Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sejm odrzucił obywatelski projekt ustawy, który zakładał likwidację obowiązku szczepień i dobrze.

Sejm odrzucił obywatelski projekt ustawy, który zakładał likwidację obowiązku szczepień. 354 posłów głosowało za odrzuceniem projektu, 10 było przeciw, natomiast 16 wstrzymało się od głosu.
W piątek, 9 listopada 2018, posłowie zagłosowali za odrzuceniem obywatelskiego projektu dotyczącego zniesienia obowiązku wykonywania szczepień ochronnych. Głosowanie przedstawiało się następująco: 354 posłów głosowało za odrzuceniem projektu, 10 było przeciw, natomiast 16 wstrzymało się od głosu. Dzień wcześniej kluby PiS, PO, Nowoczesna i PSL-UED zapowiedziały, że będą głosować za odrzuceniem tego projektu.
Dlaczego dobrze? Ponieważ w końcu społeczeństwo się obudzi i zobaczy kto nami rządzi.
Nawet z partii Kukiiz głosowali za odrzuceniem.
W Polinie ma być ujemny przyrost naturalny i brak konkurencji dla dzieci wybranego narodu przez  Baala i Astarte.
Pewna pani z tego systemu wrogiego Polakom śpiewała kiedyś “Niech żyje Baal”….
No i jak widać żyje w polskim sejmie. Ofiary dla Baala są i teraz.
Czy dziwimy się z tej “mega” epidemii Odry tuz przed glosowaniem?
To nie dla posłów ona była, ale dla uspokojenia społeczeństwa. Panowie od heksagramu rulez.
Czy słyszeliście o tym, by jakiś pastor był przeciwny szczepionkom?
A skąd, oni są progóralscy (górale z góry Synaj) w większości. Oni już dawno zatopili dekalog.
Oto dobro od naszych wybrańców, a naród nadal na tych samych głosuje…
ehh.. taka sytuacja.

Updated: 10 listopada 2018 — 21:39

18 komentarzy

Add a Comment
 1. oby tylko ludzie się ocknęli…

 2. większość niestety dała się ogłupić propagandzie i wierzą a tą “epidemię” 🙁

 3. https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/11/14/kronika-polska-arcybiskupa-prokosza-klucz-do-poznania-prawdziwych-korzeni-narodu-polskiego/ajace

  Tak dla pokrzepienia serc dla wszystkich moich rodaków Lechitów ? z dziada pradziada na zbliżające się święto.
  Serce rośnie.
  A powyższy artykuł potwierdza że trwa podstępne niszczenie Słowian.

 4. https://youtu.be/qq3FYPSSCu8

  Niby pogańskie a nie do końca. Uważam że nasi praojcowie byli bliżej Stwórcy niż jesteśmy po chrzcie 996.

 5. I dobrze ? Jako rodzic nie antyszczepionkowiec nie zgadzam się aby mojemu dziecku wstrzykiwano taką ilość szczepień . Chce mieć pełną kontrolę ile , co i kiedy wstrzykuje się mojemu dziecku .
  Dzięki obowiązkowi zrobiono sobie folwark farmaceutyczny a nasze dzieci biorą udział w eksperymencie ile szczepień jest w stanie znieść dziecko . W przyszłym roku do kalendarza dołożą jeszcze dwie obowiązkowe szczepionki i będziemy liderami jeśli chodzi o ilość obowiązkowych szczepień .
  Naprawdę trzeba być niespełna rozumu żeby pozwolić na tak częstą immunizacje dziecka . Nie wspominając o szczepieniu na gruźlicę w pierwszej dobie życia która jest tylko w Polsce i w Bułgarii do tego zastrzyk bez wykluczenia przeciwwskazań. Bo jak wiadomo lekarz nie jest w stanie wykluczyć tych przeciwwskazań zaraz po urodzeniu wiec jest to loteria .

  1. Zakładam, że nie doczytałeś artykułu… Wyjaśnia w nim dlaczego napisał “i dobrze”.

 6. Przeczytałem w internecie, że jeśli wypisze się dziecko z przychodni to likwiduje się tym samym obowiązek szczepień. Ponoć wielu rodziców tak robi. Raz, że lekarze przecinają pępowinę kilka sekund po urodzeniu dziecka, dwa – w pierwszej dobie w szpitalu, czyli zakładzie pierwszej fazy ludobójstwa, podaje się niemowlakowi pierwszą szczepionkę. Najlepiej jest więc nie rodzić w szpitalu, tylko tak jak moja matka się urodziła – w domu. Albo znaleźć jakąś prywatną klinikę, chociaż pewnie i tam dobroczynnie wstrzykują szczepionkę z “witaminą K”, którą podaje się w Polsce w pierwszej dobie w publicznych szpitalach. Szpitale są zakładami ludobójstwa Polaków. Kolejny dowód na to to umieszczanie na dachach budynków szpitalnych anten sieci komórkowych, co ma też miejsce w przypadku szkół. W szpitalach ludzi żywi się gorzej niż Niemcy w trakcie drugiej wojny światowej żywili Żydów, Słowian i Cyganów w obozach koncentracyjnych i jeńców wojennych w stalagach. Liderkę tej akcji, która wystąpiła z mową w sejmie, obrzucono błotem tak jak sanhedryn Jezusa. Tak samo bezdyskusyjnie przegłosują znamię bestii, stan wojenny, udział w trzeciej wojnie światowej. Teraz macie jasny dowód na to, że Polska jest rządzona przez ludzi wrogich Polsce i Polakom.

 7. Przykre to takie, powiem wam że czasami przez to że nie szczepimy czuje się jak już bym żył w ucisku. A do tego świętowanie soboty zamiast niedzieli. Herezja

 8. Abstrahuje od tego czy szczepionki są dobre/złe.
  Przecież to było do przewidzenia, że tak to skończy się. Kto słuchał tzw. taśm Morawieckiego ten mógł domyślić się.

  Morawiecki wyraźnie mówił, że przed wyborami trzeba maksymalnie rozpalać nadzieje i podsycać oczekiwania a po wyborach je wygaszać.

  I dokładnie to zrobili. Odbyło się czytanie projektu i tym samym kupili sobie potencjalnych wyborców. Po wyborach projekt do kosza.

  W przypadku ruchu antyszczepionkowego mamy jeden poważny problem – dołączają do niego ideolodzy od płaskiej ziemi, wielkiej lechii, reptilian i innych wynalazków…Dlatego nikt nie będzie traktował ich na poważnie nawet jeśli mają po swojej stronie fajnych specjalistów w tej dziedzinie.

  1. Tylko, że Biblia potwierdza istnienie sklepienia nad Ziemią, więc Ziemia nie może być kulą z racji niezmiennej pozycji Gwiazdy Polarnej w centrum sklepienia, tylko jest po prostu płaska co potwierdza też brak widocznej krzywizny Ziemi, jak widzisz np. Tatry z województwa świętokrzyskiego. Istnienie sklepienia potwierdza ruch gwiazd na niebie zgodnie ze wskazówkami zegara. Tylko Gwiazda Polarna jest zawieszona ciągle w tym samym miejscu. Gdyby Ziemia pędziła we wszechświecie i się stale obracała, to biedna Gwiazda Polarna nie byłaby odnośnikiem dla żeglarzy i podróżników, a inne ułożenia gwiazd, które są ciągle takie same, nie byłyby możliwe. To samo z latarniami morskimi. Ich światło widać z odległości kilkuset kilometrów, a zwodziciele ci powiedzą, że to dzięki zakrzywieniu. Z kolei nazwa Wielkiej Lechii to wg mnie celowe ośmieszanie tematu. Tak jak w przypadku płaskiej Ziemi, gdzie istnieje coś takiego jak Towarzystwo Płaskiej Ziemi, które jest kontrolowane w celu ośmieszania prawdy i miesza prawdę z kłamstwem. Opozycja nazwała zwolenników poszukiwania prawdziwej odkłamanej historii Polski turbosłowianami, co można porównać z określeniem Wielkiej Lechii. A tak naprawdę Wielka Lechia to w skrócie określenie maksymalnego zasięgu obecności Słowian, głównie na terenach Europy. Jestem filologiem języka obcego. Akurat toponimy ze słowiańskim rdzeniem/przekształconą końcówką znalazłem na internetowej mapie kilkadziesiąt kilometrów na zachód od Renu w południowo-zachodnich Niemczech. Co nie powinno dziwić, bo Germanie zanim wyruszyli ze Skandynawii i Danii to w środkowej Europie zaczynali się osiedlać najpierw w dolnym Renie na terenach Saksonii, Holandii i Belgii. Wenecja jest najprawdopodobniej słowiańskim miastem, bo odnosi się bezpośrednio do Wenetów. W języku niemieckim Słowian jeszcze niedawno nazywano Wenden. Tym samym rdzeniem w staronordyjskim. Gorycja, która leży we Włoszech przy granicy ze Słowenią, jest miastem słoweńskiem. A ma taką samą końcówkę co Wenecja. A zaraz obok Wenecji leży włoska Padova, czyli polska Padwa. Mało tego, w południowej części Peloponezu jest taka miejscowość jak Veligosti. Zachód od Hanoweru to już były ziemie czysto słowiańskie na co wskazują toponimy. więc toponimia potwierdza moją hipotezę, że Germanie do Europy wbili się klinem z Jutlandii opanowując najpierw północno-zachodnie Niemcy, Holandię i być może Belgię. Jezus jest prawdą, władcą tego świata jest Szatan, więc historia jest w głównej mierze zakłamana.

   1. Tak bracie. To wszystko co piszesz to prawda. Pan Jezus jak przyjdzie po nas to wtedy powiedzą kurde oni mieli rację to była prawda z płaską ziemia, imperium słowiańskim, szczepionkami, chemtrails, demonami itd.
    Czasem płakać mi się jak patrzę na ludzi i widzę że nie dadzą rady wyrwać się z tych kłamstw, że szatan nie pozwoli im się obudzić.
    Wczorajszy marsz piękny widok tylko moi rodacy nie wiedzą że oddawali chold żydowi litewskiemu człowiekowi zerowej moralności przy tym pijakowi, któremu los Polski był obojętny i miał agenturalne zadanie do wykonania jak Wałęsa. (mowa o Piłsudskim).
    Trzeba czytać. Prawda jest zapisana w słowie. Jestem rozgoroczony ale mimo tego dumny z mojego narodu podstępnie niszczonego od tysiąca lat.

    1. Piłsudski został zwolniony z twierdzy w Magdeburgu i przetransportowany przez Niemców do Polski, żeby po zdobyciu władzy ją osłabiać. Gdy stracił władzę, to powrócił w 1926, zabijając prezydenta i ponad trzystu polskich żołnierzy na moście w Warszawie. Był agentem nie tylko Niemiec, ale też Austro-Węgier i Japonii. Oficjalnie był protestantem, co też jest dość wymowne. Piłsudski nie chciał, żeby tereny Drugiej Rzeszy, czyli Wielkopolska, Pomorze, Śląsk i część Mazur zostały włączone do Polski. Blokował ten projekt. Pierwotnie cały obszar plebiscytowy na Górnym Śląsku miał zostać wcielony do Polski i nie miało być żadnego plebiscytu. Była za tym Francja, ale Wielka Brytania zablokowała ten projekt. Gdyby Druga RP otrzymała ten obszar, to byłaby największym gigantem surowcowo-przemysłowym w Europie, bo poza Górnym Śląskiem było też drugie zagłębie wydobywcze w południowo-wschodniej części Drugiej RP, gdzie były ogromne pokłady gazu i ropy, a do tego węgiel tak jak na Górnym Śląsku. Inna sprawa, że Piłsudski po powrocie do władzy w 1926 odsprzedał zakłady znajdujące się po polskiej stronie Górnego Śląska firmom niemieckim. Niepodległość Polski trwała tak naprawdę tylko 4 lata, bo Piłsudski stracił władzę w 1922, a potem powrócił i zemścił się w 1926, używając swojej prywatnej armii finansowanej przez obce agentury, która strzelała do polskiego wojska.

     1. Wszystko się zgadza.
      Ja Jestem drogą, prawdą i życiem.
      Pozdrawiam bracie w Jezusie.

   2. To okłamywanie jest tak powszechne, że tylko człowiek zgłębiający wiedzę i kierujący się zawsze Pismem Świętym ma szansę zobaczyć prawdę. Prawda dla niektórych ludzi jest tak szokująca, że decydują się wybiórczo przyjmować Biblię. Tak samo ze szczepieniami, niby więrzą w Boga ale i też wierzą, że Pan Bóg się pomylił i stworzył felerenego człowieka którego trzeba naprawiać zaraz po urodzeniu i wstrzykiwać mu naprawcze mikstury.
    Także NOX dziękuję za obszerne wyjaśnienia.

  2. to prawda, ruch anty szczepionkowy łączony jest z innymi problemami.
   Ale taka jest taktyka “górali”: NA POJAWIAJĄCY SIĘ BUNT SPOŁECZNY ODPOWIADAJĄ PRZEJĘCIEM GRUPY BUNTUJĄCEJ ODPOWIEDNIO JĄ PRZEKIEROWUJĄC.

  3. Sejm odrzucił i bardzo dobrze. Sugerowali się Heliocentryzmem. Przecież ustawy piszą w Izraelu. Nie wiem skąd u Ciebie tyle niewiedzy i głupot.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: