Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Modliła się, aby zostać adoptowaną”: reakcja dziewczynki na podarunek w pudełku od przybranego rodzica.

ATHENS, Ga. – Film z zapłakaną, ale radosną reakcją 10-letniej dziewczynki na wieści, że zostanie adoptowana wraz z rodzeństwem, stał się wirusowym filmem.

 

https://www.youtube.com/watch?v=RORnXqp4hB4

Paige Zezulka z Aten w Georgii niedawno udostępniła film w mediach społecznościowych, gdy ona i jej mąż Daniel zaskoczyli małą Iveya oprawioną w ramkę notatką, którą umieścili w pudełku.

“Modliła się, aby zostać adoptowaną, a dowiedzieliśmy się w jej urodziny, że to się stanie! Następnego dnia daliśmy jej tę niespodziankę! Boski czas był doskonały! “Zezulka napisała w zamieszczonym nagraniu.

 

 

W filmie Zezulkas mówi Ivey, że mają dla niej inny prezent i że chcą jej to przeczytać. Gdy ona wyjmuje bibułkę i widzi oprawioną w ramkę nutę, wykrzykuje: “Zostanę adoptowana ?!” Ivey ogarniają łzy szczęścia.

 

 

 

Zezulkas obejmuje ją.

“Kochamy cię, kochanie” – stwierdza Daniel. “Zawsze będziemy twoimi rodzicami.”

“Zajmujemy się tobą, chronimy ciebie, a także Kai i Litę,” dodaje Paige.

 

Ivey była w opiece zastępczej przez trzy lata, początkowo oddzielona od swojego brata. Zezulkowie otrzymali telefon o pięciomiesięcznym chłopaku, który potrzebował domu, nie wiedząc, że ma siostrę. Nie wiedzieli też, że matka chłopca jest w ciąży z trzecim dzieckiem.

 

Według ABC News, Zezulkas zwróciła się w 2016 r. o przyjęcie Kai i Ivey po tym, jak zdecydowano, że oddanie ich biologicznym rodzicom “miało być nielegalne”. Otrzymali również telefon o wychowywaniu dziecka Lity.

Wkrótce cała trójka dzieci żyła z Zezulkami. Paige powiedziała, że ​​widziała rękę Boga w tym, jak dobrze Ivey przeniosła się do ich domu po zamieszkaniu z inną rodziną zastępczą.

“Bóg był niesamowity”, wspominała. “Pierwszej nocy, kiedy się wprowadziła, zapytała, czy może nazwać nas mamą i tatą. Drugiego dnia zapytała, czy może zostać na zawsze.

Zezulkowie posunęli się naprzód z papierkową robotą adopcyjną, a na 10. urodziny Ivey dowiedzieli się, że adopcja była legalna.

 

“Ivey jest tak cudowna i wyjątkowa, a my jesteśmy tak błogosławieni, że jest naszą córką” – powiedziała Paige w ABC News. “Ivey jest taki wdzięczna i wdzięczna. [Ona] mówi nam, że jesteśmy wspaniałymi rodzicami i ma ona wdzięczność, że jest w rodzinie, ponieważ jest bezpieczna i kochana. Jest cudowna i jesteśmy tak błogosławieni, że jest naszą córką. ”

 

Wideo Zezulki z dnia, w którym przekazali wiadomości Ivey, że ona i jej rodzeństwo są adoptowani, otrzymało 15 milionów wyświetleń od czasu opublikowaniu filmu i 200 000 udostępnień i 32 tysiące komentarzy na facebooku.

.

Adopcja w USA z opieki zastępczej kosztuje niewiele lub nic, w porównaniu z adopcjami prywatnymi lub zagranicznymi.

 

List Jakuba 1:27 naucza: “Czysta religia i nieskalane przed Bogiem i Ojcem jest to: aby odwiedzić sierotę i wdowy w ich utrapieniu i zachować się nieskalanym przed światem.”

 

 

Miłość nie ma koloru skóry. Natomiast rodzina składa się zawsze z mężczyzny i kobiety oraz dzieci, a nie z dwóch mężczyzn.

Zezulkowie wypełniają przykazanie Jezusa. Przykazanie o miłości. W epoce egoizmu, smartphonów, już 58 cali (kilka lat temu pisywałem 42cali), masie rozrywek miłość do drugiego człowieka staje się rzadkością. Taką rzadkością, że w Japonii ludzie płacą innym za przebywanie z nimi.

 

Miłość to nie JA, ale TY.

Życzę nam wszystkim, aby dobry Bóg wypełnił nas swoją miłością.

 

 

 

Updated: 5 września 2018 — 09:02

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Media naglasniaja gdyz biali rodzice adoptowali mala murzynke, ciekawe czy biale dzieci czekajace na adopcje sie skonczyl? Niech pan nie traktuje tego wpisu jako przejawu rasizmu ale przyzna pan z pewnoscia ze nas bialej rasy jest coraz mniej. I co maja dawac takie filmy? Kryzys migracyjny, adopcje murzynskich dzieci to wszystko wpisuje sie w lewicowa propagande multikulti i mieszania ras.

  1. nie uogólniłbym tak tego wydarzenia, co oczywiście nie wyklucza realizmu Twojej teorii.

  2. Cóż…co racja to racja, niemniej jednak miło jest widzieć radość na twarzy dziecka…

 2. Naprawdę uważacie,że należy “pomagać” w ten sposób,i zamiast ratować rodzinę i jej relacje,tracicie rodziców biologicznych…Jeszcze przed Wami wiele pracy…!Sieroty zupełne to inny aspekt,ale w tej historii on nie występuje…Ta pomoc nie pochodzi od dobra…!

  1. “Jeszcze przed Wami wiele pracy…”

   czy wiesz jak się nazywa ten grzech?

   “Naprawdę uważacie,że należy “pomagać” w ten sposób,i zamiast ratować rodzinę i jej relacje,tracicie rodziców biologicznych”

   Jak masz inną możliwość to ratuj te rodzinę i poproszę o przepis na ratunek dla tej konkretnej rodziny, która już się rozwaliła.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme