Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

EterTV i obalanie opozycji systemowej. Przestrzegam przed tym groźnym kanałem.

Kilka dni temu pewna siostra w wierze podesłała mi ten oto filmik:

 

Film zaczyna się groźną muzyką wpływającą na emocje.

Autor kanału eterTv udowadnia, stawia hipotezy jakoby opozycja antysystemowa była kontrolowana.

Kogo jak kogo, ale mnie nie można posądzić o brak zainteresowania takimi sprawami. Sam autor tego kanału pojawił się w necie zaledwie w grudniu 2017 roku, kiedy od około 10 lat o okultyzmie wśród gwiazd trąbił już nieżyjący Radtrap. EterTV wypromował sam Sanyaia. Ten człowiek:

 

 

Własnie ten człowiek go wypromował:

Poniżej napada na owego zdemonizowanego człowieka jego kolega, tak samo jak napadł Eter:

 

W filmie tym pokazana jest koronacja Sanyai oraz jak przeklina…

Ktoś, kto oglądał koronację Sanyai może lakonicznie skomentować “błazen”. Kochani, tam było prawie 100 osób, które nieświadomie wstąpiły do klubu demonów. Czy można to zbagatelizować?

 

Sandziaja to trochę taka polska wersja ruskiego Vissariona, może i mają inne poglądy… ale ?

”Wissarion (en. Vissarion, ros. Виссарион, pl. Dający Życie) , właściwie Siergiej Anatoljewicz Torop (ros. Сергей Анатольевич Тороп) (ur. 14 stycznia 1961 w Krasnodarze) – rosyjski mistyk, założyciel i głowa Kościoła Ostatniego Testamentu.

Ogłosił się inkarnacją Jezusa i za takiego uważany jest przez wyznawców. Głosi weganizm, wiarę w reinkarnację oraz rychłe nastąpienie końca świata. Objawienia miał otrzymać w maju 1990 roku, a ogłosił je 18 sierpnia 1991 w Minusińsku. Jego nauki są swoistą mieszanką prawosławia i buddyzmu.”

https://basileia785.wordpress.com/2018/03/21/apologia-nr-14-konflikt-szatana-z-fosforem-iii/

 

 

Te filmy Eter TV i Sanyai mają po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń. Tyle osób wierzy w kłamstwa.

Co ciekawe EterTV promuje bezkrytycznie wolna-polska.pl

 

 

Znak bestii 666 w „opozycji anty-systemowej” (opozycja to fikcja?)

 

Powróćmy do symboli okultystycznych.

 

Sam umieszczałem wiele filmów i zdjęć o symbolach masońskich.

Ów eter nagle staje się specjalistą w odkrywaniu znaków okultystycznych. Pytanie skąd tak nagle? Podważa on szczerość walki z systemem wszystkich osób w filmie, który zmontował.

Jakie jest moje zdanie na temat tych ludzi? Od dawna biorę pod uwagę taką możliwość, ale w przeciwieństwie do owego eteraTV nie stawiam kropki nad “i” z jednego powodu: z powodu bojaźni Bożej.

Mało tego, nie umieszczam fotek pastorów, którzy mnie atakowali, a takie znaki pokazują. Niektórzy moi znajomi są pewni ich agentury, ale jeśli o mnie chodzi, same znaki np trzech szóstek  jeszcze nie są dowodem na satanizm czy agenturę Illuminati, judaistów itp. Dlaczego? Ponieważ jest to znak powszechnie używany w mediach jako gest OK i nie jest jednoznaczny tak, jak np gest rogów, czy zakryte oko.

 

Moja analiza, ocena tychże osób jest zgoła inna niż w filmie. Gros z tych antysystemowców uprawia new age. Albo jawnie przez propagowanie ezoteryki, albo przez łączenie słowiaństwa z katolicyzmem i polskością. Biorę pod uwagę, że część z nich robi to nieświadomie.

Mógłbym również już dawno zmontować takie gesty i nastraszyć ludzi tymi niby agentami, a oglądalność by mi rosła.

Pytanie czy chodzi o oglądalność, czy prawdę?

 

Przejdźmy do samego eteraTV.

 

W filmie niżej napisał “gwiazdy służą diabłu”

 

 

Sam jest bardzo groźnym człowiekiem propagującym New Age.

 

Był na zlocie Jasnej Strony Mocy, czyli niejakiego Sanyai.:

 

 

W jednym z filmów powiedział mniej więcej tak: “przez 2 tysiące lat Jezusa nie było, a teraz ma nagle być”.

 

Bóg dał rozum aby nie wchodzić na takie kanały

 

Dlaczego kanał EterTV stał się popularny pomijając wypromowanie go przez Sanjaje? EterTV zaczął robić to, co robią strony ukazujące spiski tego świata. Materiałów już jest na tyle dużo, że można je łatwo przygotować. Stał się więc wiarygodny. Na tyle wiarygodny, że ufa mu ponad 10 tysięcy osób.

 

W poszukiwaniu materiałów natknąłem się na bardzo ciekawy mianownik ludzi, którzy są niby w opozycji do systemu. Otóż znaczna ich część nosi uniformy wojskowe: Kudliński, Eter, Jabłonowski, a Chojecki promuje broń.

 

 

Konkluzje.

 

Nie wiem dlaczego, ale bagatelizowałem dotychczas działania new age-owców w internecie.

Jak widać nawet prawdę można wykorzystać do celów, które są przeciwne Bogu. W świecie demonów nie ma jedności, czego przykładem była szybka rozłąka Sanjai z EteremTV. Oni walczą o wpływy.

Uważam także, że notoryczne oglądanie takich kanałów jest bardzo groźne dla przeciętnego człowieka, gdyż wprowadza w lęki, strach. Wszędzie są agenci. Oczywiście czymś innym jest pisywać, mawiać o agentach, a czymś innym za każdym razem wałkować.

Problem polega na tym, że w tych kanałach jest wiele prawdy, ale nie kieruje ta prawda do Jezusa, do światłości, a światłość Jezusa jest pokojem ducha.

Eter nie wierzy w Jezusa, ale nakręcił filmik o satanizmie w muzyce. Dlaczego? Bo to sensacja. Nie z troski o ludzi.

 

Miałem kontakt face to face z człowiekiem wychowanym na spiskach i widziałem z Robertem autentyczna manifestację demoniczną. Oglądanie takich kanałów zaprowadzi do stanów a la depresyjnych a może nawet paranoi.

Módlmy się o tych ludzi.

 

 

Updated: 12 września 2018 — 10:37

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Jeśli chodzi o sandzaje to faktycznie trudno jest powiedzieć co on konkretnego głosi ponieważ 90% jego materiałów stanowi kopię tego co teraz jest na topie czyli płaska ziemia, reptilianie, spiski i temu podobne.Pozostałe to wiadomości z ogrodu oraz co określa mianem praw życia.
  Wysłuchałem parę odcinków w których omawia te niby “prawa życia”. To taki miszmasz new age z silną akcentacją na gnozę.

  Oczywiście nie zapominajmy, że sandzaja w jednym z odcinków ogłosił się Jezusem. Pewnie miał na myśli tego z new age.

  Znacznie ciekawszym (o wiele) przykładem jest niejaki Popko człowiek-bóg, mistyk, jasnowidz (oczywiście we własnym mniemaniu). Rozgryzienie tego faceta zajęło mi wiele, wiele godzin. Musiałem wysłuchać godziny (jeśli nie dziesiątki godzin) jego archiwalnych nagrać aby dojść do tego co tak faktycznie ten facet głosi. Nie będę tutaj wchodził w szczegóły ale facet głosi nic innego jak tylko mocno odświeżoną teozofię Bławackiej czyli nic innego jak lucyferianizm.

  W jednym z jego archiwalnych nagrań facet wręcz wygłasza pochwałę lucyfera jako prometeusza niosącego ogień oświecenia dla ludzkości. Bla, bla, bla.

  To co mnie najbardziej przeraża to ilość subskrypcji jakie mają ci ludzie. Popko przekroczył 15 tyś i wykazuje tendencję wzrostową. Sandzaja w czasach świetności również miał ponad 10 tyś. Do tego dorzućmy jeszcze tego arona jasnowidza z ponad 20 tysiącami. Moskalik która badała kształt ziemi za pomocą kart tarota i wahadełka (sic !) 12 tysięcy. Niejaka gracjana która za parę tysięcy euro uwalnia cytuje: duszę z koła reinkarnacji ma ponad 3 tysiące. Ławniczak, który cytuje: żyje na tej ziemi ponad 300 tyś lat również ponad 3 tysiące. Tylko przy tych nazwiskach mamy 50 tysięcy odbiorców (!).

  1. W sumie to niewiadomo jaka jest prawda na temat tej czy innej rzeczywistości. Nie da się tego zbytnio uprościć i przekazać, a to że ktoś wprowadza ferment w prawdziwą wiedzę to nic dziwnego. Wiara Biblijna nie wyjaśnia wszystkiego nt tej rzeczywistości, ale świetnie obrazuje to jak ludzie mogą upaść, ukazując skutki działań ludzkich. Niestety wiedza biblijna nie mówi nam wszystkiego. Uważacie, że proroctwa biblijne wypełnią się w ciągu 10 lub kilkunastu lat, a może kilku lat? Hm, ja uważam że ten świat będzie jeszcze istniał wiele lat. A jeśliby brać pod uwagę, to co zapisane w Biblii to wszyscy niemalże zostaną zniszczeni. Druga kwestia, to co ma być to miasto wielkie pod panowaniem Boga, jakieś żydowskie świątynie. Może to wizja tamtejszych wysoko postawionych żydów? Oni chcą rządzić gojami i mogą zrobić coś ala apokalipsa. Kierować tym będą ścisłe wąskie elity i wybrane kukly. Ja bym chciał, żeby to wszystko zostało ładnie mówiąc zniszczone (a kto dobry ten ma plusa w niebie), ale życie chyba nie jest takie czarne lub białe.

   Jeśli chodzi o tych autorów, są oni na ciężkiej drodze, bo jeśli chce się zrobić więcej niż tylko wierzyć w bajki które mają mieć potwierdzenie tylko gdzie. Może nawet są pod panowaniem złych duchów, bo podczepienia wszędzie. Ale taki urok tej planety.. Wyobraźmy sobie taki świat. Miliony lat ewolucji człowieka, zwierząt, wymieranie -> tworzenie kultur, grup -> rozwinięcie rolnictwa, budowanie domków -> przemysł -> wysoka technologia -> koniec świata, bo Bóg sobie robi miasto ze złota i po co tyle lat na marne? Załóżmy że nawet krócej to było, ale nie wyjaśnia kim czym jest Bóg, po co robił taki eksperyment, który zniszczył wielu ludzi, ludzie się zabijają gwalca niszczą psychicznie. A w tym niebie? Mamy śpiewać 24/h, absurd? I mówicie o Jahwe? Który mordował, zabijał? A Jezus niby był bardzo dobry, itd., ale też ta filozofia nastaw policzek nic nie rób brzmi jak taka bierna postawa niczym jacyś książkowi mistycy. Kolejna sprawa.. Religie zostały stworzone żeby kontrolować ludzi, więc nie jest to najlepszy sposób na poznawanie prawdy. Jedyna prawda to, że żyjemy w psychicznym, patologicznym świecie zła. Jeśli ktoś z was uważa, że gra się kończy gdzieś może być w błędzie, gdyż nie istnieje początek ani koniec.
   Przykro mi to stwierdzić, ale myślenie że będzie tak wszystko idealnie niczym z jakiejś wyimaginowanej bajki jest błędem. Będzie Jezus i inni, będziemy się radować skakac biegać i śpiewać na harfach czy czymś (pewnie jakieś zabawy z tamtych czasów), przytulać, miłować, myć brudne nogi jak się ubrudza, pomagać sobie. Najciekawszy jest opis, że nie będzie nocy, a noc nie jest od światła.. Nie miejcie mi za złe, chciałbym, żeby szybko się to rozpadło, może nawet Jezus swoją mocą zniszczył tych Rockefellerów, Rotshildów, itd. Ta grupa co tu jest odwala kawał świetnej roboty na czesc prawdy, światłości. Teraz wszedło ACTA 2 zrobi trochę zamieszania. Apropo tych osób co chcą mówić szeroko prawdę mogą być atakowani bronią tajnych służb lub robią to byty złe które chcą tu dalej kontrolować.. Mógłbym napisać na koniec, każdy mówi że mówi prawdę, ale nikt nie może potwierdzić całkowicie, że tak jest i koniec. Jeśli chodzi o Popko to dłuższy temat, jest on przede wszystkim oszustem na kasę, bo od tych ludzi wyciągś rocznie nawet kwoty rzędu kilku milionów jeśliby liczyć ile tam wpłaca ludzi za co kiedy. W końcu też stało się to jakimś miejscem kultu, pielgrzymki do guru. Nie wiem czy wiecie, że buduje teraz remontuje “dom dla edenczykow”.

   1. Cytuje: “Popko jest on przede wszystkim oszustem na kasę”. O nie, nie, nie. Nie zgodzę się.
    To jest tylko jedna strona medalu.

    Popko “stworzył” niesamowicie skomplikowany i wysoce uzależniający od jego osoby system wierzeń opartych na fundamencie teozofii. Ludzie, którzy mają styczność z tym systemem wchodzą, wnikają w niego całkowicie ponieważ wydaje im się, że mają do czynienia z “prawdą absolutną”.

    Oczywiście większość ludzi łyka przynętę w postaci możliwości wykształcenia w sobie zdolności jasnowidzenia, jasnosłyszenia, kreowania rzeczywistości i temu podobnych. To stanowi główną obietnicę.

    Oczywiście nie on to stworzył, on jest tylko swoistym medium. Jak już pisałem poświęciłem dziesiątki godzin na wysłuchanie jego archiwalnych nagrań. Słuchałem sobie. Facet nawijał o wahadełkach, jakiś wibracjach. Czyli taki standard tzw. new age. Potem w paru odcinkach padało tylko jedno słowo, słowo klucz. Słowo, które wyjaśniało wszystko. Słowo, które pokazywało gdzie należy szukać.

    Potem Popko odkrył się i zaczął wprost głosić doktryny teozofii. Przypominam, że założycielka jak i późniejsze kontynuatorki nie ukrywały, że to co głoszą to jest czysty lucyferianizm.

    Trochę popisałem sobie z panem Popko aby dowiedzieć się skąd on to wie, skąd ma tą wiedzę. Czy po prostu przeczytał wszystkie możliwe wydania teozofów czy może faktycznie pełni rolę jakiegoś medium. Za dużo nie dowiedziałem się bo szybko dostałem bana ale zauważyłem, że bardzo nerwowo reagował na moje zapytania. Podkreślę, że Popko wprost nie głosi haseł z książek teozofów, on tylko używa specyficznych słów kluczy. To co głosi to jest bardzo mocno odświeżona teozofia, dostosowana do współczesnego odbiorcy.

    Osobiście obstawiam, że facet faktycznie jest podłączony do jakiś niematerialnych sił ponieważ sam człowiek nie jest w stanie stworzyć tak skomplikowanego i spójnego systemu. Po drugie czasami w swoich programach prowadził jakieś rytuały, modlitwy, transy od których faktycznie płynęła pewna nazwijmy to w uproszczeniu “moc”.

    Problem w kontaktach z siłami wyższymi od nas jest jeden. Nie mamy żadnej pewności, że to co nam pokazują, czyli to co nam projektują bezpośrednio w umyśle jest prawdą. I o tym właśnie mówi Biblia.

    Jest świat wyższy, zamieszkują go istoty sprzyjające człowiekowi ale również i wrogie człowiekowi. Istoty te mogą wtłoczyć do umysłu człowieka co tylko im podoba się. Mogą spokojnie wtłoczyć wizję jakiegoś Orin (przypominam, że teozofowie również głosili istnienie takich, niewidzialnych astralnych miast do których po śmierci trafia człowiek aby tam dale móc ewoluować).

    To dlatego Biblia naucza, żeby uważać, żeby nie kontaktować się z tymi wyższymi od nas istotami ponieważ ludzie nie mają rozeznania odnośnie natury tych istot. Te istoty mogą nam pokazać co tyko zechcą a dla nas to będzie tak realne, tak namacalne jak realna i namacalna jest nasza rzeczywistości.

    Po trzecie. Popko co jakiś czas przedstawia swoim odbiorcą różne modlitwy, których zadaniem jest podłączenia odbiorcy do “czegoś”. I niestety to działa. Faktycznie ludziom wydaje się, że podłączają się do Orin a tak naprawdę podłączają się zupełnie do czegoś innego.

    Po czwarte Popko naucza twardej magii. Choćby w zakresie tworzenia tzw. egregorów co jest absolutnie niebezpiecznym procederem. No chyba, że ktoś wcześniej podłączy się. Patrz punkt trzeci.

    W tym wszystkim kasa stanowi tylko efekt uboczny, oczywiście efekt bardzo istotny i bardzo pożądany ponieważ panu Popko marzyło się male finansowe imperium.

    1. List Jakuba 4.7. “Bądźcie więc poddani Bogu, przeciwstawiajcie się natomiast diabłu, a ucieknie od was. 8 Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was.”
     Niestety działa to też w drugą stronę, im bardziej się interesujemy takimi diabelskimi rzeczami to jesteśmy bardziej podatni na ataki szatana.
     Dlatego uważam, że dobrze jest widzieć te zwodzenia, ale nie wgłębiać się bo można skończyć jak chyba Radtrap.

    2. No z tym muszę się zgodzić jednak, źle wyraziłem, że Popko to tylko oszust na kasę. Chodziło mi że oszukuje ludzi na to, że oferuje coś niby dobrego, a w rzeczywistości to podpięcia demoniczne.. Ludzie mu płacą za coś co nie jest dla nich dobre w dłuższej perspektywie. Ale z tej sekty już się tak szybko o ile wgl nie wydostaną 🙁 Szkoda tych ludzi, bo mają dobre intencje, a trafiają na takie coś. Dają się nabrać na te słodkie słówka. Też chwilowo się nabrałem, zanim obejrzałem wiele więcej materiałów i ujrzałem coś strasznego. Z tym czym się kontaktuje jak mówił od dziecka. W sumie tak jakby podpisał pakt z diabłem i ma full kasy (miliony rocznie), te niższe byty złapały go na haczyk od dziecka chyba że się tym uwiarygodnia, że taki doświadczony. Również wysyłają na ziemię te niższe byty w postaci człowieka bez duszy, sam określa się jako biorobot, prawdopodobnie istota z rodziny Szaraków. On obiecuje ludziom eden, a to tylko hipnoza hipnoza tracenie czasu, energii, pieniądzy i uwiklanie się w świat demoniczny.
     Można by zrobić taki test na opętanie, pokazać mu czy im Biblię na tych ich warsztatach lub przyjechać do nich na te darmowe chyba spotkania edenczykow jak wyremontuja dom edenczykow od środka.
     Mnie i was pewnie nurtuje kiedy to wszystko się rozsypie tak jak to Biblia opisuje już wielu mówiło że już koniec świata porwanie, na tym blogu też było podawane tyle dat pokazując jednocześnie że są tymi fałszywymi. Ale okej, nie ma czasu jeśliby miało to być to w ciągu kilku max kilkunastu lat.. W przeciwnym razie jest słabo.. A zresztą nikt nie na widzen dokładnych ostrzegawczych lub kiedy to mniej więcej będzie. Widać tylko co złego dzieje się na świecie, ale co poza tym. Czemu Biblia ma być 100% wyrocznią skoro ewidentnych rzeczy nie widać jeszcze.. A te co były miały być to domysły autorów, lub wymysły.

     1. No też się teraz zastanawiam skąd Pan Popko ma ten dar od dzieciństwa, a ja takiego daru nie mam? Jedyne mistyczne kontakty dzieciństwie to były koszmary.
      I można by rzec, że to były duchowe spotkania. Łącznie z twarzą demona, który wyglądał jak diabeł i co pamiętam do dzisiaj to jego twarz, która ulatywała do dołu pod podłogę. Trwało to jeszcze może z sekundę, ale widziałem to już po przebudzeniu. Dziś już wiem dlaczego miałem te tzw. duchowe spotkania. Stary obraz z Izydą i dzieckiem na ścianie wisiał sobie w najlepsze. Nawet się wtedy do niego modliłem, chociaż w sumie moi rodzicie wcale religijni nie byli, ale obraz wisiał, a ja jako naiwne dziecko modliłem się do niego, bo a nóż mi to pomoże zwalczyć koszmary.Niby chrzest miałem, ale to nie spowodowało żadnej ochrony. I dziś w sumie wątpię we wszystkich, którzy mają takie widzenia.
      Ale nie wykluczam, że część z tych objawień może jednak nie mieć demonicznego pochodzenia. Jeśli nawet to tego jest pewnie jakiś promil.

      1. Ja też się bałem, tzn spać z jakimś obrazkiem Jezusa nad łóżkiem, często jak się na niego patrzyłem to widziałem jakby się na mnie patrzył, ruszał itp. Dlatego zlikwidowałem u siebie kolekcje obrazków już z parę lat temu. Co do widzeń Popko i innych, hmm do końca nie jestem pewien ich pochodzenia. Ale jestem bardziej skłonny, że są to byty które uzależniają zniewalaja i pokazują fałszywe projekcje mogące być pełne miłości itp. Sam przez ostatnie lata bardzo ewoluowałem ze świadomością, odrzuciłem wszelkie produkty odzwierzece. Na razie jestem weganinem, później można iść jeszcze dalej. Można by się zastanawiać gdzie jest granica górna, albo pomyśleć a może to jakaś pułapka.. Nie neguje jednak tych co jedzą mięso, ale produkcja jego jest taka ekspansywna. Wystarczyłoby jeść raz na jakiś czas.

 2. Szkoda o nim pisać. To naprawdę śmieszny człowiek. Nie wiem kto bierze jego słowa na poważnie. Miesza ezoterykę z Biblią, podważa Słowo Boże, sam tworzy własną ideologię. Poza tym jego wygląd jest jak z cyrku. On i Paulina Moskalik to dwa pokemony. Ja mam ubaw choć mi trochę ich szkoda i zwiedzenia jakiemu padli ofiarą.

 3. Tak miało być w czsach ostatecznych 2 Tymoteusz 3.13 “Tymczasem ludzie źli i zwodziciele będą się dalej posuwać ku temu, co gorsze, błądząc i [innych] w błąd wprowadzając.”
  I nie zapominajmy o Ap.12.9 “Diabeł zwodzący całą zamieszkałą ziemię”
  Niestety New Age szeroko rozumiane rośnie w siłę, a chrześcijaństwo tak naprawdę prawie zanikło (w skali świata oczywiście)

 4. Oho…dziękuję za ostrzeżenie…
  Dobrze że mówi o tych znakach, ale szkoda że wciska do tego ten cały New Age…
  i ten Rosjanin mieszający weganizm do tego wszystkiego… :/
  kiedyś raz jeden obejrzałam jakiś film Sandziaja o czymś ze zdrowym odżywianiem w tle…może i nie mówił jakoś źle (o dziwo, nie było jakichś wzmianek z New Age w tle…), ale cały czas człowiek miał wrażenie, że coś jest z tym nie tak…

 5. Przede wszystkim wlasny rozum i twardy imperatyw oparty na Rzeczywistym Slowie Bozym. Oczywiscie ze lepiej nie ogladac tego wszystkiego ale jesli sie ma nalozony “filtr” mamy przynajmniej pewnosc ze zaden z tych internetowych samozwanczych szamanow, medrcow i zbawicieli nas nie omota. Mam wrazenie, ze ich liczba rosnie z kazdym tygodniem, miesiacem krotki czas po tym jak sie pojawia zaczynaja zwracac sie przeciwko pozostalym i udowadniac nam jak bardzo tamci sie mylili i jak bardzo oni są bliscy prawdy. Caly scenariusz powtarza sie w nieskonczonosc. Grunt to zdrowy rozsądek. Pozdrawiam Admina.

 6. Nie widzę konfliktu tego w co osobiście wierzy Eter, a co pokazuje w swoich filmach- mianowicie satanizmu w show biznesie i katolicyźmie. Nawet jeśli jest osobą niewierzącą to pokazuje ludziom zwiedzenie religijne. Jeśli na świecie istnieje kult Lucyfera i ludzie czynią zło w imieniu tego bóstwa, a jego symbole pchane są wszędzie, wielu pokazuje jego znaki to ujawnianie tego jest dobre. Ujawnia te rzeczy nie patrząc przez pryzmat jakiejkolwiek religii, z czystym umysłem. Jak wiadomo, religijne zaślepienia czasem potrafi przeslonić logiczne myślenie. Od Sanjaji odciął się w momencie, kiedy odleciał jak wariat i ogłosił się nowym Jezusem. Eter odciął się od tej szopki, na co Sanjaya zareagował jak prawdziwy obrażony władca. Cała jego współpraca z pożałowania godnym królem Lehji zaczeła się od tego, że Sanjaya znalazł na jutubie malutki kanalik Etera i zaprosił go do współpracy. Tak naprawdę chciał wciągnąć go do swojej sekty jak wiele innych osób. Dobrym przykladem jest Asan, którego sprowadził z drugiego końca Polski- Assan. Niepełnoletni chłopak chory na z. Aspergera, który uciekł z domu. Sanjaya zniszczył go psychicznie i wyrzucił z sekty gdy zaczął się buntować. Gdy jego kolejna ofiara Dormir zacznie “podskakiwać” stanie się z nim to samo. także nie robiłabym z Etera agenta, gdyż widząc jak daleko odlatuje Sanjaya kategorycznie odizolował się od tego człowieka. Wystarczy zobaczyć filmy Sanjayi po odejściu Etera, aby zobaczyć jaką ma chęć manipulowania ludźmi i trzymania ich w szachu. Zarzucał Eterowi to, że nie uznał jego koronacji. To bardzo niebezpieczny człowiek grający tylko pozytywnego, niegroźnego wariata. Przez 10 lat był żonaty, ma dwóch synów, po urodzeniu się jego drugiego prawdopodobnie zachorował na schizofrenię. Zmienił imię Sławomir na Sanjaya i zaczął tworzył swoją sektę. Sam wcześniej należał do sekty Antrovis, która czci obce cywilizacje i wierzy w zagładę ludzkości z której ocaleć mają 144 tys. Polaków. Liczba 144 tys. znana nam jest z innej sekty- świadków Jehowy, która to jest sektą założoną przez pedofila, Masona i zwodniczą, pioracą ludziom wolną wolę jak każda inna sekta. wracając do jego życia- żona rozwiodła się z nim. W tym momencie walczy o wyegzekwowanie alimentów, których nie płaci jej były mąż. Prywatnie ten zwodziciel uchodzi za osobę mściwą i narcystyczną. W necie niestety pełno jest jego wyznawców, popierających jego działalność którzy to trolują ludzi piszących o ich królu jak o agencie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: