Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Atak Niemców na Polskę w 1939 roku to także masowy rabunek polskich banków. RFN nigdy tych pieniędzy nie oddała

Nie mój to tekst, ale warty zapamiętania fakt, o którym napisał autor strony niewygdone.info:

 

 

Mówiąc o stratach wojennych spowodowanych agresją i okupacją Niemiec przeważnie mamy na myśli masowe mordy na Polakach oraz niszczenie mienia (budynków, infrastruktury itp.). Mało kto zdaje sobie jednak sprawę ze strat wywołanych rabunkiem polskiego sektora bankowego. Na okupowanych przez Niemców terenach II RP tuż przed wybuchem wojny funkcjonowało ponad 2 tys. banków oraz instytucji finansowych. Straty w wyniku konfiskat rachunków samego tylko Banku Rolnego wyniosły 1,4 mld złotych przedwojennych. Dziś to równowartość ok. 17 mld złotych (!).

Niemal każdą swoją okupację Niemcy zaczynali od załatwienia dwóch spraw: 1) likwidacji (względnie uwięzieniu) elit patriotycznych i przeciwników politycznych, oraz 2) grabieży tego, co najcenniejsze i najbardziej wartościowe: złota, pieniędzy i dzieł sztuki. W zakresie realizacji tego drugiego punktu kluczowe było sprawne opanowanie sektora bankowego okupowanego państwa. “

Całość tutaj: http://niewygodne.info.pl/artykul9/04440-Masowy-rabunek-polskich-bankow-w-1939-roku.htm

 

Żaden “polski” rząd nie interweniował w tej sprawie i co ciekawe radzieckie rządy w Polsce, czyli KC PZPR  z całym aparatem i kolegami Cimoszewicza i Kwaśniewskiego (nazwiska zmienione) nie rościli sobie praw do Niemiec z tytułu grabieży Polski.   Jest to bardzo ważna informacja, gdyż mówi nam o tym, że Niemcy I Rosja już wtedy dogadywały się. Tak było we wrześniu 1939 roku, tak było w 1045 roku oraz przez czas komunizmu i jest teraz.

Polacy są znienawidzonym krajem, ponieważ pomimo katolicyzmu mamy mocno zakorzenioną wiarę w Boga. Karłowatą, ale mamy. To u nas nie ma islamu, homo małżeństw i innych dewiacji. Nie ma narodów świętych, ale są bliżej lub dalej od Boga. Kult tzw matki boskiej rzucił przekleństwa, które do tej pory ciążą nad Polską.

Teraz jest czas, kiedy wymordowane autorytety w latach 1939 -1989 są zastępowane cichymi wojownikami jak na przykład w co wierzę autor niewygodne.info i wielu innych ludzi poszukujących prawdy, blogerów i  Vlogerów.

Autorytety znane nam z TV są antyautorytetami promowanymi przez system wrogi Polakom. My Polacy szukamy własnej tożsamości.

Ja ją już znalazłem: jest w Jezusie Chrystusie i moje królestwo nie jest z tego świata. Zawaliliśmy pierwszą część życia, ale druga jest pełna nadziei niezależnej od polityków bo naszym królem jest Jezus Zbawiciel.

 

Chwała Jezusowi.

 

 

Updated: 12 czerwca 2018 — 10:13

8 komentarzy

Add a Comment
 1. zobaczcie jaka powinniśmy mieć pamieć, a mamy tylko skrawki pamieci
  https://youtu.be/cMyNUBsJpsM

 2. co do historii warto przeczytac obłęd 44 Zychowicza
  https://www.youtube.com/watch?v=2tiKTkGIP2Q
  oraz pakt Ribbentrop-Beck

 3. Adminie, chciałabym tylko przypomnieć o tekście o Didache tak jak mnie wczoraj prosiłes 🙂

 4. Chwała Jezusowi 😀 !!

  A jak mnie wkurza jak ludzie mówią: “Niemcy to się potrafią rządzić, nie to co “polaczki” ” a w ogóle nie interesuje ich historia i to co teraz nam robią okupanci.

  1. tzn jest i inna strona, Niemcy to synonim porządku. Mówi się niemiecki ordnung

   1. My też lubimy porządek tylko nie tak fanatycznie jak tamci.

 5. O proszę, rabunek rabunkiem ale nie wiedziałam że był aż tak daleko posunięty…straszne…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: