Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 25.06

Są nauczający o tym, że w Chrystusie jesteśmy wolni od Prawa Boga. Taka wolność to bezprawie!!!!

Opierają oni SWOJE  słowa, nie na Bożym Słowie, ale na słowie wroga Boga.

Takich nauczycieli jest wysyp. Wciskają oni kłamstwa ludziom, że Prawo nas tylko potępia i czujemy się przez to winni. Skutek tego jest taki, że ludzie wierzący takim nauczycielom kiedy Duch ŚWIĘTY  informuje ich o grzechu, oni Go odrzucają wierząc fałszywym nauczycielom.

 

Duch Boży zawsze pokazuje nam grzech, po to aby nas uratowac od niewoli, abyśmy prosili Boga o ratunek, a nie po to aby nas potępić.

 

 

 

Updated: 25 czerwca 2018 — 12:14

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Ciekawostka.

  Podczas ataków chemicznych w Syrii od 2013 roku dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze na miejscu był niejaki generał Paul Valley (teraz już emerytowany).
  Kolejną ciekawostką jest to, że Valley był/jest specjalistą od tzw. operacji psy-ops oraz miał/ma związek z kościołem szatana, dokładnie świątynią seta założoną przez innego wojskowego niejakiego M. Aquino.

  Ciekawe jest również podejście do satanizmu wg. Aquino. La Vey będący głównym założycielem kościoła szatana na Stany twierdził, że szatan jest czymś bardziej enigmatycznym natomiast Aquino przeciwnie, że jest całkowicie realnym bytem.

  Valley oraz Aquino pracowali dla projektu MKUltra oraz razem stworzyli podwaliny dla “MindWars” czyli wojny psychologicznej skierowanej na społeczeństwo.

  1. a mógłbyś podać jakiegoś linka o tym Valley, bo google mi nic nie pokazuje…

   1. mam swoje sekretne źródła informacji.

    Mam, jeszcze coś ciekawego ale tym razem głównie dla osób śledzących poczynania panów z Lublina. Ze zdumieniem stwierdziłem, że nikt nie wie o bardzo interesującej sprawie z przed lat.

    Otóż sporo osób wie o kontaktach p.Chojeckiego z Johathanem Falwellem ale chyba nikt nie wie, że jego ojciec (syn przejął po nim działalność ewangelizacyjną) Jerry był sponsorowany przez… Sun Myunga Moona (założyciela sekty, ruchu pod wezwaniem …..).
    Otóż Moon za pomocą różnych organizacji np. rady kobiet dla światowego pokoju przelewał ciężkie pieniądze na działalność ewangelizacyjną ośrodka w Wirginii.
    Dlaczego przelewał takie kwoty ?. Ponieważ w tamtych czasach Jerry Falwell oraz najwyżsi przedstawiciele środowisk ewangelicznych Ameryki byli w ścisłym sojuszu ekumenicznym ze środowiskami New Age.

    O tym kto kogo sponsorował można napisać na prawdę grubą książkę.

  2. Szok…
   wiesz może gdzie jest więcej informacji nt. tego gościa?

 2. “kiedy Duch ŚWIĘTY informuje ich o grzechu, oni Go odrzucają wierząc fałszywym nauczycielom.” świetnie to ująłeś. I to jest grzech przeciwko Duchowi Świętemu, który przecież ma za zadanie przekonywać o grzechu i o sądzie.
  W tego typu przypadkach ludzie po prostu nie wyznają grzechów, nie odczuwają skruchy, bo przecież Dekalog jest nieważny. Jest to prosta i szybka droga do potępienia które zakończy się słowami “odejdźcie ode Mnie ci, którzy czynicie bezprawie”.
  Nie można przyjąć łaski Jezusa i nadal grzeszyć. Przyjęcie żywego Chrystusa owocuje tym cytatem “kto trwa we Mnie a Ja w nim wydaje wiele OWOCU” – owoce 🙂 A owocami nie może być grzech…

  1. wiem po sobie, kiedy ranie drugą osobę zdaję sobie sprawę że źle czynię. Wcześniej tego nie odczuwałem.
   Oni, zwodziciele chcą przygotować ludzi do czasów antychrysta, tak aby czyniac zło ludzie uważali że czynią dobro. To jest “mordowanie” Ducha Bożego.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: