Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pedofilia to “niezmienna orientacja seksualna”, “Każdy może się urodzić” w ten sposób

 

 

Wideo niemieckiego mówcy wzywającego do współczucia i zrozumienia dla pedofilów w celibacie, argumentując, że “nikt nie chce być pedofilem”, ale że “każdy może się urodzić” w ten sposób i “nikt nie może przestać być nim”, wywołało oburzenie na całym świecie.

 

Najpierw Towarzystwo Psychiatryczne uznało ok 50 lat temu, że homoseksualizm nie jest chorobą, a teraz powoli wprowadza się legalizację pedofilli używając tych samych argumentów…

 

 

Mirjam Heine wygłosiła prelekcję na niezależnie zorganizowanym TEDx Talk na Uniwersytecie w Wurzburgu w Niemczech w maju, ale materiał filmowy został niedawno zaprezentowany publicznie.

Chociaż Heine jest zdecydowanie przeciwna wykorzystywaniu dzieci, wierzy również, że musi istnieć rozróżnienie między tymi, którzy działają na ich uczucia a tymi, którzy je tłumią. Twierdzi, że nikt nie może pomóc w sposobie, w jaki się rodzą, a pedofilia – którą określa jako “preferencje seksualne dla dzieci w wieku przedmałżeńskim” – jest jak każda inna “niezmienna orientacja seksualna”.

“[Heine] uważa, że ​​nikt nie jest odpowiedzialny za swoją orientację seksualną, za swoje uczucia, ale że każdy jest odpowiedzialny za działanie w związku z tą orientacją seksualną” – czytamy w zarysie na stronie wydarzenia . “Pyta również, jak wszyscy możemy zyskać, jeśli wyraźnie rozróżnimy nasze uczucia od naszych działań. Ponieważ pedofile nie mogą zmienić swoich seksualnych pragnień, muszą nauczyć się kontrolować je, aby nie działały na nich. ”

 

Podczas swojej przemowy Heine zapewniała, że ​​ogromna większość osób, które wykorzystywały seksualnie dzieci, nie jest pedofilami, ponieważ tak naprawdę pociągają ich dorośli. Twierdziła, że ​​niektórzy mogli po prostu działać na dziecko, ponieważ były one dostępne.

 

“Nie każdy pedofil krzywdzi dzieci, a nie każdy, kto nadużywa dzieci, jest pedofilem” – powiedziała zebranym. “Rozróżnienie między tymi dwiema grupami jest niezbędne.”

 

Co za koszmarny duch zwiedzenia…Bełkot intelektualny.

 

Według obecnych badań pedofilia jest niezmienną orientacją seksualną, podobnie jak na przykład heteroseksualizm” – twierdził Heine. “Nikt nie chce być pedofilem. Nikt nie może przestać nim być. Różnica między pedofilią a innymi orientacjami seksualnymi polega na tym, że przeżywanie tej orientacji seksualnej może zakończyć się katastrofą. “

 

Następnie omówiła sposoby, w jakie wierzy, że pedofilom przeszkadza uzyskanie pomocy, w tym, że nie mogą nikomu powiedzieć o swojej walce.

“W tej chwili żyjemy w świecie, który wyklucza już pedofilów ze względu na ich preferencje. Ktoś, kto jest samotny i wykluczony ze społeczeństwa, nie ma wiele do stracenia i jest o wiele bardziej narażony na popełnienie przestępstwa, na przykład seksualne wykorzystywanie dzieci “- stwierdził Heine.

 

 

Opowiadając historię 19-latka o imieniu Jonas, który zmaga się z uczuciami wobec dzieci, ale nie działał na nich, powiedziała, że ​​społeczeństwo musi przezwyciężyć negatywne uczucia dotyczące pedofilów i nie czuć się odizolowanymi.

 

“[Większość z nas odczuwa dyskomfort, gdy myślimy o pedofilach. Ale tak jak pedofile, nie jesteśmy odpowiedzialni za nasze uczucia – my ich nie wybieramy – ale jesteśmy odpowiedzialni za działania. Musimy podjąć decyzję: naszym obowiązkiem jest zastanowić się i pokonać nasze negatywne uczucia dotyczące pedofilów i traktować ich z takim samym szacunkiem, jakim traktujemy innych ludzi “- powiedział Heine.

 

“Powinniśmy przyjąć, że pedofile to ludzie, którzy nie zdecydowali się na swoją seksualność i, w przeciwieństwie do większości z nas, nigdy nie będą w stanie działać swobodnie, jeśli chcą prowadzić uczciwe życie” – kontynuowała. “Powinniśmy przyjąć, że pedofilia jest seksualną preferencją – myślą, uczuciem – a nie aktem. Powinniśmy rozróżnić między wykorzystywaniem seksualnym dzieci a pedofilią. ”

 

 

Heine powiedziała, że ​​kiedyś poczuła odrazę do pedofilów, dopóki nie usłyszała o Jonasie, a teraz czuje się jak student medycyny z doświadczeniem psychologicznym, że “moim obowiązkiem jest pomagać innym pokonać i uniknąć złej stygmatyzacji i mieć pozytywny wpływ na naszą przyszłość społeczeństwo.”

 

“Zmieniając nasz pogląd na temat pedofilii jako społeczeństwa i oferując im wsparcie i terapię, możemy pomóc milionom ludzi w lepszym życiu i możemy skutecznie ograniczyć wykorzystywanie seksualne dzieci” – twierdzi. “Nikt nie jest odpowiedzialny za ich uczucia, ale każdy jest odpowiedzialny za ich działania.”

 

Uwagi Heine wywołały wielkie kontrowersje, ponieważ niektórzy stwierdzili, że jej słowa są głęboko niepokojące, a inni powiedzieli, że robiła ważne argumenty na temat potrzeby pomagania tym, którzy walczą z niewłaściwymi pragnieniami, zanim popełnią zły czyn.

 

“Nadchodzi. Będą próbować włączać tę obrzydliwość w ten sam sposób, w jaki będą w stanie manipulować i włączać w główny nurt całe małżeństwo homoseksualne / homoseksualne.Być może nie jutro, w przyszłym tygodniu, w przyszłym miesiącu lub w przyszłym roku, ale tak się stanie. Byli już ludzie, którzy powiedzieli, że nie ma w tym nic złego “- stwierdził jeden z komentatorów.

 

“Pomyślcie tylko, że są ludzie otwarcie promujący dawanie szesnastolatkom możliwości głosowania. Wszystko, co mówią, to że  16 latatkowie sąt wystarczająco inteligentni, aby podejmować własne decyzje. Nie potrwa to długo, zanim ten sposób myślenia przejdzie do innych “aspektów” tych 16 latków. Kiedy tak się dzieje, kto ustala granicę wieku przy podejmowaniu decyzji? “Zapytali.

 

 

“Prostym faktem jest, że jeśli ktoś ma impulsy pedofilskie, musi natychmiast szukać pomocy. W przeciwnym razie ich życie zakończy się katastrofą nie tylko dla nich, ale także dla ich ofiar, rodzin ofiar itp. “, Powiedział inny.

 

 

Uproar w tej sprawie spowodował, że Heine zażądał usunięcia filmu. Od tego czasu TEDx opublikował oświadczenie na temat przemówienia, stwierdzając, że słowa Heine były źle rozumiane przez niektórych jako pomoc w wykorzystywaniu dzieci.

 

 

“Ponadto, po skontaktowaniu się z organizatorem w celu wyjaśnienia, dlaczego film z Miriam został usunięty, dowiedzieliśmy się, że mówca sama poprosiła o usunięcie go z Internetu, ponieważ miała poważne obawy o własne bezpieczeństwo” – napisano w oświadczeniu.

 

 

Jak wcześniej pisano, Pismo Święte naucza, że ​​wszyscy ludzie rodzą się z naturą grzechu Adamowego i mają różne wrodzone skłonności, które są sprzeczne z Prawem Bożym, będąc całkowicie niezdolnymi do zmiany siebie i niegodziwości w ich sercach. Właśnie dlatego Jezus nakreślił w Ewangelii Jana 3: 5-7, że ludzie muszą zostać odrodzeni przez drugie narodziny,.

 

“Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci: Gdyby człowiek nie narodził się z wody i Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego” – oświadczył. “To, co narodziło się z ciała, jest ciałem; a to, co narodziło się z Ducha, jest duchem. Nie dziw się, że ci powiedziałem: musisz narodzić się na nowo “.

2 Koryntian 5: 15-17 także naucza: “Umarł za wszystkich, aby ci, którzy żyją, już nie żyli dla siebie, lecz dla Tego, który umarł za nich i zmartwychwstał. … Dlatego jeśli ktoś jest w Chrystusie, jest nowym stworzeniem: stare rzeczy przeminęły; oto wszystkie rzeczy stają się nowe “.

 

Niemcy nie są chrześcijańskim krajem i dlatego to tam akurat pojawiają się takie pomysły. To tam jes mekka Islamu, ponieważ społeczeństwo dalo sobie wmówić, iż Merkel jest z partii chrześcijańskiej. Wystarczy nadać czemuś nazwę chrześcijański, aby wszyscy wierzyli, że to jest chrześcijańskie….

 

 

Updated: 20 lipca 2018 — 11:10

2 komentarze

Add a Comment
  1. witajcie, czy Wy też nie możecie otworzyć strony davidicke.pl bo ja już wiele tygodni nie mogę i wyświetla mi się to
    http://davidicke.pl/forum/nowosci-i-wiadomosci-f37.html
    ale ja nie mam własdnego internetu i piszę z biblioteki , więc może tak to już jest
    pozdrawiam Krasula

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: