Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Dzień Gniewu” – film.

“Akcja “Day of Wrath” umiejscowiona jest w Hiszpanii za czasów panowania Wielkiej Inkwizycji. Historia filmu koncentruje się na szeryfie prowincjonalnego miasteczka (Christopher Lambert), który stara się rozwikłać zagadkę serii dziwnych morderstw. Główny bohater musi odkryć tajemnicę zanim cała lokalna społeczność zostanie potępiona.”

 

To z opisu filmu, ale warto tutaj znaczyć, że film został nakręcony przez elitę biznesu filmowego w USA i nacja tak tutaj poszkodowana była wyganiana z Europy  nie bez powodów.

 

 

W filmie nikt nie podjął się odpowiedzi “dlaczego” tak było…

 

 

 

Updated: 20 lipca 2018 — 17:27

2 komentarze

Add a Comment
 1. Osobiście polecam obejrzenie serialu “Westworld”.
  To jest świetny serial pod warunkiem, że oglądamy go przez biblijną optykę.
  Ten serial świetnie oddaje konstrukcję człowieka i jego grzeszności a kwintesencją przekazu jest… bunt stworzenia przeciwko swojemu stwórcy oraz pragnienie stanięcia na jego miejscu. Pragnienie zniszczenia.

  Serial świetnie pokazuje moralną degenerację człowieka w środowisku w którym nie obowiązują zasady, prawo, gdzie nikt nie ocenia ani nie patrzy.
  Serial świetnie pokazuje degenerację jednego z głównych bohaterów, mianowicie człowieka w czarnym kapeluszu. Degenerację pod wpływem warunków panujących w parku. Początkowo jego moralność przekłada się na jego czyny ale później definitywnie ją odrzuca i zatraca się.

  Kolejne przesłanie to ucieczka przed śmiercią za pomocą technologii.

  Serial świetnie pokazuje, że choćby człowiek zbudował sobie niezliczone światy wirtualne, choćby uciekał na drugi koniec świata to nie uciekanie przed swoim bagażem jaką jest grzeszność.

  Świetnie pokazuje, że ludzie są już tak znieczuleni, że tylko posmak śmierci może rozpalić w nich iskrę życia.

  Serial świetnie pokazuje… dlaczego Bóg po upadku człowieka nie dopuścił do tego aby ten zjadł z drzewa życia i przez to żył wiecznie. Autentycznie to pokazuje.

  Serial świetnie pokazuje lucyferiańską doktrynę, że Stwórca stworzył ludzi jako rodzaj niewolników trwających w nieustannej ignorancji. Doktrynę okrutnego stwórcy.

  Już w pierwszym odcinku w początkowym dialogu mamy pokazany sens całego przekazu tego serialu:
  – “przybysze szukają wolności, miejsca gdzie urzeczywistnią swoje marzenia, krainę nieograniczonych możliwości”;
  I faktycznie park daje im takie możliwości. Mogą mordować, zabijać, pić od rana do wieczora, puszczać się na prawo i lewo bez konsekwencji aby tym samym mogli poznać samych siebie.
  W realnym życiu przykładny mąż i ojciec a w parku staje się żądnym krwi mordercą i gwałcicielem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: