego odrodzenie w dniu 12/25.

Tammuz, symbolicznie poczęty w Watykanie w dniu 3/21, jest reinkarnacją boga słońca Nimroda. Biblia wspomina o Tammuzie (Księga Ezechiela 8:13, 14).

Utożsamiany jest z egipskim Ozyrysem oraz grecko-rzymskimi Attisem, Adonisem, Bachusem i/lub persko(irańsko)-indyjsko-rzymskim Mitrą. Jego siostrą była Belet-seri, a za żonę przypisuje się mu boginię Isztar(Inannę).

Kiedyś na blogu umieszczałem informacje pewnej pani polityk kieleckiej lewicy gdzie napisała tekst “Astarte żona pana boga”.

To Rzymianie zabijali ludzi na krzyżu o kształcie litery T.

 

Najwyżsi przywódcy Kościoła Rzymsko-Katolickiego czczą boga Słońca, Babilon, który ostatecznie jest czczeniem Szatana. Wypełniają proroctwa Tajemnicy, Babilonu Wielkiego; kiedy wielbią pogańskich bogów Babilonu pod pozorem chrześcijaństwa.

I sprawiają, że niewinni katolicy bezwiednie uczestniczą w tych pogańskich rytuałach.

W Objawieniu 18: 4 Mesjasz powiedział katolikom, aby wyszli z Kościoła Nierządnicy, zanim będzie za późno.

Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i abyście nie otrzymali plag.

Uwielbiajcie prawdziwego Mesjasza Pisma Świętego, a nie fałszywego, który został stworzony przez papieży Rzymu. Wyjdź z Babilonu!

Dlaczego Biblia nazywa go tajemniczym Babilonem? Ponieważ ma on swoje tajemnice jak te powyżej. Mają dwie strefy nauczania: egzoteryczna dla mas niby o Jezusie plus bonus w postaci Królowej Niebios oraz ezoteryczna kult słońca.

 

 

Wychodźcie z kościoła Rzymu. Wychodźcie ze zborów gdzie jest ekumenia z Watykanem. Przyjdźcie do Boga.

 

Updated: 11 grudnia 2018 — 09:18

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Niesamowicie boli ta prawda. Mam tak ogromny żal do tych ludzi z rzymskiego kościoła i do samej siebie.
  Jak można tak nie wiedzieć i nie widzieć?
  Zastanawiam się często czy ci wszyscy duchowni są świadomi co robią czy są też trochę “ofiarami” jak wierni katolicy.

  Ojcze pomóż nam i naszym rodzinom na drodze do prawdy.. tylko Jezus jest Panem i prawdą.

  1. Mnie też zastanawia, czy duchowni sami nie wiedzą co robią…

  2. Cóż można wymagać od ludzi nienawróconych. Mają oczy lecz niewi dzą,mają uszy lecz nie słyszą. Łukasza 24.16 i 31 lecz ich oczy były zakryte żeby Go nie poznali… To jest duchowe zaślepienie. Żyjemy w wieku ślepoty duchowej którą obrazują słowa do Laodycei biedny, ślepy, nagi. Nie chodzi o posiadanie zewnętrznych atrybutów bogactwa lecz duszę czarną jak węgiel. Letni stan gorszy niż zimny. Gorliwymi bądźmy i pokutujmy Ap Jana 3.14-22

 2. To przykre. Byłam też katoliczką zanim to zrozumiałam ale jak widzę nie wiedziałam o szatańskich symbolach i wielu innych rzeczach.Czytam Biblię i widzę czystą wiedzę I czystą wiarę.Szkoda ze ci ludzie pędzą na zatracenie

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: