Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Krotoszyn, ekumenia i Izrael.

Wczoraj dotarłem do propagowania przez Charismę Joyce Meyer, a dzisiaj szukając informacji o Open Doors to, co poniżej.

Nie ma potrzeby pisania nic więcej poza wklejeniem tekstu ze strony kościoła Charisma.

Może tylko tyle, że przepraszam osoby, które zachęcałem do pojechania tam. Owszem demony są wyganiane, są manifestacje, jest fajne uwielbienie, a na temat reszty nie chce mi się pisać.

 

Wklejam z linku:

 

 

 

 

 

 

 

Nie mam nic do skomentowania. Może tylko tyle, że nie muszę się z nikim pojednywać, gdyż wszystkich szanuję i Żyda i Greka, Rosjanina, czy Niemca.

 

Wielu powie Mi w owym dniu: “Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?” 23 Wtedy oświadczę im: “Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!” 

 

 

 

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Rzeczywiście, a mój mąż tam kiedyś pojechał…
  A co myślicie właśnie o tym Open the Doors?

  1. jeśli ekumeniści to działa to tak samo jak Caritsa. Pomoc pod patronatem rzymu. Oni kontroluja obrót tymi pieniędzmi.

 2. Byłem na tej konferencji w Krotoszynie, po której nas zachęcałeś do przyjazdu TAM. To było jedyne spotkanie z ich cyklu, na którym mówiono o farach, blogach i portalach jak TEN Twój. Tak działa Duch Święty, bo akurat Ty tam byłeś adminie. Ciekawy zbieg okoliczności. Właśnie w tamtym momencie przypomniał mi się “detektywprawdy.pl” i byłem wielce ciekaw co powie Pan Spławski. Trochę twórcom takich portali pocisnął, za uważanie siebie za głosicieli jedynej słusznej prawdy. Ominęło Cię to? Nie słuchałeś? Dla czego o tym nie piszesz?

  1. dobrze sformułowane “jak ten” ale nie ten, bo wiem o kogo chodziło. Chodziło o mojego agresora, nie chce pisać jak się wysławił ten pastor, bo nie chce mi sie kłócić znowu z tym blogerem. Może odnajdziesz nagranie z tej konferencji.
   Ale czuję że coś cierpisz do mnie, a jednak czytasz blog nadal. Dziwne.
   Stron jest wiele tak jak kościołów.

   Natomiast co do samego Krotoszyna to bylem i nie żałuję. Ludzie są uwalniani, tylko jest jeden problem: nie ma mowy o uświęcaniu a później sa takie skutki jak ten:

   https://www.youtube.com/watch?v=c5YOBP8GsBk

   Byłem tam zobaczyłem i nikt mi nie może wmówic czegoś. Same konferencje nie mają nic niebiblijnego wg mnie. Tutaj umieścilem dowód na współpracę z KRK i nie tylko

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme