Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Plan III wojen światowych Alberta Pikea

W obliczu realnego zagrożenia Trzecią Wojną Światową, przedstawiam na blogu (dotychczas na drogadonieba.pl) Plan Trzech Wojen Światowych:

 

Bardzo niewielu trutherów wie o tajemniczych planach Alberta Pike oraz o ludziach architektach Nowego Porządku Świata. W XIX wieku Albert Pike ustalił ramy do stworzenia tzw. Jednego Porządku Świata. Opierając się się na wizji, które zostały mu objawione, Albert Pike napisał plan wydarzeń, które będą rozgrywały się w XX wieku, nawet tych, które dopiero są przed nami. Jest to plan, który jak uważamy, niewidzialni przywódcy naśladują dzisiaj, świadomie bądź nie, żeby doprowadzić do planowanej trzeciej i ostatniej wojny światowej.

Albert Pike otrzymał wizję , którą opisał w liście , napisanego do Mazziniego , z dnia 15 sierpnia 1871 . Ten list przedstawił plany dla trzech wojen światowych, które były postrzegane jako niezbędne w celu doprowadzenia do Jednego Porządku Świata , my zaś możemy być pod wrażeniem, z jaką dokładnością przewidział wydarzenia które już miały miejsce.

 

 

Powszechnie uważa się za błąd, że na krótki czas, list Pike do Mazziniego znajdował się na wystawie w Bibliotece Muzeum Brytyjskiego w Londynie, gdzie został skopiowany przez Williama Guy Carr , były oficera wywiadu w Kanadyjskiej Marynarce Królewskiej. Biblioteka Brytyjska potwierdziła w piśmie do mnie , że taki dokument nigdy nie był w ich posiadaniu. Ponadto, w książce Carra , „Szatan , książę tego świata”, zawarty jest następujący przypis :

„Opiekun rękopisów niedawno poinformował , że list tego autora nie jest skatalogowany w Bibliotece Muzeum Brytyjskiego. Wydaje się dziwne , że człowiek znaj wiedzę kardynała Rodrigueza powinien powiedzieć, że to BYŁO w 1925 roku „.

Wydaje się, że Carr dowiedział się o tym liście od kardynała Caro y Rodrigueza z Santiago w Chile, tego który napisał „Odsłonięta tajemnica masonerii”.

Do tej pory , nie ma niezbitych dowodów , aby wykazać, że ten list został kiedykolwiek napisany . Niemniej jednak, list jest powszechnie cytowany i jest tematem wielu dyskusji .

Poniżej przedstawiono podobno głębię listu , pokazując, jak Trzy wojny światowe były planowane przez wiele pokoleń:
„Pierwsza wojna światowa musi być wywołana w celu umożliwienia Iluminatom obalenia władzy carów w Rosji i stworzeniu krajowej fortecy ateistycznego komunizmu. Rozbieżności spowodowane” agentur ami”(agentami) Iluminatów pomiędzy imperium brytyjskim i germańskim zostaną wykorzystane do wzniecenia wojny. Pod koniec wojny, zostanie zbudowany komunizm i używany w celu zniszczenia innych rządów oraz w celu osłabienia religii. „2

Badacze historii uznają, że sojusze polityczne z Anglii z jednej strony a Niemcami z drugiej , zawierane między 1871 i 1898 roku przez Otto von Bismarcka, współspiskowca Alberta Pike, odegrały ważna rolę w doprowadzeniu do pierwszej wojny światowej .

„Druga Wojna Światowa musi być podsycana przez wykorzystanie różnic pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi . Ta wojna musi rozegrana tak by nazizm został zniszczony zaś syjonizm polityczny będzie na tyle silny , aby ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie . Podczas II wojny światowej, międzynarodowy komunizm musi się na tyle silny, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone, a następnie znajdzie się pod kontrolą, aż do czasu, kiedy będziemy potrzebować go do ostatecznego kataklizmu społecznego. „3

Po II wojnie światowej, komunizm powstał na tyle silny, aby rozpocząć przejmowanie słabszych rządów. W 1945 roku, na konferencji w Poczdamie pomiędzy Trumanem, Churchillem i Stalinem, duża część Europy została po prostu przekazana Rosji, a po drugiej stronie świata, następstwa wojny z Japonią pomogły zamieść tam falę komunizmu w Chinach.

(Czytelnicy, którzy twierdzą, że terminy Nazizm i Syjonizm nie były znane w 1871 r. powinni pamiętać, że Iluminaci wynaleźli oba te ruchy. Ponadto komunizm jako ideologia pochodzi z Francji z czasów rewolucji. W 1785 Nicolas Restif wymyslił ten termin cztery lata przed wybuchem rewolucji. Restif i Babeufa z kolei byli pod wpływem Rousseau – jako najsłynniejszy spiskowiec z nich wszystkich, Adam Weishaupt).

„Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.” 4

Od czasu ataków terrorystycznych z 11 września 2001, światowe wydarzenia, w szczególności na Bliskim Wschodzie, pokazują rosnące niepokoje i niestabilność pomiędzy dzisiejszym Syjonizmem i światem arabskim. Jest to całkowicie zgodne z wezwaniem do III Wojny Światowej, żeby wybuchła wojna między nimi dwoma oraz ich sojusznikami po obu stronach. Trzecia wojna światowa jest jeszcze przed nami, a ostatnie wydarzenia pokazują nam, że to nie jest daleko.

 

Tłumaczenie EwaN

http://drogadonieba.pl/index.php/illuminati/27-plan-iii-wojen-swiatowych-alberta-pikea

 

źródło: http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm

37 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Pora się przebudzić, by do Królestwa Boga wejść, a nie spać i w jeziorze siarki i ognia skończyć. Przeto módlmy się i nawzajem nawracajmy siebie i innych.

 2. ” Francja przeprowadziła w niedzielę największą w ostatnim czasie operację przeciwko tzw. Państwu Islamskiemu w Syrii – podało francuskie ministerstwo obrony. Naloty przeprowadzono w rejonie „stolicy” dżihadystów, Rakki. Dziesięć myśliwców na co dzień stacjonujących w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Jordanii zrzuciło 20 bomb „

  1. no nwłaśnie, czyli potwierdziły się wczorajsze przypuszczenia o ataku francuskim na ISIS w Syrii

   1. a może wykorzystają okazję do obalenia „reżymu” Assada, pretekst do kolejnej interwencji

 3. ChristianStateOfPoland

  Tak się składa, że dzisiaj prawdziwa wojna toczy się pomiędzy wyznawcami islamu, pomiędzy Iranem i Arabią Saudyjską, a dokładnie sunnitami i szyitami. Na skutek rozczarowującej polityki USA wobec Iranu doszło do zbliżenia Izraela i Saudów… Państwo Islamskie jest osamotnione – są osaczeni przez szyickie milicje i bojówki, Irak, Iran, Hezbollah, Asada wspieranego przez Rosję i samą Rosję, Kurdów, Turków i szeroką koalicję aliantów… Co więcej są na wojennej stopie z opozycją syryjską, czyli umiarkowanymi sunnitami z FSA itp., a na deser – walczą z nimi nawet afgańscy talibowie oraz Al-Kaida… W otwartym polu i bastionach nie mają już szans, więc zmienili politykę i uderzają w Europie. Ja nie widzę na horyzoncie wojny światowej. Widzę narastające zepsucie moralne etc., ale nie masowy konflikt. Ponad to przypominam, że Jezus nie interesował się polityką – właśnie dlatego wielu współczesnych nie uznało Go za Mesjasza, ponieważ liczyli, że przyniesie im wolność od rzymskiej okupacji… Dzięki Chrystusowi skończyła się niewola, ta prawdziwa – niewola grzechu.

  1. Tak, ale nikt tu nie pokłada nadziei duchowej w polityce, proroctwa dotyczą wszystkiego ,całęgo systemu, także obserwujmy..

  2. witajcie bracia i siostry
   prawdziwa wojna toczy się o dusze tych wszystkich ludzi , którzy żyja na świecie. Zastanawiałem się nad ta sytuacją, kiedy ginie 130 osób , wiem straszna sprawa..cały świat pogrążony w żałobie, A drodzy, tylko w USA rocznie zabija się ponad 50 ml. nienarodzonych dzieci.. zabija się…My z Żonką straciliśmy dziecko w 12 tygodniu ciąży, Pan Zabrał, Płakałem strasznie, Ale też PAN pokazał mi w swojej Łasce, że On raduje się kiedy dzieci rodzą się na świat..jak dobry jest Pan Bóg, wiecie przecież o tym, On nas podnosi,kiedy upadamy, On , nasz PAN tak strasznie chce społeczności z nami. On policzył wszystkie nasze łzy, Kiedy płaczemy.. To Jest Prawdziwy Ojciec.. kochani cokolwiek się stanie w następnych dniach, Patrzmy na JEZUSA sprawce i dokończyciela naszej wiary..

 4. Jaka opinia nt. przepowiedni Czesława Klimuszki:

  „Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne (…) Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój (…) Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop! Zadławi się w Giblartarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą (…) Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża.” Ojciec Klimuszko nie mówił publicznie o swoich wizjach, wspominał o tym, jedynie w gronie najbliższych przyjaciół. Odstępstwem od tego było spotkanie z dziennikarką Wandą Konarzewską, na którym wizjoner powiedział: „Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym”.

  1. ChristianStateOfPoland

   Zaraz, zaraz – to nie będziemy już jeździli „na zmywak” do UK?
   Bez urazy, ale nie mogłem sobie odmówić tej delikatnej uszczypliwości – Ciekawy scenariusz, ale jestem sceptyczny.
   Pozdrawiam

  2. Według tej przepowiedni bałwochwalczej Polsce będą się kłaniać wszystkie narody czyli już widać kto jest autorem tej przepowiedni – demony.

   Czesław Klimuszko było kapłanem wielkiej nierządnicy co mówi już wiele.

   Wszystkie przepowiednie są robione podobnie, pisane w taki sposób aby można było je dowolnie interpretować. Boża Prawda znajduje się tylko w Piśmie Świętym, a nie w ludzkich czy demonicznych opowiastkach, nawet jak się coś sprawdzi to sens jest prawie zawsze taki aby ten materialny świat miał się ostatecznie dobrze i zapanowała złota era.

   1. ja tam w Biblii nie widzę wywyższania jakiegoś narodu, ale wywyższenie Chrystusa

   2. O katolickim słudze Klimuszko to piszą zwodnicze strony typu Fundacja Nautilus, gdzie rozumuje się, że chrześcijaństwo=katolicyzm, a takim baśniom właśnie o nadchodzącym złotym wieku daje się posłuch (niby jak Polska ma mieć tak dobrze skoro tak cudzołoży z Wielką Nierządnicą?), a o proroctwach biblijnych albo nie ma ani słowa, albo w najlepszym wypadku są gdzieś tam wymienione jako jeden z potencjalnych scenariuszy- na podobnej zasadzie kłamią, iż Pan Jezus Chrystus jest jednym z wielu „mistrzów duchowych”, „awatarów”, „superistot” itp.

    1. Wielkim zwiedzeniem jest też uważanie że Lucyfer to Chrystus, o co właśnie chodzi szatanowi, to jest właśnie ta jego jasna strona, którą zaprezentował w Edenie Ewie i stał się bogiem iluminatów i upadłej ludzkości.

     Prawdziwą gwiazdą poranną jest Chrystus, szatan przejął tą symbolikę i chce by tak go nazywać.

     https://napoczatkuslowo.wordpress.com/2015/11/16/kto-jest-gwiazda-poranna/

 5. Dzięki Bogu zło nie wygra, a zostanie pokonane i na zawsze wymazane.

  1. Niestety niemal za każdym razem gdy mówię coś podobnego, to mój rozmówca tylko pobłażliwie się uśmiecha i protekcjonalnym tonem głosu stwierdza, że tak dobrze to tylko w bajkach jest. I żebym zszedł na ziemię. A to efekt krzewienia ateizmu i teorii ewolucji.

  1. Odrazu widać, że to nie ta sama osoba. Komu i dlaczego zależy, aby myślano, że to ta sama?

 6. Był taki film Kraina Jutra w którym zostało pokazane odliczanie od 23 września chyba 63 dni do rozpoczęcia się końca świata.
  Data końcowa to 25 listopada zatem.
  Jeśli wierzyć, że oni znów coś szykują tego dnia, to ciekawostką jest fakt iż jest kilka przepowiedni za pewne od szatana, jednakże stawiających na ten miesiąc.

  http://www.se.pl/wiadomosci/ciekawostki/koniec-swiata-coraz-blizej-nostradamus-przepowiedzial-ze-nastapi-w-listopadzie-2015_516815.html

  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/krzysztof-jackowski-polska-upadnie-w-listopadzie_205653.html

  Do tego most w kamieniu został ukończony i 30 października został otwarty. Dwa razy zrobili go i chwilkę później Bum.

  Nie wiem co oni planują, jednakże jeśli Bóg ma inny plan to się im nie powiedzie.
  Jednakże ciekawe jest iż składa się to tak w całość.
  Coś nam szykują tak jak z 13 listopada.

  1. „Był taki film Kraina Jutra w którym zostało pokazane odliczanie od 23 września chyba 63 dni do rozpoczęcia się końca świata.
   Data końcowa to 25 listopada zatem.”

   Dominik chyba dawno nie wchodziłeś 🙂 , bo już kilka razy w ciągu paru dni omawialiśmy to w comentach.

   Myślę, że Jackowskiego sukces jest wypadkowa kontaktu z demonami i wychwytywania pewnych trendów polityczno-ekonomicznych.. Obecnie jest tak, że tylko jasnowidzowie widzą fakt zadłużenia wszystkich krajów wraz z konsekwencjami upadku tych krajów. Cała reszta jakieś 99% nie wie, że kiedyś będzie punkt zwrotny jak w Grecji. Każdy myśli: jakoś to będzie.

   1. W tym filmie parę razy jest pokazany wybuch jądrowy, raz jako grafity, raz telewizorze, i kiedy wchodzą do tego urządzenia co pokazuje przyszłość też wybucha wtedy bomba jądrowa.

  2. Adminie, jeśli to czytasz, to może warto powiązać fakty…

   Fakt, post jest z 2015, ja piszę to w 2017.
   Pisałeś w 2017 r. na blogu o 23 września 2017 i o znakach na niebie (wtedy starodawny wąż został strącony na ziemię) Jakby wrócić do tego co pisał GŁUCHY DZIADEK i o 63 dniach od tego, to by się zgadzało…

   Czyżby listopad 2017 był początkiem końca świata?

   1. Jest to wielce prawdopodobne, ale żyjmy jakby świat miał istnieć jeszcze 100lat

 7. https://www.youtube.com/watch?v=6n_xCI-peq0

  Czyli jesteśmy już praktycznie w połowie tej bajki.

  Sądzę że zrobią jeszcze kilka ataków i zamkną Europę pod pretekstem czipowania dla bezpieczeństwa. Plan leci pełną parą. Teraz czekać do 23-24 listopada na kolejne kroki. To będzie pamiętliwy Sylwester w tym roku

 8. Przestańcie straszyć ludzi !! 25 listopada NIC SIĘ NIE WYDARZY, tak jak nic się nie wydarzyło 23 września.

  1. Realista, nikt tu nie straszy
   Po drugie uogólniasz pisząc jakbuy wszyscy to samo robili
   Po 3e, 23 września wydarzyło się wiele, ale nie tak jakby sie ludzie spodziewali. To właśnie 23.09 był początkiem tego co sie wydarzyło 13.11 i zapewne potoczy sie z większym rozmachem.
   Zgodze sie o tyle, że naiwnym byłoby znac datę.

   Z samego rana 23.09 napisałem ten tekst:

   http://detektywprawdy.pl/2015/09/23/chrzescijanie-i-strach/

   Niech on będzie odpowiedzią na wszystkie te daty i oczekiwanie wojny

  2. 23 września właśnie że się stało spotkały się wszystkie Elity w jednym miejscu wraz z Papieżem omawiać plan zrównoważonego rozwoju który jest pomału aplikowany.

  3. Drogi Realisto chociasz pisze to po raz enty wspomne jeszcze raz. Blog jest naszym oknem na swiat jak telewizja tylko ze tutaj nie staramy sie ukryc prawde i odwucic uwage wrecz przeciwnie ujawnic ja. Dociakamy prawdy malymi kroczkami aby ujawnic wieksze prawdy (tutaj was wszystkich pochwale np odnosnie ducha jezebel) . Wiekszosc czytelnikow jest na tyle dojrzala ze jedynie czego sie obawiaja to czy znajda laske w oczach Pana aby zyc na nowej ziemi. Bo strach to narzedzie szatana nie nasze. A realia sa takie jakie opisujemy… Z Bogiem

   1. Dokładnie tak ,zgadzam się z tobą.Oby nasz Pan miał wiele łaski dla nas.

 9. http://m.fakt.pl/wydarzenia/swiat,zx6gqm
  Tu artykuł, oczywiście to wszystkiego trzeba podejść z dystansem i jak do „przepowiedni”, stanie się tylko to, co jest według woli Boga, a jego wyroki są niezbadane.

 10. Stanie sie stanie 🙂 realista oczki bedziesz mial na wierzchu 🙂 23 sie sotalo tak jak klega napisal wyzej . 🙂

 11. Tak na prawdę wszędzie po za masowymi mediami i głównym nurtem informacji onetami, wp, wiadomościami i faktami ludzie piszą, że cały Paryski zamach, to hoax i false flag. Jestem wręcz zdziwiona, że tyle osób na dzień dzisiejszy pisze i dyskutuje na różnych forach, a nawet na Facebooku o NWO/ O dziwo! Ludzie jednak nie są do końca naiwni.

  1. racja tytuł ważny a reszta to…jak sam napisales.

   Czyli będzie jak pisalismy: zamachy w Paris->atak Francji na ISIS-> a teraz odpowiedź ISIS nowymi zamachami

 12. Adam bohdanowicz

  Do tego wszystkiego trzeba dodać, że W czasach końca trzeba nałożyć całą zbroję Boga a modlitwa to nasza ciężka artyleria , pamiętajcie gorąca linia w niebie czynna 24/7 .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish