Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lechi – organizacja terrorystyczna.

Dziś czytając księgę Sędziów natrafiłem na miejscowość do której udał się Samson. Nazywa się ona Lechi, aczkolwiek nie wiem czy się odmienia.

Postanowieniem sprawdzić czy nadal ma coś wspólnego z Izraelem i znalazłem to oto:

 

Logo Lechi

Lochame Cherut Jisra’el (hebr. לוחמי חירות ישראל, Bojownicy o Wolność Izraela) w skrócie Lechi (לח”י) – radykalna, kontrowersyjna zbrojna organizacja syjonistyczna działająca w latach 1940–1948 w Palestynie, stosująca w swojej działalności metody terrorystyczne.

Niektórzy członkowie Lechi w latach 1938–1939 przeszli szkolenie militarne prowadzone przez instruktorów Wojska Polskiego w Zofiówce na Wołyniu, Poddębinie pod Łodzią i w lasach nieopodal Andrychowa. Jak wspomina jeden z uczniów, „Polacy potraktowali kurs terroryzmu jako dyscyplinę naukową, poznaliśmy matematyczne formuły na demolowanie konstrukcji z cementu, żelaza, drewna, cegieł i ziemi”. W tym samym czasie potajemnie otrzymali pomoc od władz Polski, w postaci ponad 20 tysięcy sztuk broni[1].

 

 

Czy owo logo Lechii czegoś nam nie przypomina?

 

 

 

Katolicyzm idzie w parze syjonizmem wbrew głoszonemu antysemityzmowi:

 

 

Dalej czytamy o organizacji Lechi:

 

Głośne akcje przeprowadzone przez Lechi
 • 31 marca 1947 – uszkodzenie brytyjskiej rafinerii ropy naftowej w Hajfie.
 • 9 kwietnia 1948 – Irgun i Lechi przeprowadziły masakrę w arabskiej wiosce Dajr Jasin. Zginęły 254 osoby.
 • 28 kwietnia 1948 – operacja „Hamaz”. Ofensywa na wschód od Jafy.

8 maja 1948 rząd nowo powstałego państwa Izrael wydał rozkaz powołujący do życia izraelską armię – Siły Obronne Izraela (Cewa Hagana le-Jisra’el, w skrócie Cahal), do których miały przystąpić wszystkie żydowskie grupy zbrojne walczące w Palestynie.

17 września 1948 Lechi zamordowało wysłannika ONZ i Czerwonego Krzyża, szwedzkiego polityka Folke Bernadotte, który był głównym mediatorem w konflikcie arabsko-żydowskim. Morderstwo wstrząsnęło opinią publiczną na świecie, ponieważ Bernardotte w ramach akcji „białe autobusy” przyczynił się do ratowania Żydów z Holocaustu. To morderstwo spowodowało aresztowanie przywódców Lechi przez rząd Izraela (wkrótce potem zwolnionych) i rozwiązanie tej skrajnie radykalnej organizacji. Jej członkowie następnie wstąpili do izraelskiej armii lub robili karierę w organach władzy, np. Natan Jelin-Mor, Elijjahu Ben Elisar.

wikipedia.

 

 

 

Jednak to nie wszystko!!!!

Za chwile będzie bomba historyczno-biblijna. Piszę właśnie tekst idąc tropem Lechi.

 

 

 

Updated: 25 lipca 2018 — 10:33

5 komentarzy

Add a Comment
 1. tak Pamela już wczoraj zwracałem uwagę Piotrowi i gdzieś mu to umyka,dziś napisałem do Roberta i on zadzwoni do Piotra,i powiadomi o tym ja myślę że jeżeli nie jest to jakaś fałszywka,to to że to wypłynęło spowodowali albo posłańcy Boży,by się to rozniosło i jest to informacja dla nas,chociaż patrząc co się dzieję czyli 27 krwawy księżyc,pali się Szwecja,płonie Grecja,Łotwa,coś jest na rzeczy,lub druga ewentualność jest to informacja zakodowana którą władcy tego świata sobie w stosownym czasie mieli podawać a tu wypłynęło to teraz,przez przypadek tak jak z protokołami mędrców syjonu 🙂 chociaż ja stawiam na to że to przyjście Jezusa jest bliskie,jest tuż u drzwi 🙂

 2. Pamela to ja Krzysztof żołnierz,trochę ten podpis marian wariat mnie irytuje nie wiem jak to zmienić 🙂
  co do tego tematu to jeszcze dodam że istoty czy to demoniczne czy posłańcy Boży potrafią w odpowiednim momencie jeżeli coś ważnego chcą by się przedarło do nas wpłynąć na przedmioty elektroniczne,widziałem coś podobnego gdy kiedyś mówiłem o Jezusie chłopakowi który razem z tatą chodził do domów publicznych na prostytutki trafił do wojska a ja przez przypadek wylądowałem z nim na kursie w pokoju 2 osobowym byliśmy tylko my co się działo ze światłami tego nigdy nie zapomnę,żarówka zmniejszała światło tak że myślałem że zaraz się spali,i wracało wszystko do normy,i mógłbym to uznać za coś normalnego gdyby nie to że działo się
  to tylko gdy o sprawach Pisma Świętego się wypowiadałem lub modliłem za niego.

  CZYLI SPOKOJNIE MOGĄ WPŁYWAĆ NA ELEKTRONIKĘ

 3. O proszę, nawet nie wiedziałam o istnieniu takiej organizacji…

 4. Organizacja Lechi miała na celu obrony Palestyny przed
  wrogim przejęciem.
  Nigdy nie było żadnego pastwa Israel.W tym miejscu zawsze była Palestyna.
  Lechi to nie żadni syjoniści bo Syjon(Sion) miejscowość i góra leży w Szwajcarii a nie w Palestynie czy innym miejscu na bliskim wschodzie.

  Syjoniści to światowa elita dawnych rodów,która drenuje

  wszystkich niewolników z dorobku.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: