Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mateusz Wichary, ekumeniczny zdrajca wiary.

Ten przewodniczący polskich baptystów oraz przewodniczący Aliansu Ewangelicznego, w który wchodzą takie partie religijne jak:

 

 

 

 

 

 

Mateusz Wichary jest łącznikiem “protestantyzmu” z Kościołem Rzymu. Niby niezależny Andrzej Cyrikas nagrywając filmik o mnie i Mazurze na wstępie bronił Mateusza Wicharego. Trudno się dziwić. Obaj propagują kult niedzielny będący pieczęcią Rzymu.

Zaktualizowane: 19 października 2018 - 11:14

4 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Najlepsze jest to to, że wymienione powyżej instytucje cechuje niesamowita rozbieżność teologiczna. I jak oni to godzą ?.

    1. Duch tego świata godzi ich wszystkich :))))) To jest tak samo jak z przemysłem muzycznym. Nie ważne czy słuchasz disco, rapu czy heavy metalu. Masz mieć plakat idola zawieszony nad łóżkiem 🙂 I tak samo w religiach, dla każdego coś dobrego, a na koniec się okazuje, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu 😉

      1. Tu się zgadzam Boro… tak z nimi jest…

  2. Nie do Rzymu tylko do Jeziora Ognistego. Tam jest straszliwy koniec tej drogi. Jedni kończą swa drogę z Niebiańskim Ojcem, a inni kończą swa drogę tam gdzie są upadłe Anioły. Tak wiec wybór dokonuje się tutaj na ziemi.
    Albo całe Boże Prawo, albo bezprawie bo po co się ograniczać, w końcu jest ta łaska.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish