Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kwaśniewski, Wałęsa, Komorowski, Sikorski i inni proszą UE o pomoc w obaleniu rządu polskiego.

Trzej lewicowi ex prezydenci oficjalnie wzywają o pomoc UE:

 

“3 lipca w Polsce wejdzie w życie ustawa o Sądzie Najwyższym, która ostatecznie zniesie w Polsce zasadę trójpodziału władzy i istotę demokratycznego państwa prawa. Zasadę, która stanowi tożsamość Unii Europejskiej jako instytucji oraz idei zjednoczonych państw”

“Mechanizmy obrony państwa prawa w Polsce okazały się zbyt słabe” – oceniają byli prezydenci i premierzy. “Pomimo silnego oporu i głośnego sprzeciwu wydobywającego się z głębi społeczeństwa obywatelskiego partia rządząca kończy dzieło demontażu systemu trójpodziału władz, łamiąc wprost zapisy polskiej konstytucji”

“Ostatnią instancją, która może obronić polską praworządność, jest Unia Europejska. Nie będzie demokratycznej Polski bez państwa prawa. Nie będzie Europy bez wartości. Nie będzie wolności bez praworządności”

 

Nieoficjalnie tracą wpływy.

Portale prawicowe (czytaj prokatolickie) nazywają ten układ postkomunistów zmową targowicy, lewakami itp. Problem w tym, że jest to taki sam wybór jak miedzy Trumpem a Clinton. Trump niby prawicowy, niby chrześcijanin, a po drugiej stronie lewicowi Clintonowie.

 

Jak to się przekłada na podejście biblijne? Zarówno w USA ( liberałowie i demokraci) obie strony jak i w Polsce obie strony konfliktu są proizraelskie (vide prosyjonistyczne). Wspólnym mianownikiem  w obu przypadkach jest podejście religijne. Trump i PIS są w ujęciu światowego zrozumienia tego terminu prochrześcijańscy i tutaj tkwi szkopuł. Jak myślicie, jakiemu wodzowi świata społeczność tegoż świata szybciej zaufa? Komuś a la Tusk, Obama, Soros, czy może bardziej takim ludziom jak Duda, Trump, Kushner?

Odpowiedź jest oczywista.

Ludzie potrzebują wybawiciela, a nie dyktatora. Jednak tym wybawicielem będzie religijny tyran.

Czyż w protestantyzmie nie ma wilków w owczych srokach?

Swoja drogą cała lewica jest również religijna, ale inaczej. Wszak wszystkie religie stworzył szatan. Jezus nie stworzył ŻADNEJ  religii. To, co stworzył Bóg, to eklezje w Jezusie. Tak jak królestwo Niebieskie na ziemi jest poza instytucją, tak eklezja w Jezusie jest po za religią i taka jest prawda. Może dla wielu bolesna, ale prawda.

Islam, buddyzm, prawoslawie, protestantyzm to odnogi tej samej hydry podobnie jak komunizm, faszyzm, prawica, lewica.

 

Reasumując lewica traci wpływy, ale ich bieda będzie taka jak powiedział pewien były SBek: “Za 2 tys. zł nie jesteśmy w stanie wyżyć”. Koledzy panów Komorowskiego, Wałęsy i Kwaśniewskiego zamiast zarabiać milion będą zarabiać 100 tysięcy….

Swoją drogą oni nigdy sie nie przejmowali społeczeństwem. Wypędzili kilka milionów Polaków za granicę. Okradli z niedziedzicznego ZUSu, a teraz mówią o praworządności. Tak sie mogą zachowywać tylko ludzie którzy Boga nigdy nie poznali, bo sa Jego przeciwnikami.

 

 

 

 

 

Updated: 13 czerwca 2018 — 17:29

2 komentarze

Add a Comment
 1. “Tryumf prawdy na podsłuchu !

  To ,że Polska przepadała już dawno każdy o tym wie ! To że Tusk jest patałachem i zdrajcą , nawet 17 letnia dziewczyna wykrzyczała mu w twarz – każdy słyszał ! Dziś Polska żyje taśmami z podsłuchu kolejnego patałacha Ministra MSW , jednego z kluczowych ministrów w kraju , dał się podejść jak dziecko , skoro pierwszy lepszy dziennikarz może podsłuchowywać ministrów , to co mówić o wywiadach państw obcych ???

  Kompletny rozkład kraju , ale dla nas emigratntów z tych taśm jest co innego ważnego , wmawiano nam przy pomocy PO lonijnych gazetek , karłów medialnych z brytyjskiej PO lonii ,że jest nas do 600 000 na wyspach , faktycznie jest nas do 1.5 mln na wyspach !!

  Z PO landu dało nogę jak słyszymy ministrów Tuska – do 7 .000.000 ludzi w wieku produkcyjnym !!! Prawda wyszła na jaw , co to oznacza ? Jak powiedzieli przy szklaneczce – ” zostali tylko ci co robią na śmieciówkach , po 12 godzin na dzień , 7 dni w tygodniu , nie mają siły na to aby nawet protestować , Polski już nie ma , ten kraj już nie istnieje ”

  To oznacza ,że emigracja jest jak kroplówka dla Polski , to pieniądze emigracji , tych 7 mln ludzi , wysyłane do kraju , utrzymują zdechły budżet kraju rządzonego przez PO ! To jest taka sama retoryka , jak w Szkocji używana przez minister Hyslop i MP do PE Iana Smitha – obniżyli naszą emigrację do 3 % z 20 % populacji Szkocji , robi się takie coś celowo – jeśli przyznaliby ,że Polacy oraz Litwini to 20 % populacji Szkocji , a mówimy w dużej większości o pracujących , to tym samym przyznaliby ,że ta grupa jest bardzo dużą częścią płatników netto – podatków dla Szkocji , a tym samym należy im też coś z tego budżetu dać!

  A nie dali do tej pory absolutnie NIC ! W PO landzie to samo , jeśliby przyznali oficjalnie ,że 7 mln wyjechało , to tym samym musieliby przyznać się do tego że ludzie im uciekają z kraju , oraz do tego ,że część ich zarobków zasila rynek w PO landzie , a to nie mogło przejść , dlatego jak mantre w TVP , POlsacie , TVN etc etc wygłaszali liczbę góra do 2 mln wyjechanych ! Jest jeszcze coś , mówiąc społeczeństwu że wyjechało 7 milionów ludzi , to tak jakby powiedzieli – w razie zagrożenia atakiem na kraj – nie mamy kim się bronić !!!

  Moi drodzy , eksodus polaków na zachód trwa , nie ustępuje , kraj został spustoszony co jak słychać na taśmach – przynaje nawet Minister Spraw Wewnętrznych !”

  ps. a te podsluchy u Sowy byly: Nagrań dokonywano od lipca 2013 do czerwca 2014 w kilku warszawskich restauracjach, a wśród kilkudziesięciu
  Chyba smialo mozna doliczyc ze 2 miliony do tych siedmiu

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: