Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jak przekonać do przyjmowania muzułmanów – biskupi z całej Europy obradowali w Sztokholmie.

Szatańskiemu kościołowi Rzymskiemu już nie wystarcza zniekształcona ewangelia i kult królowej niebios. Resztki zaniżonego poziomu moralno-biblijnego należy jeszcze bardziej obniżyć zalewając nas islamistami:

 

Migracja to nie tylko kwestia ekonomiczna, społeczna, demograficzna, kulturalna i polityczna. Właśnie dlatego, że stała się tematem coraz bardziej upolitycznionym, tylko dzięki komunikacji można dziś zrozumieć przyczyny tego globalnego ruchu ludzkiego, a także obecność migrantów i ich integrację ze społeczeństwami europejskimi. Po pierwsze, w jaki sposób możemy komunikować się, informować ludzi i szkolić wiernych katolickich do prawidłowego postrzegania kwestii migracji? Jakie narzędzia użyć? Jak możemy być świadkami tego, jak wiele dobra robi się w Europie także poprzez Kościół katolicki? Jak walczyć z licznymi “fałszywymi wiadomościami”, które zaludniają wirtualne kwadraty i zniekształcają rzeczywistość? Oto pytania, na jakie napotykają osoby odpowiedzialne za duszpasterstwo migrantów z Konferencji Biskupów Katolickich w Europie, które spotkało się w Sztokholmie (Szwecja) w dniach 13-15 lipca.”

 

źródło:

https://www.ccee.eu/news/89-2018/370-16-07-2018-inspiring-changes-training-informing-and-making-aware-on-human-mobility

 

 

Biskupi z całej Europy zjechali się do Sztokholmu, stolicy Szwecji, by debatować nad tym, jak przekonywać społeczeństwo do przyjmowania imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu w europejskich krajach.

 

 

– Jako chrześcijanie wszyscy jesteśmy pielgrzymami w drodze do Królestwa Bożego. Jeśli będziemy naprawdę świadomi tej łaski, będziemy również w stanie stać się bardziej otwartymi i przyjmującymi wobec tych wszystkich migrantów, których Bóg nam posyła – mówił kard. Anders Arborelius OCD, biskup Sztokholmu oraz przewodniczący Sekcji ds. Migrantów działającej w Komisji ds. Duszpasterstwa Społecznego Rady Konferencji Biskupich Europy (CCEE), równocześnie dopuszczając się obrzydliwej manipulacji.

 

Sztokholm to miejsce symboliczne. Szwecja od lat uważana jest za jeden z najbardziej zislamizowanych krajów w Europie, a inicjatorkę przyjmowania muzułmanów do Szwecji, szefową MSZ z Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Margot Wallström, papież Franciszek stawia za wzór do naśladowania.

prawy.pl

 

Szwecja – najbardziej zdemoralizowane państwo w Europie, stolica światowego eksperymentu socjalnego ugościła propagatorów komunizmu a zarazem satanizmu, gdyż Islam jest i komunizm jest satanistyczny.

Popatrzcie na katolickie kraje:

 

Polska, Słowacja, Argentyna, Brazylia, Kuba. Są to kraje zarówno biedne jak i nasycone komunizmem, gdzie własność prywatna jest niemile widziana, gdzie jest koszmarna biurokracja i złodziejskie ZUSy.

Jednak nie tylko chodzi tu o komunizm i biedę. To tylko narzędzia w wyniszczeniu umownie nazywanego chrześcijaństwa. Już nie pasuje im nawet ta karykatura chrześcijaństwa jaką jest katolicyzm. To islam musi wyprzeć resztki chrześcijaństwa. Czytanie zniekształconej ewangelii na mszach to jeszcze za dużo.

 

Jeszcze Polanie nie zginęli póki my żyjemy. Jeszcze naśladowcy Jezusa nie zginęli póki stawiamy opór diabelskiej polityce Franciszka, który chce aby biedna i styrana Polska utrzymywała islamistów mordujących na Bliskim Wschodzie i w Afryce chrześcijan.

 

 

Drugi dzień spotkania na konferencji zakończył się interwencjami Mons. Robert Vitillo , Sekretarz Generalny ICMC (Międzynarodowa Katolicka Komisja Migracyjna) w sprawie tego, w jaki sposób Kościół wykorzystuje media, by świadczyć światu o tym, co robi i co myśli na temat migracji, oraz o wnioskach Msgr. Duarte da Cunha , Sekretarz Generalny CCEE.”

 

Oni chcą nas wymieszać, gdyż bez heterogenicznośc otworzy im furtkę do ekumenii i jednej światowej religii, gdzie chrześcijanie będą mordowani.

 

 

Updated: 23 lipca 2018 — 07:48

1 Comment

Add a Comment
  1. Grubo…widać, że zależy im nadal tylko na kasie i władzy… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: