Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Kościoły” w USA Świętują Halloween z zombie, tańczącymi szkieletami i “straszydłami”

Rzeczy niewiarygodne się dzieją, ale znam tego przyczynę, co mnie tylko utwierdza w kierunku tego bloga.

 

Konserwatywne i  chrześcijańskie kościoły w całym kraju w USA organizują wydarzenia związane z Halloween w październiku. Niektóre z nich zawierają zwiastuny i występy na Halloween, nawiedzone stogi siana i / lub konkursy kostiumów z udziałem dzieci i dorosłych przebranych za szkielety, duchy , czarownice i inne obrazy śmierci lub zła.

Chet Gallagher, pastor misyjny, który wcześniej służył jako policjant w Nevadzie, niedawno opublikował krótki film o “bagażniku”, który odbył się w Journey Church w Lebanon w stanie Tennessee, prowadzonym przez Erika Reeda. Powiedział w klipie, że postanowił zatrzymać się i nagrać wideo z wydarzeń poza kościołem “, aby pokazać, jak absolutnie przerażające i nikczemne mogą być te wydarzenia”.

Gallagher podszedł do furgonetki zaparkowanej przy wejściu, aby pokazać, że siedzący z tyłu otwartego furgonu był szkieletem naturalnej wielkości, z dmuchanym wściekłym duchem przyczepionym do boku pojazdu. Zauważył, że parking był nadal zajęty po zakończeniu imprezy.

“To jest przed chrześcijańskim kościołem, przyjaciółmi. Jak coś tak demonicznego może być wystawione w jednym z największych kościołów w Libanie, w stanie Tennessee? “Zapytał. “Ponownie, cały ten hoorah na tym tak zwanym pniu czy uczcie, a to jest przedstawienie. Co jest nie tak z tym obrazem? ”

 

Gallagher udostępnił także zdjęcie znaku w pobliskim kościele baptystów Shop Springs, na czele z Bo Irvinem, który reklamował, że organizuje “festiwal fallowy”, który obejmuje konkurs kostiumów. Od tego czasu kościół opublikował zdjęcia z tego wydarzenia online.

 

Jedna z fotografii przedstawia trzy młode dziewczyny z pomalowanymi twarzami, jedną z plastikowymi kłami w ustach i drugą zakładającą szkieletowy kostium z mniejszymi czaszkami na sukience. Kolejna fotografia przedstawia mężczyznę z czaszką w tylnej części jeepa i duchem wiszącym w środku.

 

 

 

Trzecie zdjęcie przedstawia matkę w kostiumie Wicked Witch of the West w nawiązaniu do “Czarnoksiężnika z krainy Oz”, a czwarte zdjęcie przedstawia kobietę z wyszukaną farbą do twarzy w stylu “El Dia De Los Muertos” (Dzień śmierć).

 

Apeluję do Was, moich czytelników o wyrażenie swoich uczuć lub emocji pod tym zdjęciem na fejsie:

 

https://www.facebook.com/shopspringsbc/photos/a.1414891808613201/1414940338608348/?type=3&theater

 

Ja zamanifestowałem swą dezaprobatę pod tym zdjęciem lokalnego kościoła lajkiem :przykro mi”.

 

 

Popatrzcie, przecież Ci pastorzy znają biblię. Czy myślicie, że nie mają poznania? Pytanie retoryczne. Oczywiście Jezusa nigdy nie poznali, ale teologię jak najbardziej, co jest dowodem na

 

 

“To będzie NIESAMOWITE! Będziemy mieli konkurs na kostiumy, gry, cukierki, dużo jedzenia i oczywiście straszny hayride “, napisała Freedom Church na swojej stronie mediów społecznościowych.

CityLight Benson Church (kościół) w Omaha w stanie Nebraska, pod kierownictwem Tylera Zacha i Alexa Marqueza, zezwolił na korzystanie z parkingu w sobotę na obszarze  “Spacer Zombie”,  aby “zaprzyjaźnić się” ze swoimi sąsiadami w mieście.

 

 

 

“Ponad 1000 wystrojonych zombie rozpocznie zbieranie się na parkingu naszego kościoła o 18:00. Dostarczymy jedzenie i darmową fotobudkę. To będzie świetny sposób, aby miasto wiedziało, kim jesteśmy! “- czytamy na stronie CityLight.

 

Może miasto nie wie kim oni są, ale my już tak. Módlmy się za tych ludzi, aby przejrzeli na oczy, gdyż jest to fatalny stan protestantyzmu

 

To nie wszystko i na pewno nie zbierzemy wszystkich informacjji, ale możecie mi nadsyłać z Polski

 

Kościół Współczucia w Hartwell w stanie Georgia organizuje imprezę w noc Halloween, aby “świętować z naszym miastem”. Podobnie rozdamy system gier Nintendo podczas imprezy, a także 50-calowy telewizor….

 

Nintendo? czy my dobrze widzimy? Kościół będzie rozdawał gry i telewizory?

Jak widzicie to, przed czym przestrzegam, oni uznają za okaz dobroci. Czyż nie idzie to w parze z odejściem od Prawa Boga i uświęcenia?

 

Passion Church w Maple Grove w stanie Minnesota, pod kierownictwem Jonathana Brozozoga, również niedawno zaprezentował doroczny spektakl Michaela Jacksona “Thriller” z motywem Halloween i zorganizował osobną paradę kostiumową dla dzieci. Kazanie 21 października nosiło tytuł “Haunted House”, a impreza kostiumowo-tanecznajest zaplanowana na Halloweenową noc dla młodzieży w wieku średnim i licealnym.

 

 

 

Niektórzy dotychczas myśleli, że przesadzam z atakami na kościoły. Teraz macie tego potwierdzenie. Problem jednak polega na tym, że tutaj wszystko wygląda jaskrawo, a w Polsce zwiedzenie jest subtelniejsze. Ostre gitary na uwielbieniu, niedzielne nauczania, brak nauczania o Prawie Bożym np o zakazie wieprza, który szkodzi naszej świątyni Ducha Świętego, pastorzy w ekumenii, złe owoce wiernych, pastorów, zakotwiczenie w świecie, święcenie Mikołaja, Sol Invictus.

 

Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. Jana 15

 

Czy Ci chrześcijanie wyżej nie są ze świata? Oczywiście, że są i świat ich kocha.

Czy wiecie, że już za rok wszystkie niedziele będą obligatoryjnie wolne? Każdy SunDay będzie obowiązkowo wolny. A za kilka lat zapewne będą kary jak w starożytnym Rzymie, a wtedy poznacie czym jest kult niedzielny i będziecie żałować, że przeciwstawialiście się Prawu Bożemu.

Czytują mnie ludzie, którzy wybierają sobie z Pisma jak ze szwedzkiego stołu a kompletnie nie znają Pisma, jak kilka tygodni kłócąca się ze mną Pani Marzena Swoboda czy Margaret Mackowa czy inni. Wiedza takich osób jest porażająco niska, ale poziom kłótliwości wysoki.

 

Tego bloga nie lubią tez pastorzy tkwiący w ekumenii jawnie lub skrycie. Jednak niebawem, za kilka lat przekonacie się po jakiej stronie stoją i wtedy brat będzie wydawał brata.

 

Halloween przedstawia poważne duchowe troski, ponieważ subtelnie wprowadza dzieci w zło pod hasłem zabawy lub przebieranki.

Wiele kościołów w USA  było gospodarzami, planowało zorganizować  “nawiedzone stroje”, w tym kościół Chatham Friends w Snow Camp w Północnej Karolinie; Kościół Stony Creek Community Church w Stony Creek w stanie Nowy Jork; Fellowship Baptist Church w Maineville, Ohio; i  Freedom Church of Osage Beach, Missouri.

 

 

“Prawdą jest, że Chrystus” rozbrajał zwierzchności i moce “i” robił publiczne widowisko z nich, triumfując nad nimi “(Kol. 2:15), ale skrajnie nieodpowiedzialne i nieprzemyślane  jest robienie żartów z tych złych mocy, nawet podszywając się pod nie w kostiumach. Jest to tym samym, gdybyś przebrał się za ich szefa, czyli Lucyfera.

 

“Lud mój ginie gdyż brak mu poznania” Ozeasz.

 

Jak mamy być światłością świata, kiedy chrześcijanie asymilują się z ciemnością? Te same święta obchodzą protestanci: SunDay, Sol Invictus, Easter.

Tutaj jest sprawa delikatniejsza, gdyż nie ma strojów, ale jednak robicie to wbrew biblii!!! To jest skandal i bratanie się z Rzymem.

 

Czy nie widzicie podstępu i subtelności w tym wszystkim? Część protestantów będzie oburzona zachowaniem “braci” z USA, ale sami świętują święta rzymskie. Nie ma oddzielenia, nie ma uświęcenia i pokazania światu, że jesteśmy inni. Oczywiście Owoce Ducha również są ważne, ale albo wybieramy sobie prawdę kompletną, albo niekompletną…

 

Takie przebieranie się “Chrystusowców” w potwory jest tym samym co “przebieranie” się w święta rzymskie chrześcijan.

“Dlatego wyjdźcie spośród nich i odłączcie się – mówi Pan – i nieczystego nie dotykajcie, a Ja was przyjmę. I będę Ojcem dla was, a wy będziecie moimi synami i córkami – wyrocznia Pana Wszechmogącego”

2 Kor 6.17

 

Czy nie rozumiecie Wy czyniący nieprawość, że dotykacie się nieczystego?

Ludzie kompletnie nie rozumieją Pism poddani nauczaniu protestanckiemu. Ale koszt tego jest duży.

 

Macie wyjść i odłączyć się od tego systemu demonów. Mamy się różnić od pogaństwa i od Rzymu.

 

Mając zatem te obietnice, ukochani, oczyśćmy się od wszelkiego splamienia ciała i ducha, dopełniając uświęcenia w bojaźni Boga. 2 Kor 7

 

” I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,”

Ap 18

 

Wyjdźcie z tego systemu!

 

Chwała Panu Jezusowi za Jego Prawo, bo to ono chroni nas przed złem tego świata.

 

Mt 7

Wchodźcie przez ciasną bramę, bo przestronna brama i szeroka ta droga, która wiedzie do zguby, a wielu jest tych, którzy przez nią wchodzą. 14 Jakże ciasna brama i wąska droga wiodąca do życia! Nieliczni są ci, którzy ją znajdują.

 

 

 

__________________________________________

Osobom mogącym mnie wesprzeć w szerzeniu wartości biblijnych podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: “Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl”

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

Z góry serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 31 października 2018 - 09:04

16 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Bardzo dobrze, że napisałeś ten artykuł.

 2. Iz 5;20
  “Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem,
  którzy zamieniają ciemności na światło, a światło na ciemności,
  którzy przemieniają gorycz na słodycz, a słodycz na gorycz!”

  Mt 18;6
  “Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, lepiej będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi morza.”

  “Nie każdy, który Mi mówi: “Panie, Panie!”, wejdzie do Królestwa Niebieskiego (…)”

  Przykre – ale niestety wielu usłyszy w owym dniu;
  “Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!”

  1. dobrze dobrane cytaty.

   Niech Cię Bóg błogosławi Damianie i dodaje wiary i obdarza wszelką łaską.

 3. “Niektórzy dotychczas myśleli, że przesadzam z atakami na kościoły. Teraz macie tego potwierdzenie. Problem jednak polega na tym, że tutaj wszystko wygląda jaskrawo, a w Polsce zwiedzenie jest subtelniejsze. ”

  W kościele krk u mnie proboszcz zarządził na dziś jakiś bal czy coś, poczęstunek. Dzieci mają się przebierać za świętych prawdopodobnie. To pewnie taka forma zwiedzania subtelnego.

 4. Mi dziś rano wielką radość sprawiła moja córka (6 lat). Po obudzeniu powiedziała, że nie chce dziś iść do przedszkola, bo jest bal haloween’owy, a ona nie chce obrażać Pana Boga, bo Go kocha.
  Poza tym, któreś dziecko z jej grupy ma być przebrany za diabła :/

  1. jejku , chwała Bogu za Twą córeczkę. Piękny prezent duchowy.
   Gratuluję. 🙂
   Jest powód do zdrowej dumy.

 5. Piotrze proponuję modlitwę dziś o 20 o ochronę najmłodszych przed wpływami demonicznymi tego święta, dzieci nic nie winne tej indoktrynacji, niechaj Duch Święty je strzeże,.
  My jako chrześcijanie mamy tworzyć bastion przeciwko zastepom demonicznym, choć miałaby nas być tylko garstka, to pobijmy miriady.
  Panie Jezu, w twoim imieniu proszę, amen.

  1. słuszna ideea, a więc kto żyw niech sie modli 🙂

  2. Jak najbardziej się przyłączę.
   Dodatkowo, proponuję zorganizować wspólne akcje modlitewne przed Świętem Niepodległości i wydarzeniami z nim związanymi, gdyż jest to dobra okazja do wszelakiej maści prowokacji.

   1. My akurat z grupą z Krakowa dzisiaj pościmy i wspólnie się modlimy o 20 😀

 6. Jakie brzydkie te kostiumy, to wszystko… brrrr… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish