Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Stanistyczne Castle Party w Bolkowie dowodem na antychrześcijaństwo władz Bolkowa i muzeum.

“Castle Party” to coroczna impreza propagująca śmierć i satanizm. Na stronie imprezy dosyć profesjonalnej zresztą, można zauważyć takie oto postacie:

 

 

 

 

Poniżej żywy trup i obok niego figura z wbitymi kośćmi w głowie.

 

 

Od kilku lat powtarzam za Janem: cały świat tkwi w Złym.

 

Na tegorocznym …hm… festiwalu, pojawiły się takie oto postacie:

 

fot. gazetawrocławska.pl

 

Odwrócony krzyż jako makijaż:

fot. antyradio.pl

 

 

Satanistyczne rogi:

 

 

fot. dlastudenta.pl

 

 

Nikt nie protestuje:

 

 1. Ani kościół katolicki,
 2. Ani mieszkańcy
 3. Ani pastorzy z okolic.
 4. Ani burmistrz miasta Bolków.

 

Sama wyborcza nadała tytuł z relacji: “Demony, fauny, mroczne królowe. Castle Party w Bolkowie”.

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23674682,demony-fauny-mroczne-krolowe-trwa-castle-party-w-bolkowie.html?disableRedirects=true

 

Satanizm bez kamuflażu za zgodą władz. Wszak zamek podlega pod państwo. Jednostką organizacyjną jest oddział Muzeum Karkonoskiego.

Nikt nie sprzeciwia się jawnemu satanizmowi w tym wydawałoby się chrześcijańskim państwie.

Taki jest właśnie katolicyzm i jego córy protestanckie –  propagują pogaństwo, gdyż sami nie poznali nigdy Jezusa Chrystusa. Bezbożny jest burmistrz, rada sejmiku i miejski kościół.

 

 

 

 

 

Updated: 5 października 2018 — 10:25

38 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie kręci mnie klimat tej imprezy (choć do samego zamku jako miejsca nic nie mam), nie lubię takich strojów, ale patrząc na tych przebierańców, aż szkoda tych którzy przyszli tylko na samą “imprezę” nie mając na sobie wymyślnego stroju (bo i tacy pewnie są), bo właśnie ci poubierani dziwnie robią im anty-reklamę… :/
  no i fakt, aż dziwne że mając taką manifestację tego co złe, nikt nie protestuje…

  1. myslę, że wielu nieświadomie oddało w ten sposób duszę diabłu.

 2. Nikt nikogo nie zmusza na siłę do uczestnictwa w takich imprezach, każdy przyjeżdża na festiwal z własnej woli, mieszkańcy Bolkowa nie protestują, więc nie protestujcie o nie swoje podwórko

  1. POLSKA to moje podwórko i nie potrzebuje tutaj sxatanistow z zagranicy o własnych nie wspomnę.

 3. No tak. Bo przecież inni MUSZĄ wierzyć w to co Wy. Btw. Państwo jest świeckie. Nie wyznaniowe.

  1. wolno wam wszystko, ale politycy niech sie wykaza pokazaniem swoich wartości.
   Wy jestescie zwiedzenie przez szatana, ale poitycy niech nie zgrywają chrzescijan, a mieszkancy skoro nimi są, to tez niech to pokaza, gdyz to oni wybieraja polityków, ktorzy uidostepniaja wam miejsce

   1. Politycy PISu, nie zniszczą tego festiwalu. Przegracie w następnych wyborach. Bawicie się w moim mieście Gdańsku za moje ciężko zarobione pieniądze. Wasz sędzia ostatnio zabawiał się w Gdańsku z prostytutkami. Ratownicy medyczni przyjechali na wezwanie i okazało się że prostytutką ugryźć go w penisa. Wiecznie chodzi pijany i rzyga na klatce. Jak mieszkańcy się skarżą że wezwą Policje, to krzyczy IMMUNITET. Tak wygląda ta wasza DOBRA ZMIANA. Jeszcze was za to obywatele rozliczą.

    1. tak wygląda ograniczone myslenie: czytasz biblie świadek Jehowy, jesteś za obroną wartości chrześcijańskicjh – jestes PISowcem.
     Niestety ale nie ejsteśmy PISowcami. Naszą partią jest partia Królestwa Niebieskiego.

     1. Nie widać. Jak dla mnie tylko porozniacie ludzi między sobą zamiast zrzeszać i zachęcać do wspólnego poznawania Boga i czynienia dobra oczerniacie. Kto nie jest winny niech rzuci kamieniem. Chrystus na bank przewraca się widząc to wszystko. Wstyd.

      1. Mt 10,34-42. 11,1
       34 Nie sądźcie, że przyszedłem nieść pokój po ziemi. Nie przyszedłem nieść pokoju, lecz miecz. 35 Przyszedłem bowiem przeciwstawić syna jego ojcu, a córkę jej matce, a synową jej teściowej; 36 bo wrogami człowieka mieszkańcy jego domu. 37 Kto miłuje ojca lub matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; i kto miłuje syna lub córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; 38 i kto nie bierze krzyża swego, a idzie za mną, nie jest mnie godzien. 39 Kto znalazł swoje życie, straci je; a kto stracił swoje życie ze względu na mnie, znajdzie je. 40 Kto was przyjmuje, mnie przyjmuje; a kto mnie przyjmuje, przyjmuje Tego, który mnie posłał. 41 Kto przyjmuje proroka jako proroka, zapłatę proroka otrzyma; a kto przyjmuje sprawiedliwego jako sprawiedliwego, zapłatę sprawiedliwego otrzyma. 42 Kto napoi choćby kubkiem świeżej wody jednego z tych małych jako [mego] ucznia, ten – tak właśnie mówię wam – nie straci swojej zapłaty”. 1 Kiedy Jezus przestał dawać wskazania swoim dwunastu uczniom, odszedł stamtąd, by nauczać i głosić w ich miastach.

 4. Protestują tylko ortodoksyjni katolicy którzy napisali ten artykuł i cała prawica. Nie podoba im się, że ludzie przyjeżdżają na ten festiwal od 20 lat i wyglądają jak chcą przez te 4 dni. Nie podoba im się że na festiwalu grają zespoły które nie grają w radiu którego oni słuchają. Nie podoba im się że mieszkańcy lepią i sprzedają pierogi dla uczestników festiwalu. Nie podoba im się że nikt tam nie jest nastawiony agresywnie do nikogo, i wszyscy się dobrze bawią. Nie podoba im się że uczestnicy festiwalu nie są katolikami i mają swój światopogląd.

  1. “Nie podoba im się że uczestnicy festiwalu nie są katolikami i mają swój światopogląd.”

   To nie ejst Wasz światopogląd, gdyż czlowiek z natury nie robi takich rzeczy.
   Jeszcze nie widziałem żadnego dziecka przebierającego się na czarno lub w czaszki.
   To nie ejst Wasz światopogląd a Złego. Jesteście pod wpływem złych duchów i niech Pan Jezus Was wyzwoli.

   1. “gdyż czlowiek z natury nie robi takich rzeczy.” Człowiek z natury nie udaje, że pije czyjąś krew i je czyjeś ciało. Człowiek z natury nie wali dzieciom po oczach obnażonymi zwłokami przybitymi do krzyża. Człowiek z natury nie pali na stosie, nie gwałci dzieci i nie morduje całych plemion w imię tzw. wiary. Celibat nie jest naturalny również.

    1. Obit widzisz, tak jakie jest Twoje myslenie tak i tekst…
     Przykro mi, ale my tutaj negujemy KRK.

     Notabene, Kościół Rzymu jest tego samego wyznania co wy: kocha kult śmierci

     1. Nie wiem co to jest kult śmierci. Osobiście powiem, że gdybym miała jakikolwiek kult uznać – to kult rozumu. Co do bogów… zwyczajnie nie ma ich, chociaż prawie, prawie uznałabym Thora z Avengersów – boski tyłek 🙂 Nie potrafię znaleźć nic złego, czy zdrożnego w przebierankach gotów na Castle Party, chociaż się staram. Czarny kolor odzieży polecam – jedno pranie bez segregowania i z głowy 🙂 Dzieci się przebierają w czaszki i na czarno – w halloween, zabawa jak walentynki, karnawał i każda inna 🙂

      1. ” Dzieci się przebierają w czaszki i na czarno – w halloween, zabawa jak walentynki, karnawał i każda inna ”

       ważne jest źródło takich zabaw i cel…

       http://detektywprawdy.pl/2017/10/30/halloween-jest-trucizna-dla-chrzescijan/

       Ludzie musieli ofiarowac swoje dziecko. W czasie Halloween składano wszelkim bożkom, strzygom i demonom ofiary z plonów rolnych, zwierząt i niestety z ludzi.
       Problem w tym, że takie bratanie się ze świętami demonicznymi nie działa od razu, że świętujesz i cos się dzieje, choc często tak jest. jednakże w więkzości jest to wpuszczanie intruza duchowego do swego ciała i później ludzie dziwią się, że mają nieszczęścia w zyciu

       1. Co za absurd z “brataniem się”…
        Gdyby spotkała Cię jakaś tragedia uznałbyś, że “to część Jego Planu; o mój Panie, dziękuję”.
        Niewierzącej osobie, którą spotkałaby taka sama tragedia pewnie powiedziałbyś/pomyślałbyś, że byłoby inaczej gdyby się pomodlił. Gdyby się “zbratał”.

        O co chodzi z wiarą w Boga, a jednocześnie w to, że namalowanie odwróconego krzyża na twarzy zrobi z człowieka “tego złego”.
        W to, że wstąpi w niego demon :).
        Jakoś nie ciągnie mnie do czynienia złego.

        “Lubię” i szanuję wszystkich, którzy są dobrymi ludźmi – niezależnie czy wierzący, czy nie.

        Myślę, że to więcej by znaczyło dla stwórcy tychże ludzi, niźli samo umiłowanie do niego połączone z nienawiścią do “innych”. Chyba, że egocentryk.

        No i cytat z biblii, który wkleiłeś dokładnie o tym mówi.
        Kochaj mnie mocniej/bardziej niż swoich rodziców, czy innych ludzi.

   2. Jakich rzeczy z natury? A dzieci ubrane np. na czarno można spotkać np. na castle party, no ale ich uśmiechnięte twarze słabo by w artykule wypadły, prawda?
    Czy człowiek z natury przebiera się za aniołki na jasełka? Swoją drogą w jasełkach jest też czort, czy to czczenie szatana?
    Dalej idąc tzw. satanizm istnieje dzięki religii judeochrześcijańskiej gdyż to ona go stworzyła i głosi pogląf że czlowiek ma wolną wolę – wiecie, wolna wola pozwala na czczenie węża czyż nie?
    Niemniej jednak cała impreza z kultem zła nie ma nic wspólnego.
    Ja latami uczęszczałem do kościoła bo tak mnie pchało społeczeństwo, ilu z Was było na tym featiwalu że chwytacie za kamienie???

    1. “Czy człowiek z natury przebiera się za aniołki na jasełka? ”

     Nie przebiera, ale my nie jesteśmy katolikami. Jesteśmy wierni Słowu Bożemu.

     “. satanizm istnieje dzięki religii judeochrześcijańskiej gdyż to ona go stworzyła i głosi pogląf że czlowiek ma wolną wolę – wiecie, wolna wola pozwala na czczenie węża czyż nie?”

     My nie należymy do religii judeochrześcijańskiej. Jesteśmy po prostu naśladowcami Jezusa.
     Tak człowiek ma wolna wolę, ale sprzeciwiamy sie tak samo LGBT jak i tym formom satanizmu w tym kraju jakby nie było uważającym się za chrześcijański.
     Jeśli świetujecie tzw Boże Narodzenie to jak się mają czaski, wampiryczne makijaże do świeta Boga?

     “Niemniej jednak cała impreza z kultem zła nie ma nic wspólnego.”

     Mwm wolna wolę i uważam, że jest to satanizm, którego jak widze nie rozumiecie.

     ” ilu z Was było na tym featiwalu że chwytacie za kamienie???”

     Nie muszę brac heroiny żeby wiedzieć że jest zła. To co robicie jest bezbożne i nikt Wam nie zabrania tego czynienia, ale nie zgadzamy się aby samorządy zezwalały na takie imprezy.

     1. Jezus był Żydem i podawał się za syna żydowskiego boga więc podpadacie pod kategorię judeochrześcijańską ^^

      A ja mam wolną wolę i nie zgadzam się na wasz brak zgody uważając go za zły – i tak według Waszej definicji zmieniamy wolną wolę w widzi-mi-się…

      1. Jezus zylw państwie zydowskim, tak jak ty jesteś Polakiem, ale twoi przodkowie byli – mam nasdzieje – Słowianami.
       Jezus byl Judejczykiem, ale Jego Ojciec mieszka w niebie.
       Judaizm powstal ok 500 lat przed Chrystusem. Po wyjściu z niewoli babilońskiej

    2. Ja uczestniczyłem i jesteś hipokryta cały festiwal jest przesiakniety mrokiem okultyzmem i symbolika szatanistyczna. A wszyscy pozdrawiają się rogami z dłoni czyli symbolem szatana. A dzieci się śmieją bo nie rozumieją tego co tam jest. A to nie jest miejsce dla nich pomijając rodzaj muzyki jest tam głośno są przekleństwa i pijaństwo. Tak samo jak na innych koncertach rocowych nie powinno ich być.

   3. Skąd Ty człowieku wiesz co człowiek robi z natury ? ..a ksiądz który gwałcie dziecko, też to robi z natury, bo mu tak Bóg kazał ? ..a siostry w Irlandzkim sierocińcu wrzucające dzieci do szamba, zamiast pochować w święconej ziemi, tylko dlatego że są od matek które nie miały ślubu kościelnego,to też jest z natury, czy Bóg im tak kazał ? ..a siostry w Polsce opiekujące się dziećmi w taki sposób że za karę pozwalają żeby ich starsi wychowankowie ośrodka gwałcie to jest też z natury ? Czy Bóg im tak kazał ? ..a biskup Głódź w moim mieście Gdańsku który jeździ autem za prawie milion złotych i wysyła swoich podwładnych po wódkę I kiełbasę, to też to robi z natury ? Czy Bóg mu tak kazał ? ..a ja widziałem dzieci poprzebierane w Halloween, i co z tego ? Ukradliście poganom Zaduszki i przerobiliście na swoje katolickie święto. Pod wpływem złych duchów to jesteście wy, cały Poski Kościół Katolicki. Szczególnie kiedy pedofile w stannach gwałcie dzieci, a później wychodzi biskup i mówi że to wina wychowania rodziców i zagubienia się dziecka które szuka miłości. Ładna bajeczka na wytłumaczenie przestępstwa za które człowiek który nie jest księdzem idzie za kratki na długie lata. To jest właśnie Zło. Jak nie skandale finansowe z praniem przez bank watykański brudnych pieniędzy, to pedofilia, jak nie pedofilia to życie w luksusach i alkoholizm. Rzygać się chce kiedy tacy zakłamani ludzie jak wy pouczają innych jak mają żyć.

     1. Hmm, skąd tutaj ostatnio taki ogromny przypływ ludzi, którzy na podstawie chyba tylko własnych emocji i uprzedzeń, w 30 sekund ustalają “wiarę” Admina? Fascynujące zjawisko 🙂 Właściwie cały Twój komentarz, drogi Volf, jest zbudowany na fałszywym założeniu, że Admin jest katolikiem – mógłbyś przekonać się, że tak nie jest, chociażby rzucając okiem na niektóre zakładki i filmy po bokach strony, a co dopiero czytając wcześniejsze posty 😀 Czy potrzeba sprawdzania faktów przed pisaniem “konstruktywnych komentarzy” naprawdę powoli staje się passe? Pytani retoryczne z troski 🙂

 5. Wydawałoby się chrześcijańskim państwie. Wydawałoby się. Autorowi. Polska nie jest krajem wyznaniowym. Nie jest krajem katolickim. Jest jedynie krajem, w którym większość stanowią katolicy.

 6. watykanski fireball

  Polska nie jest krajem chrześcijańskim a świeckim jak mówi konstytucja. A satanizm to nie przestępstwo.

 7. Jezus nauczał żeby kochać bliźniego – czyż nie w to wierzycie? Czas poświęcony na napisanie tego artykułu mógł być lepiej spożytkowany. Pomagajcie potrzebującym… Nie wam oceniać czy ktoś czyni dobrze czy źle. Hipokryci i pseudokatolicy (tu możecie sobie wstawić jakiekolwiek zabobony, w które wierzycie). Koza też ma rogi, ona też wyznaje szatana? Biblia to jedna książka z wielu a slowo pisane można interpretować na swój sposób, co jest waszym usprawiedliwieniem. Jakiej prawdy jesteście detektywami? Raczej swojej własnej…

  1. Pomoc innym to uswiaamuanie o grzechu. To kościół katolicki stworzył obraz Jezusa malutkiego, kiedy On będzie pasł narody żelazną rózgą.
   Miłość bliźniego to ratowanie innych z satanuzmu. To troska o drugiego człowieka.

   : poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli’

   1. “kiedy On będzie pasł narody żelazną rózgą”

    Paaanie… to ja dziękuję za takiego “Ojca”.
    Swojego Syna wychowuję w miłości, szacunku i wyrozumiałości.
    Wszystko dzięki czym sam chce do mnie mówić “Tatusiu”, ale nie MUSI tego robić żebym go kochał…
    Musiałbym być zwyrodnialcem i okropnym egocentrykiem, gdybym Go bił za bycie innym niż ja! Gdybym go chciał stłamsić za chęć bycia sobą.
    Jest to “moje dziecko”, ale nie jest moją własnością, a osobną istotą żyjącą.

    Jakim cudem, ktoś, kto stworzyłby ludzi mógłby ich tak traktować?
    Tym bardziej, że Was Bóg ma pewność, że to on ich stworzył… A ja takiej nie powinienem mieć (bo przecież to nie ja go stworzyłem).
    A mimo to najwidoczniej kocham swoje dziecko (i inne) bardziej niźli on swoje dzieci. Bezwarunkowo.

    1. Widzisz, chcesz komentować coś o czym nic nie wiesz. To jest środek stylistyczny. Gdybyś chciała rozumieć Boga to szukałabys znaczeń.

     Słowa te mają swoje źródło w Psalmie 2.
     „Złamiesz je laską żelazną”.

     Rózgą zawsze symbouzowała opór, bunt.
     Obecnie wszyscy żyją w buncie wobec Słowa Bożego. Bóg ich nie interesuje. Modne jest więc powiedzenie, : wystarczy być dobrym.

     Nie ma czegoś takiego jak dobry człowiek, ponieważ wszyscy zostaliśmy skażeni grzechem, a w konsekwencji wszyscy potrzebujemy przebaczenia i ofiary za grzechy. Jezus stał się ofiarą aby nas uratować.
     Jednak nie wszyscy dostapia zbawienia i uratowania od śmierci drugiej. Dlaczego? Ponieważ odrzucają miłość prawdy jaką jest Jezus i nie chcą mu być posłuszni, w tym nawet protestanci. Spójrz na mój baner.

     Teraz masz własną filozofię, ale w niebie panuje prawo i szatan przez Twoje grzechy ma PRAWO do Ciebie bo nie zostałaś usprawiedliwiony w Jezusie.

 8. oj tam oj tam, katoliby, więcej luzu, zanim wprowadzono waszego bożka na krzyżu , 1050 lat temu naprawdę mięliśmy tu prawdziwe bóstwa…

  1. Te same upadle anioły od tysięcy lat zależnie od regionu inaczej nazywane, te same funkcje i ten sam kult… Solarny

 9. A ja napiszę tak. Macie grypę idziecie do lekarza? Po co? Przecież grypa to dar od Waszego Boga. Dlaczego chcecie z nią walczyć nauką, która jest wbrew przekonaniom Waszego Kościoła? Zacznijcie się modlić, może przejdzie a jak nie to trudno traficie tam gdzie Wam wszystkim śpieszno. A nie wiem czy wiecie, to ten Wasz umiłowany symbol krzyża ma dużo głębszy przekaz i jest dużo starszy niż Wasza religia. Do tego nie jest hipokryzją, że czcicie symbol morderstwa jednego z Waszych bóstw a nie jego naukę czy sposób życia opisany w Waszej baśni nazywanej Biblią? Niewygodne, bo nie wolno być mściwym, zaściankowym i zaślepionym? Ciekawe ilu z Was ją przeczytało, żarliwi katolicy, a ilu tylko używa wygodnych cytatów aby poprzeć swoje wątpliwe tezy. Reasumując. Historia Chrześcijaństwa jest historią pisaną krwią, gdzie na siłę wprowadzano “jedyną słuszną religię” paląc, mordując, gwałcąc i rabując (cudowne wartości, prawda). W Waszej wierze jest bardzo mało pozytywnych akcentów a dużo krwi i morderstw dokonywanych w imieniu Waszego Boga, który przecież w Waszej książce każe Wam kochać ludzi. Ludzi, nie chrześcijan ale wszystkich, bez względu na to kim i jacy są. I teraz Wy hipokryci śmiecie cokolwiek oceniać? Żenada.

  1. Maniek, po niektórych sformułowaniach z twojego komentarza możnaby wywnioskować, że opowiadasz się za dochodzeniem do źródeł wierzeń i co za tym idzie cenisz sobie rzetelne informacje, a jednak nie zadałeś sobie trudu by naprawdę, uczciwie zapoznać się z tym blogiem ani rzeczywistym chrześcijaństwem. Co chyba należałoby zrobić, jeśli masz na ten temat tyle do powiedzenia. Większość z punktów, które wymieniłeś, jest dokładnym przeciwieństwem tego, w co wierzy ta społeczność. Nikt tu nie czci krzyża na podobieństwo kościoła katolickiego, a i owszem, mówimy o nauce biblijnej, staramy się jej przestrzegać i zachęcamy do tego innych, co nie jest jakimś wielkim ”ciężarem”, raczej przyjemnością. A jeśli chodzi o sam krzyż, nie uważam za zbyt istotne, czy pojawiał się jako symbol w innych wierzeniach, nie widzę też, żeby ten fakt cokolwiek zmieniał. Ważne jest tylko to, że w czasach Pana Jezusa był używany do wykonywania wyroku śmierci przez Rzymian, na nim Pan Jezus oddał swoje życie, i jako taki ten symbol przyjął się w chrześcijaństwie. W pewnych przypadkach rzeczywiście w zbyt ekstremalny sposób. Gdyby było to cokolwiek innego, niekoniecznie krzyż, może zadziałoby się podobnie. Wzmianki o grypie nie będę już komentować – proponuję tylko zajrzeć do Księgi Rodzaju, żeby zrozumieć, czego konsekwencją są ludzkie choroby. No i znowu nie wiem, ilu katolików tutaj rozpoznałeś – ja nie spotkałam się tutaj z ani jednym, oprócz okazjonalnych bywalców (póki co).

   Być może coś w tym wpisie cię zabolało i automatycznie przypisujesz nas do określonej grupy, z którą wiążesz negatywne odczucia – ale nie sprawdzasz faktów (co równocześnie zalecasz innym), tylko rzucasz wręcz szablonowymi oskarżeniami. Sam wystawiłeś sobie w ten sposób nieciekawe świadectwo. Podobnie, jeśli uważasz, że Kościół Katolicki naprawdę ma monopol na wiarę chrześcijańską, więc cała hipokryzja tej instytucji i jej okrucieństwo w przeszłych wiekach (np. wyprawy krzyżowe, palenia) musi ”dyskredytować” istnienie Boga w ogóle, to dużo dobrego cię omija i sam padłeś ofiarą jej kłamstw. Ale zdaje się, że dobrze widzisz, jak bardzo doktryny katolickie różnią się od tych zawartych w Biblii. Czytanie tej księgi na własną rękę było kiedyś nawet zabronione przez KRK. Poza tym, nie wiem, czy wiesz, ale dawne słynne ”palenia czarownic” nieraz były przykrywką do skazywania na śmierć ludzi przeciwnych niebiblijnym działaniom Kościoła. Oryginalne chrześcijaństwo rzeczywiście nie ma nic wspólnego z tą wiarą ”powszechną” od czasu przejęcia jej i zmodyfikowania przez Rzym. Z tą skorumpowaną wersją nikt się tutaj nie utożsamia i zapewniam Cię, że ludzie, którzy uczynili z chrześcijaństwa maszynkę do pieniędzy i władzy (po drodze raniąc, mordując i przez bałwochwalstwo odbierając ludziom zbawienie) dostaną swoją zapłatę w stosownym czasie, już nie taką przyjemną.

   A przy okazji, wiesz, czym jest miłość? Czy kochający ojciec, widząc swoje dziecko bawiące się w skrajnie niebezpiecznym miejscu albo w niebezpieczny sposób, powie: ”No niech bawi się dalej, niech korzysta ze swojej młodości, nie ważne, czym to się skończy”? Czy raczej zabierze go stamtąd i pouczy na temat tego, czego nie powinien na przyszłość robić, żeby nie skończyło się tragicznie? Widzisz, miłość nie polega na mówieniu drugiej osobie tego, co chciałaby usłyszeć, ale tego, co będzie dla niej dobre. Nie musisz się z tym zgadzać, ale chrześcijanie mają prawo działać zgodnie ze swoim sumieniem i to robić.

   A o Ciebie będę się modlić, żeby Bóg otworzył Ci na to wszystko oczy.

 10. Jeśli przeszkadzają wam, stroje, muzyka, zachowania innych ludzi to wasza religia nie ma żadnej mocy i jest udawana. Tak naprawdę nie powinniście się tym przejmować bo ponoć Chrystus jest (według was) ponad wszystko. No ale skoro jesteście tak małostkowi i przestraszeni przebieraną imprezą dla młodzieży, to już wasza sprawa. Słabiutki ten chrześcijanizm wasz. Zaproponujcie coś fajnego młodym ludziom zamiast krytykować…

  1. Peter, nie rozumiesz przesłania.
   Tutaj nie chodzi o to co wy robicie, ale o przyzwolenie katolickich władz.
   To jest cały katolicyzm: pomost między satanizmem a chrześcijaństwem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: