Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rydwany Ognia i “pastor” A.Cyrikas – czyli przykłady protestanckiej obłudy.

Około miesiąc temu oglądałem jakiś filmik Michała i postanowiłem już więcej nie oglądać, ponieważ mówił językiem jakby nie Jezusowym, że się tak wyrażę. Ku mojej uciesze zauważyłem zmianę w jakości komentowania Michała. Pewnie to zasługa modlitw o właściciela kanału gr8deals2do.

 

To tak tytułem wstępu.

Filmy Michała czasem umieszczam jako potwierdzenie i moich przekonań co do protestantyzmu, a nie jestem w stanie wszystkiego badać sam. Wiadomo, czas nie pozwala. Wczoraj ok 2 H dyskutowałem z jakimś nawiedzonym człowiekiem. Czasem myślę, że warto przekonywać, gdyż ktoś zmieni zdanie i zejdzie z drogi kłamstwa. Zazwyczaj na tym polu są porażki. Jednak walcząc Mieczem Ducha doszedłem do prostej konkluzji zawartej w Rzymian 2.13..

Tak więc uzupełniamy się z Michałem, choć przydałby się jeszcze ktoś.

 

W poniższym filmie wykazuje on hipokryzję nokautując przeciwnika Prawa Bożego jego własnymi słowami:

 

 

Sobota jest oddzieleniem od reszty dni tak jak Izraelici byli oddzieleni od pogan i Chrystusowcy winni być oddzieleni. Jednak protestantyzm nie noddziela się, gdyż jest w ekumenii z Klerem.

Uważnie obejrzyjcie ten film Michała, który nazywa wszystko po imieniu.

 

Updated: 19 października 2018 — 10:55

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Najnowsze wieści w sprawie Adhaar. Sąd najwyższy w Indiach stwierdził, że ów system nie narusza praw człowieka czy jego prywatności…

  1. To straszne :/ przekichane mają w tych Indiach…

 2. Również Bóg położył mi aby modlić się o Michała, czy Andrzeja Cyrikasa, natomiast często wyczuwam ducha pychy u Michała, i czuje ze nawet zwracając mu uwagę w tej kwestii nie odebralby tego dobrze, choć może się mylę i Michał kocha napomnienie. Nie podoba mi się bardzo że poszedł w zwodniczy kult płaskiej ziemi, osmieszajacy chrześcijaństwo, którego to biedni członkowie są bardzo oklamywani przez niedoedukowanie się w tych trudnych często kwestiach, a ich youtubeowi guru zwodza ich na pozór logiczna argumentacja – sam w tym kiedyś byłem i wstyd mi za to, na szczęście modlitwa do Ojca z pytaniem czy tkwie w jakimś zwiedzeniu mi pomogła. Stąd przestałem oglądać Michała bo nie idzie to w dobra stronę, ale modlę się za niego.

  Wiem że u tutaj jest sporo osób wyznajacych plaskosc ziemię i nie atakuje nikogo, natomiast proszę was bracia i siostry o poddanie w wątpliwość waszych stuprocentowych wierzeń poprzez modlitwę do Ojca czy aby na pewno tak się rzeczy maja.

  Michale, jeśli to czytasz, również proszę się abyś przemodlil sprawę i nieświadomie nie osmieszal chrześcijaństwa ta teoria, która nie bez powodu już w 95 roku znalazła się na kartach iluminati z cynicznym podpisem ‘plaskoziemcy COS wiedza’.

  Jezus jest Panem
  Spiski i domysły to pakt z szatanem

  Taki rym na koniec, amen 🙂

  1. To ciekawe co mówisz o tej płaskiej Ziemi, ja co prawda nie mam całkowitej pewności w tej kwestii, ale czytając Księgę Rodzaju, czy też 38 rozdział Hioba, czy Psalmy, albo księgę Jozuego nie widzę też Ziemi kulistej. Może brak mi jeszcze poznania w tej kwestii, ale przychylam się bardziej w stronę płaskiej Ziemi jakkolwiek ona wygląda. Nie śledzę filmików ani artykułów od płaskoziemców, po prostu takie odnoszę wrażenie po lekturze Pisma. Ale z chęcią poznam też zdanie innych.

   1. Polecam bracie serię wykładów Waldemara Dalewskiego z grupy domowej z Kanady.
    https://youtu.be/oLfNABulVCw

  2. Mylisz się bracie. Michał podąża we właściwyn kierunku jeżeli chodzi o kształt ziemi. Jest taka jaką Pan Jezus ją stworzył czyli plaska jak naleśnik z firmamentem.
   Mało tego dodam jeszcze aby Cię zadziwić stworzył On tylko ziemię i nie ma więcej planet.
   Jesteśmy w centrum Jego uwagi.
   ,, A wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie”.

   1. Jeżeli nie ma planet, to co ja widziałem przez teleskop patrząc na jowisza? Nie mam zdania na temat kształtu ziemi, ale dla mnie ogrom kosmosu mówi o potędze Boga. Gwiazdy i planety są jego dziełem, to jest piękne. Pozdrawiam serdecznie

    1. dwa rodzaje gwiazd:
     – gwiazdy nie zmieniające swojego położenia;
     – gwiazdy wędrujące (planetos) czyli po naszemu piękne, kuliste planety a co niektóre posiadające kuliste księżyce, choćby właśnie jowisz.

    2. Kosmos w pojęciu makro nie istnieje. Poza ziemią jest ciemność. A to co widzisz to nieco inne gwiazdy czy ciała niebieskie. Gdyby były inne “ziemie” to by nasz dobry Bóg nam o tym powiedział. ?

     1. jak dla mnie to ludzie mogą sobie wierzyć, że ziemia jest nawet obwarzankiem byle, żeby nie robili z tego jakiegoś kultu czy religii. W Stanach od dłuższego czasu to ma miejsce a niebawem przywędruje i do nas (pierwsze jaskółki już widać).

     2. Ale mi nie chodzi o inne ziemie, moim zdaniem nie ma innej ziemi poza tą na której żyjemy i nie ma planet na których człowiek byłby wstanie zamieszkać, nie twierdze, że jest możliwość lotów w kosmos, szeroko pojmowanych, nie wierze w to, że człowiek był lub możne być na księżycu, choćby ze względu na firmament, uważam, że statki kosmiczne i satelity latają na orbicie ziemskiej, która nie wybiega poza firmament, ale moim zdaniem ogrom kosmosu tylko potwierdza wszechpotężnego Stworzyciela.
      Na szczęście, nie jest to istotne do zbawienia, oczywiście dobrze wiedzieć jaka jest prawda, ale Jezus nieskreśli Ciebie czy mnie za to że wierzymy w kule cy naleśnika. 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: