Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lider Narodu Islamu Farrakhan “Ostrzega” Trumpa, Że ​​Podczas Wojny Z Iranem: Rosja I Chiny Zniszczą Stany Zjednoczone.

Lider antysemicki ruch Nation of Islam , z siedzibą w Chicago, ostrzegł prezydenta Trump, że wznowienie sankcji wobec Iranu mogą doprowadzić do zniszczenia Stanów Zjednoczonych.

 

 

Skandował także w swojej grupie:  „Śmierć Izraelowi, Śmierć Ameryce “, na początku tego tygodnia w Teheranie.

85-letni Louis Farrakhan przybył do Iranu w weekend, aby uczcić 39. rocznicę zdobycia ambasady USA w Teheranie podczas rewolucji islamskiej w 1979 roku.

W niedzielę , Farrakhan mówił na spotkaniu w Teheranie University, potępiając  Stany Zjednoczone, mówiąc, że w Stanach Zjednoczonych „nigdy nie było demokracji”, spiewając ze swą grupą  „Śmierć Ameryce, Śmierć Izraelowi”.

Podczas tego wydarzenia Farrakhan skrytykował Stany Zjednoczone za  decyzję o przywróceniu sankcji  irańskiemu reżimowi, po tym jak  Stany Zjednoczone zrezygnowały  ze złożonego w 2015 r. Kompleksowego planu działania. Farrakhan zacytował oświadczenia irańskich przywódców, którzy potępiają Stany Zjednoczone jako “Wielkiego Szatana”.

“Czy nie jest prawdą, że nazwałem” Wielkim Szatanem ” Stany Zjednoczone? Cóż, jeśli wierzysz w to, co mówisz, to czy Szatan nie byłby aktywnie zaangażowany w próbę zniszczenia narodu opartego na wierze i praktyce poddania się woli Bożej? Dlatego nie powinniśmy być zaskoczeni tym, co szatan robi, aby wpłynąć na sprawiedliwych “.

 

Na konferencji prasowej w czwartek Farrakhan odpowiedział na pytania dziennikarzy na temat niedzielnego śpiewu grupowego i ostrzegł, że Stany Zjednoczone zostaną zniszczone, jeśli dojdzie do wojny z Iranem. Farrakhan obwinił także Izrael za “naleganie” na  USA wobec Teheranu.

„Jeśli spust wojny na Bliskim Wschodzie jest ciągnięty przez [] Donalda Trumpa, używając ich zastępców pod naciskiem Izraela, a potem wojna wywoła inny rodzaj wojny, która doprowadzi do Chin, Rosji – wszystkie narody – wojnę , I przeszkadza mi panu to powiedzieć, panie prezydencie, ale wojna skończy się ze Stanami

Zjednoczonymi, jak pan wie.

Farrakhan zaprzeczył reżyserowaniu piosenki w niedzielę “Death to Israel, Death to the United States”, twierdząc, że materiał wideo z tego wydarzenia pokazał tylko, gdy zapytał, jak poprawnie wymówić piosenkę.

“Zadałem pytanie, jak wymówić piosenkę w języku perskim podczas mojego spotkania z irańskimi uczniami i dokładnie przeanalizowałem to wideo.”

Ale przywódca ruchu Nation of Islam bronił także irańskich studentów, którzy uczestniczyli w śpiewie, mówiąc, że mają “prawo do śpiewania”.

 

“Kiedy ci Irańczycy śpiewają” Śmierć Ameryce, Śmierć Izraelowi “, żadna pieśń nie może spowodować śmierci. Ale to twoja polityka podważa twoje zaufanie do świata. Jeśli to zrobisz, sprowadzisz na siebie pieśń Iranu, przyniesiesz śmierć największego narodu. “

“Wiem, że piosenka pochodzi od mieszkańców Iranu. Te sankcje szkodzą ludności Iranu. Mają prawo to zaśpiewać. “

Farrakhan także wywołał kontrowersje w zeszłym miesiącu, kiedy porównywał Żydów do termitów, mówiąc: “nie jest antysemitą, jestem anty-termitem”.

Farrakhan jest od dawna postacią kontrowersyjną w społeczności muzułmańskiej w Chicago , chwaląc Adolfa Hitlera jako „wielkiego człowieka” i krytykował judaizm jako religię „rynny” podczas przemówienia w 1984 roku, co doprowadziło do Senatu Stanów Zjednoczonych, aby potępić go jednogłośnie. Głosowanie 95-0.

Na początku tego roku Farrakhan oskarżył Żydów o praktykowanie “satanizmu” i “zarażanie” świata “trucizną i oszustwem”.

 

Jakby nie było wojna wisi w powietrzu, a ów Farrakhan po prostu jest taką samą marionetką złego jak jego wrogowie, ale i tak wszystko jest pod kontrolą Boga.

 

 

 

 

Updated: 9 listopada 2018 — 20:29

1 Comment

Add a Comment
  1. O, a o tym panu to nie słyszałam…mimo wszystko dziękuję za ostrzeżenie…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: