Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sekretarz obrony USA Jim Mattis chce uzyskać 80% gotowości do września 2019.

Jim Mattis  nakazał siłom powietrznym i marynarce wojennej, by do końca września następnego roku co najmniej 80 procent kluczowych myśliwców było w stanie gotowi do walki.. Źródła Pentagonu informują CBN News, że omawiane samoloty – F-35, F-22, F-16 i F-18 – znajdują się obecnie w trudnej sytuacji. Mattis zajął się tą sprawą w notatce z 17 września dla sekretarzy Armii, Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej. 

Szef Ellen Lord i podsekretarz ds. personelu i gotowości Stephanie Barna. Uznaje on, że “ograniczenia budżetowe i braki w eskadrach lotnictwa w całej armii” doprowadziły do ​​”systemowych słabszych wyników, nadmiernego kapitalizacji i niezrealizowanych zdolności” w flotach myśliwskich. “Aby zmiana była skuteczna i efektywna, musimy najpierw skupić się na naszych najważniejszych zadaniach” – napisał Mattis w notatce, którą otrzymała wyłącznie firma Defense News. 

 

Podaję ten news jako ciekawostkę, gdyż już wiele symptomów było i wieści o wojnach, a póki co mamy pokój, który nie wyklucza “nagłej” wojny. Czytając takie newsy stale mam w głowie poszerzające się zadłużenie wszystkich państw świata. Dług rośnie i nie wiadomo jak się to skończy, a jak to powiedział premier pewnego kraju “wojna zmienia perspektywę w ciągu pięciu minut:”.

 

 

Updated: 12 października 2018 — 10:19

2 komentarze

Add a Comment
  1. będą mówić “pokój i bezpieczeństwo”…ale i tak tylko Bóg wie, kiedy, co, jak i gdzie będzie 😀

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: