Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jutro premiera kinowa filmu “Kler”.

Oficjalny zwiastun filmu “Kler”:

 

Film jest gorzkim sarkazmem na system kapłański w kościele Rzymu. Doskonale w ten klimat wpasowali się aktorzy jakby stworzeni do “Kleru”: Janusz Gajos i Robert Więckiewicz.

 

Co warto sobie uświadomić, to, że z takim kościołem, takiemu kościołowi posłuszny jest polski Alians ewangeliczny, czyli pseudoprotestanci.

 

 

Czymże jest ta tragikomedia? Czymś o czym wszyscy Polacy wiedzą od dawna, szepczą po kryjomu, ale żyją nadal w tej obłudzie religijnej. Co bardziej szczerzy i wrażliwi  wychodzą z tego kościoła oficjalnie dokonując apostazji lub po angielsku i tutaj pojawia się prawdziwy sens i cel nie tylko tego filmu, ale zmasowanego ataku na Rzym.

Jakiej kategorii aktorzy grają główne role? Są to zdecydowanie sympatycy polskiej lewicy, a ta jest złożona głównie z Chazarów.

Brakuje tylko Pieczyńskiego.

Nie wydaję mi się, aby ktoś napisał o tym co ja tutaj piszę. Polacy na film przyklasną, radość z prawdy wstąpi do serc , ale i wylanie dziecka z kąpielą, bo istotnie jest to dzieło szatana za przyzwoleniem Boga. Dlaczego tak uważam?

Znów kłania się biblia:

 

” Potem ujrzałem innego anioła, zstępującego z nieba i mającego wielką władzę, a ziemia zajaśniała od jego blasku. (2) I zawołał potężnym głosem: “Upadł, upadł Babilon – stolica. I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, (3) bo winem swego szaleńczego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi wzbogacili się na jej ogromnym przepychu”. (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: “Wychodź z niej, mój ludu, byście nie uczestniczyli w jej grzechach, aby was nie dotknęły jej plagi, (5) bo grzechy jej dosięgły nieba, i wspominał Bóg o jej zbrodniach. (6) Odpłaćcie jej tak, jak ona (wam) odpłaciła, i w dwójnasób oddajcie za to, co uczyniła: w kielichu, w którym przyrządzała (wam) wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie. (7) Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu, tyle jej zadajcie katuszy i smutku. Bo mówi o swoim sercu: >>Zasiadam jako królowa i nie jestem wdową, i z pewnością nie zaznam żałoby<<. (8) Dlatego w jednym dniu przyjdą na nią plagi: śmierć i smutek, i głód. Ogniem będzie spalona, bo mocny jest Pan Bóg, który ją osądził”. (9) Będą nad nią płakać i lamentować królowie ziemi, którzy nierządu z nią się dopuścili i żyli w przepychu, kiedy zobaczą dym jej pożaru. 

 

 

Kiedyś napisałem, że kiedy nierządnica upadnie, w niebie będzie impreza.

Nie, to nie jest przesada:

 

 

Potem usłyszałem jak gdyby głos potężny wielkiego tłumu na niebie, który mówił: “Alleluja! Zbawienie i chwała, i moc u Boga naszego! (2) Bo prawdziwe i sprawiedliwe są Jego wyroki, bo skazał Wielką Nierządnicę, która swoim nierządem znieprawiała ziemię, i zażądał od niej poniesienia kary za krew swoich sług”. (3) I rzekli powtórnie: “Alleluja!” A dym jej wznosi się na wieki wieków. (4) Dwudziestu czterech Starców padło (na twarze) i czworo Zwierząt, i oddali pokłon Bogu zasiadającemu na tronie, mówiąc: “Amen, Alleluja!” (5) Od tronu zaś wyszedł głos: “Chwalcie Boga naszego, wszyscy Jego słudzy, którzy się Go boicie, mali i wielcy!” (6) I usłyszałem jakby głos wielkiego tłumu i jakby szum potężnych wód, i jakby huk potężnych gromów, które mówiły: “Alleluja! Bo Pan Bóg nasz, Władca wszechrzeczy objął królewską swą władzę. (7) Weselmy się i radujmy, i dajmy Mu chwałę, bo nadeszły Gody Baranka, a Jego Małżonka się przystroiła,

 

Trzykrotnie tłum rzekł po zniszczeniu Nierządnicy Allelujah.

Co ciekawe w niebie będzie już wielki tłum, czyli de facto nierządnica będzie zniszczona po pochwyceniu.

 

Tego typu zjawiska – będzie to społeczne zjawisko jak nie poryw – doprowadzą do rozbicia nierządnicy.  Jednak to będzie tylko jeden z pierwszych kroków czasów końca.

 

Bestia, którą widziałeś, była, a nie ma jej, i ma wyjść z Przepaści, i idzie na zatracenie. Zdumieją się mieszkańcy ziemi, – ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia od założenia świata – spoglądając na Bestię, iż była, i już jej nie ma, ale ma przyjść. Ap 17

 

Bestia, czyli talmudyczni Żydzi w roku 70 zostali  pokonani przez siły Imperium Rzymu. Jednak w roku 1948 bestia znów się pojawiła, co zszokowało cały świat.

 

Czego więc wynikiem jest ten film? Walki ludzi bestii z ludźmi nierządnicy. Jest to jak mecz Watykan – Żydzi. Teraz mamy przerwę, po której być może nastąpi wyrównanie bramek.

 

” A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia nienawidzić będą Nierządnicy, spustoszą ją i obnażą, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem”

 

 

Czyż nie obnażają jej? Przecież większość mass mediów jest żydowska.

 

Co rusz słyszymy o setkach ofiar pedofilii. Akurat teraz. Nigdy nie było o tym tak głośno. To jest czas obnażania nierządnicy i to pokazuje film “Kler”. Ale bestia wychodzi z podziemia. Na przykładzie Polski widać jak nie kryją się polscy politycy z uwielbieniem Izraela, wszyscy pokazują sie w otoczeniu izraelskiego lobbysty Danielsa, zakładają jarmułki.

 

Dotąd bestia ujeżdżana przez KRK buntuje się, czując zapach wiosny ich czasu. Dotychczas  jedynie Gazeta Wyborcza związana tylko z Żydami i Jerzy Urban demaskowała patologie Rzymu.

Wszystko to jest zgodne z planem Bożym.

Jest w tym mimo wszystko wielki problem. Otóż myślenie przeciętnego widza filmu “Kler” będzie następujące: Paweł z Wojtkiem przy wódeczce będą komentować film i w konsekwencji kościół, a jeszcze dalej  -wiarę zapewne wylewając dziecko z kąpielą; “co, oni niby tacy święci, a ja nie mogę mieć kobity na boku, czy strzelić flaszeczkę?”. Niestety w Prawie Boga tak to nie działa. Nie ma odpowiedzialności zbiorowej ale jest odpowiedzialność za swoje czyny.

 

Inni zaś skierują się do duchów zwodniczych typu new age i innych religii miłości czy wegańskich forów.

 

Stąd zrealizuje się Plan III Wojen Światowych:

 

Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

detektywprawdy.pl/2015/11/15/plan-iii-wojen-swiatowych/

 

Mamy właśnie jeszcze nie rozwiązany problem izraelsko (USA) – islamski. Państwa szyickie nie chcą współpracować z Izraelem i to jest w puli spraw niezałatwionych, co najwidoczniej doskonale wkomponowuje się w ów Plan 3 wojen światowych.

To zawiedzenie się kościołem jest wstępem do tego co będzie skutkiem tej 3 wojny:

 

“masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera”

 

 

Czyż oglądając film Kler część nie poczuje iluzji chrześcijaństwa?

Tutaj znaczna część, zdecydowana większość katolików polegnie, gdyż ich wiara opiera się na sakramentach, na materii, święconej wodzie, koszyczku wielkanocnym, laptopie na komunię. Prawdziwa wiara jest wypróbowana w ogniu.

Nie jest to prawdą, że chrześcijanie muszą wejść w Wielki Ucisk. Oni go mieli od początku istnienia nauk apostolskich. Co byście powiedzieli spalonemu na stosie Williamowi Tyndale? że nie był w Wielkim Uciska? a co powiecie tym z nas, którzy żyją w konflikcie z rodziną o wiarę w Jezusa?

 

Pan Jezus nie będzie czekał aż społeczność chrześcijańska dotrwa do Wielkiego ucisku. Ucisk będzie gniewem Bożym i czasem na nawrócenie naszych rodzin i znajomych.

 

Reasumując, bestia (syjonizm) obnaża obecnie Rzym i według mojej oceny wchodzimy w czas sztormu dla Watykanu.

Warto tez wiedzieć o udziale ultrasyjonisty Jana Hartmana.

Ten sam:

 

Prawdziwa twarz lewicy. Hartman chce dyskusji na temat legalizacji kazirodztwa

 

Taka to walka…

 

 

 

 

Chwała Panu Jezusowi Chrystusowi.

 

ps.

 

Pewnie Asia napisze komentarz: wiedziałam że to tutaj sie ukaże 🙂

Updated: 27 września 2018 — 11:58

7 komentarzy

Add a Comment
  1. Hahahaha 😀 trafione w samo sedno 😀
    a na sam film się myślę że wybiorę, może nie w dniu premiery, ale pójdę na to, bo ciekawi mnie jak tu to wyjdzie…Spotlight może to nie jest, ale i tak nie wydaje się być fatalnie…

  2. i co dalej? patrząc na Polskie podwórko .Pis trzyma z Watykanem ,hierarchią katolicką w Polsce ale ostatnimi czasy bardzo zbliża sie do starszych braci (czy szczerze czy ze strachu?nie wiem ale chyba to drugie ) .Może nadejść dzień że będą musieli sie określić z kim naprawde są .po-pis-sld(niestety też) psl zawiedli ,trzeba zmian .Oddolnie w samorządach jakoś te partie tak nie drażnią ale to co idzie z Warszawy to szkoda gadać .Bóg ma to i nie tylko to pod kontrolą i jeśli bedą wyżej wymienieni do wymiany to to nastąpi .Czy będzie to już nadejscie Pana nie wiem ale może być ktoś dopuszczony za przyzwoleniem Pana by zmieść to co skażone i przygotować ponownie świat na powtórne Jego przyjscie.

  3. dobrze napisany artykuł .Wybieram sie na ten film .Myślę że jak pisałeś że Bóg przyzwala na tego typu filmy by ludzie przejrzeli w czym tkwią i nawet jeśli nie wypiszą sie z krk to przynajmniej nie będą mieli ich przedstawicieli za wybrańców,niemal świętych.Czytałem nawet ze co niektórzy księża którzy nie są skażeni złem chcą by był ten temat naświetlony gdyż przez pseudo sług Bożych ci w miarę uczciwi ,z powołania(nazwijmy to tak) są postrzegani też źle .Bóg to dobry strateg a co w Piśmie zawarte spełni sie i tak “niebo i ziemia przemina ale Moje słowa nie przeminą”

  4. film obejrzałem .Ciekawy ale niepotrzebnie niektóre wątki przedłużane no ale sens przekazany i gra aktorów dobra a przede wszystkim Gajosa.

    1. ponoć z początku jest komiczny, wesoły, a pod koniec smutny i gorzki?

  5. nie tyle komiczny co jest troche conieco do śmiechu z małą przsadą wulgaryzmów w wykonaniu księży ale spoko , czym bliżej końca to smutniej co nie znaczy że tragicznie i można wywnioskować że ci oprawcy (niektórzy księża) też swoje przeżyli za młodu co nikogo nie usprawiedliwia ale to trzeba obejrzeć bo myśle że każdy inaczej może odebrać ten film..

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: