Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy chrześcijanin powinien iść na wybory?

To protestanccy agenci wmówili ludziom, aby nie mieszać się w sprawy tego świata, co skutkuje kompletną ignorancją w kwestiach społecznych. Ale ci sami agenci później narzekają jak to żyjemy w czasach ostatecznych gdzie geje protestują, gdzie nauczycielem roku zostaje homoseksualista, gdzie pastorzy spotykają się na spotkaniach ekumenicznych z politykami.

 

źródło: https://adwent.pl/przedstawiciele-roznych-wyznan-u-prezydenta/

 

Na co dzień mówią Wam “nie interesuj się polityką,. to jest świat” (tak mnie mówił starszy zboru), ale kiedy są zapraszani do pałacu prezydenta lub na inne imprezy pospiesznie i dumnie pomykają.

 

Ich przedstawiciel (Alians Ewangeliczny) Mateusz Wichary podpisuje apel o świętowanie niedzieli, który to jest aktem politycznym, gdyż jak wiemy, choćby z najbliższego weekendu, że ta niedziela będzie obligatoryjnie wolna.

 

Tak więc oni sobie uprawiają politykę, a Was uczą a raczej programują, abyście nie interesowali się polityką.

Mnie Bóg z polityki wyciągnął po to, aby uprawiać politykę dla królestwa Niebieskiego. Królestwo Niebieskie kontra ekumenia.

 

Polityka z definicji to:

 

” polityka to realizacja określonych celów za pomocą określonych środków przez przedstawicieli mających prawo decydowania nadane im przez społeczeństwo.”

 

Nie tej weberowskiej definicji uczą w szkołach a Arystotelesowskiej gdzie dąży się do ładu, kiedy doskonale wiemy, że ładu nie ma i jest masa konfliktów interesów. Inny interes będą miały związki zawodowe, a inny pracodawcy.

Opierając się na powyższej według mnie właściwej definicji, zauważamy w tych słowach nasz obowiązek zaangażowania sie w politykę gdyż:

 

-nie chcemy aby nasze dzieci uczono homoseksualizmu, czyli preferencji seksualnych niezgodnych z biblią,

-nie chcemy, aby sprowadzono za nasze pieniądze tureckich uchodźców z obcą i wrogą nam religią, gdyż wiemy jak to się dzieje w państwach, które tych nachodźców przyjęły,

– nie chcemy zabijania polskiej przedsiębiorczości

-nie chcemy wysokich podatków zmuszających miliony młodych ludzi do emigracji

-nie chcemy głodowych emerytur

 

Bóg nie chce dla nas zła. Wystarczy bierność ludzi dobrych, by zwyciężyło zło.

Sam kościół rzymski jest polityką. Pastor ekumeniczny Bogdan Olechnowicz popierał Hannę Gronkiewicz Waltz.

 

Nie widzę sensu, abyśmy nie poszli głosować.

Wybory samorządowe oczywiście są tymi najniższego kalibru, ale to kto będzie rządził w miastach, gminach również ma znaczenie.

 

Na kogo więc głosować? Gdyby to były wybory do sejmu, to głosowałbym na partię Wolność Korwina, która ma najwięcej elementów wolnościowych oraz prezentuje konserwatyzm społeczny w oparciu o biblijne wartości.

Niestety ta partia ma słabe struktury i nie wszędzie ma kandydatów w wyborach samorządowych, gdyż uprawiają politykę kanapową i to nie zawsze realną, wbrew pierwotnej nazwie tej partii (Unia Polityki Realnej).

Jeśli udacie się na wybory, to na bank, będziecie mieli wybór miedzy złem, a mniejszym złem.

W związku z tym, że tego tekstu nie kieruje do leniwców wyborczych, taka postawa wydaje się być sensowna, gdyż nie pójście na wybory wcale może skutkować zwycięstwem innych takich panów Biedroniów (homoseksualista zbierający obrazy Matki Boskiej – Astarte).

 

Mój blog powstał w wyniku buntu wobec tego systemu społeczno-religijnego co skutkuje zainteresowaniem wielu najpiękniejszą księga na świecie jaką jest Biblia. Gdybym nie zaangażował się 6 lat temu w prowadzenie bloga, to tysiące osób nie mogłoby połączyć sobie faktów polityczno-religijnych.

 

Ktoś powie: ‘czy apostołowie interesowali się polityką”. Nie możemy w ten sam sposób patrzeć, ponieważ musielibyśmy jak oni porzucić swoje rodziny ewangelizując cały świat. Po drugie, wtedy nie było demokracji. No może na najmniejszym szczeblu, kiedy mieli wybór ukrzyżowania Barabasza lub Jezusa.

 

Dzisiaj codziennie krzyżuje się Jezusa niszcząc najbardziej pokrzywdzonych: dzieci, wdowy, emerytów itp.

 

 Wówczas zapytają sprawiedliwi: “Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? 38 Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? 39 Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?” 40 A Król im odpowie: “Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”.
41 Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: “Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!
42 Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść;
byłem spragniony, a nie daliście Mi pić;
43 byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie;
byłem nagi, a nie przyodzialiście Mnie;
byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie.”  Mt 25

 

Dzisiaj dzieci uczone są satanizmu w szkołach. Halloween, wróżenie andrzejkowe, topienie Marzanny, dyskoteki, nauczanie o ewolucji.

Emeryci i renciści mają głodowe ochłapy, kiedy miliony idą na pomniki, wspieranie Izraela (również emerytury dla Żydów). Polacy są okradani, gdyż nie maja poznania.

Socjalizm zabija, co widać na przykładzie Szwecji.

 

Osobiście mam wybór w moim okręgu wyborczym między byłym platformersem, którego znam osobiście, a sprzymierza się on z wpływowym człowiekiem z sld, a PISowcem, który mógłby wykładać o technikach manipulacji Machiavellego. Pierwszy to poczciwy człowiek ze świata, a drugi pozornie prawicowy …(szkoda słów). Natomiast szczebel wyżej nad wyborami do rady,  będę głosował na PISowca, który jest zdeklarowanym i ideowym antykomunistą. Taka to zawiłość. Wybory do samorządu nie mają zawsze twarzy partii.

 

Bożych ludzi tam nie znajdziemy, ale jest mniejsze zło. To są wybory jak między Kwaśniewskim a Dudą.

 

Reasumując, warto iść, warto zadawać pytania, angażować się społecznie, Bo jeśli nie my to kto, jeśli nie teraz to kiedy…

Czeka nas tutaj jeszcze nie wiadomo ile lat i to od nas zależy mimo całej tej wyborczej farsy w jakim stopniu będziemy zniewoleni: w małym stopniu czy wielkim.

 

 

Updated: 19 października 2018 — 14:01

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Rz 12,21 || Nie daj się pokonać złu, lecz zło pokonaj dobrem.
  Rz 13,1 || Każdy człowiek niech będzie poddany swoim władzom. Tylko w Bogu bowiem władza ma swe źródło. Bo Bóg ustanowił wszystkie władze, które istnieją.
  Rz 13,2 || Dlatego ten, kto władzy się sprzeciwia, przeciwstawia się zarządzeniu Boga. A ci, którzy się przeciwstawiają, ściągną na siebie wyrok.
  Rz 13,3 || Władcy bowiem nie są postrachem dla dobrego czynu, lecz dla złego. Nie chcesz lękać się władzy? Czyń dobrze, a ona cię pochwali.
  Rz 13,4 || Jest ona bowiem sługą Boga dla twego dobra. A jeśli popełniasz zło, lękaj się, bo nie na próżno nosi ona miecz. Jest bowiem sługą Boga wymierzającego karę temu, kto źle czyni.
  Rz 13,5 || Dlatego koniecznie trzeba być uległym nie tylko z obawy przed karą, lecz też ze względu na sumienie.
  Rz 13,6 || Z tego powodu również podatki płacicie – sługami Boga bowiem są ci, którzy tym się zajmują.
  Rz 13,7 || Oddajcie wszystkim to, co jest należne: zbierającemu podatek – podatek, żądającemu cła – cło, temu, komu należny jest hołd – hołd , komu zaś szacunek – obdarzcie go szacunkiem.
  Rz 13,8 || Nikomu nic nie bądźcie dłużni – jedynie wzajemną miłość. Bo kto miłością darzy drugiego człowieka, wypełnia Prawo.

 2. Nie idę ponieważ ustrój zwany demokracją to jest zwykła iluzja dla ludu. Wybory wyborami a życie życiem.

  Układy, układziki, powiązania wszystko później weryfikują.

  Pamiętam jedne z wyborów. Ludzie mieli już dosyć rządów PO więc wybrali kandydata na burmistrza powiedzmy niezależnego. Szumne zapowiedzi okazały się pustymi słowami ponieważ facet pomimo szczerych chęci nie był w stanie przebić się przez tą betonową sitwę układów jaka przez lata narosła.

  Wybory do sejmu ?. Identycznie. I co z tego, że np. zagłosuje powiedzmy na PiS skoro ustawy nam pisze Izrael. I co z tego, że zagłosuję powiedzmy na SLD skoro ustawy będzie pisała Moskwa. A PO ?. Ustawy będzie pisał Berlin. Itd, itd, itd.

  Co do Korwina to niestety zgadzam się ze zdaniem sztukmistrza z Lublina, że to jest tylko taka wydmuszka, która nakręca emocje a potem coś palnie, że i tak nic z tego nie wychodzi.

  Tak więc nie idę i nie będę później narzekał, że jest źle…

  P.S co ciekawego Morawiecki powiedział na taśmach. Polaków trzeba nakręcać, nakręcać. Na obiecywać a potem po wygranej studzić emocje tak aby nic z tego nie wyszło.

  P.P.S co z tego, że zagłosuję na danego kandydata skoro ten będzie musiał i tak realizować polecenia partyjne. A bezpartyjny i tak nie przebije się przez ten beton.

  1. Masz rację, mimo wszystko osoby takie jak ja, pochodzące z małych miejscowości, praktyczne znający wszystkich kandydatów, możemy niejako choć trochę kształtować nasze podwórko.

   1. większość życia mieszkałem właśnie w takiej małej miejscowości. Jakieś 40 tyś. mieszkańców.

    Czy jakiekolwiek wybory cokolwiek zmieniły ?. Nie.
    Czy jakikolwiek niezależny kandydat cokolwiek zmienił ?. Nie.

    Jedyne co się zmieniło to doszły ścieżki rowerowe, którymi i tak mało kto jeździł. Chodniki z wielkim szyldem “sfinansowano ze środków unijnych”. Tak jakby miasta nie stać było wyłożyć 40 tyś. na chodnik.
    Posadzono kwiatki i drzewka. Doszły dwa banki. Jeden kościół.

    Czy przez te wszystkie lata powstał jakikolwiek zakład pracy ?. Nie.

    Owszem wybudowano hotel i aquapark. Tylko cały problem polegał na tym, że miejscowi praktycznie nie chodzili do tego aquaparku ponieważ nie stać ich było na bilet. Standardowej rodziny z dwójką dzieci nie stać było na to, żeby pójść na kilka godzin i popływać w tych basenach.

    Miasto przerobiło praktycznie każdą opcję polityczną SLD, PO_PSL, PiS i nic ale to nic poza chodnikami finansowanymi ze środków UE nie zmieniło się.

    Teoretycznie byłby jeden kandydat ale co z tego skoro to jest kandydat partyjny, który i tak będzie musiał realizować wytyczne partyjne.

    1. Teoretycznie na wszystkie Twoje “nie” mogę napisać “tak”. Na szczęście każdy może wybrać iść czy nie iść. Pozdrawiam

 3. Osobiście mam bardzo radykalne podejście do naszego narodu i uważam, że jedyne co jest w stanie go naprostować, naprawić to cud albo jakaś katastrofa.

 4. w kwestii polityki mamy inne zdanie ale trzeba skupić sie na tym co łączy nie dzieli .Socjalizm powiadasz ,właśnie jego brak powoduje przepaści finansowe w tym kraju i brak umów ,etatów,dodatków za nadgodziny ,wyzysk.Oczywiście wielu ma umowy itp ale to głównie ci na etatach państwowych posadach .

  1. Problem w tym, że my mamy socjalizm w gospodarce, a nie w pomocy socjalnej. kapitalizm dla korporacji, a dla małych firm socjalizm.
   Ten system jest bliski faszyzmowi, gdyż cechą wyróżniającą faszym był właśnie korporacjonizm.

 5. mówiąc socjalizm mam na mysli na zasadach takich ze owszem płacimy sporo do państwa ale w razie braku pracy czy innych zawirowań mamy pomoc to taki socjalizm tak a jesli tylko zabierają to już nie ,to już nie socjalizm ale ok .Skupmy sie na wierze nie polityce

 6. Sprawa jest prosta! Bo skoro My mamy odciąć się od zgnilizny tego świata to chyba nie możemy głosować na bandytów, szubrawców i zboczeńców. Czy nie jest wiadome Wam kim są politycy, urzędnicy sędziowie prokuratorzy komornicy naukowcy artyści dziennikarze aktorzy
  piosenkarze, O tak! chyba już nikt z Was nie ma wątpliwości że oni wszyscy są w służbie złego, to są ludzie szatana i upadłych aniołów, oni to świadomie lub nie pracują na rzecz złego zatem wspomagają zło
  czerpiąc z niego jakieś korzyści. Ten obecny świat chyli się ku upadkowi oto: sodomia gender ofiary z dzieci zabójstwa zdrady sekretne stowarzyszenia masoneria illuminati czy ktoś kto pokłada zaufanie w
  Stwórcy powinien brać w tym udział i głosując przykładać rękę do tego bezdennego bagna? Nie łudźcie się! żaden rząd ani polityk nie sprawi “by żyło się lepiej” a ja powiem że mało tego! bo idą czasy kiedy
  zaciekle zwalczać Was będą wszelkimi szatańskimi sposobami!

  pozdrawiam serdecznie z Bogiem!

  1. nie wszyscy politycy są w masonerii. W zasadzie niewieli procentowo a już w samorządach to znikomy procent

  2. Tak, ale nie wszystkie osoby jak napisałeś “bandytów, szubrawców i zboczeńców” takie są.
   Czy myślisz, że Bóg działa tylko wśród 1% cbhrześcijan narodzonych na nowo?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: