Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Max Kolonko o Odrze, szczepionkach i farmacji.

Max Kolonko ciekawie o Odrze i szczepionkach:

Updated: 15 listopada 2018 — 08:52

6 komentarzy

Add a Comment
  1. Czasem myślę, żeby nie było to podpuszczaniem społeczeństwa. Kiedyś czytałem artykuł, w którym mowa była o epidemiach SARS , ptasiej grypy itp. eksperymentów. Konkluzja była taka, że komuś zależy na zlikwidowaniu populacji za pomocą chorób ale jest zbyt dobra opieka zdrowotna i sanitarna i trzeba ją osłabić. Pod tym kątem też mowa była o masowej migracji by zachwiać warunki sanitarno-epidemiologiczne. Żeby tak nie było, że to plan aby obniżyć odporność rozpowszechniając anty szczepienia. Sam nie wiem jak to ugryźć.

    1. W sumie taki plan też mógłby zaistnieć…ale sama nie wiem jak to sobie wyjaśnić…

  2. Uważam, że powinien być wybór dla rodziców, brak przymusu. Kto chce szczepić dziecko to szczepi, kto nie to nie. Jednak jeśli ktoś daje dziecko do przedszkola to powinno być szczepione.

    1. Fokstrot. Guzik prawda. Dlaczego dziecko nie szczepione nie może pójść do przedszkola? Kompletnie nie rozumiem takiego myślenia. Co do reszty się zgadzam. Wolny wybór i tyle.

  3. Myślę tak: Przedszkole to instytucja publiczna. Nie stosujesz się do wymagań publicznych to też nie korzystasz z ich dóbr. Szukasz innego rozwiązania.
    Jest wymóg by dzieci szczepić, bo państwo uznaje, że może wystąpić epidemia lub choroba zaraźliwa. Gdy ktoś nie szczepi dziecka to ono może zachorować i naraża resztę na zachorowanie. Wydaje mi się to fair.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: