Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Izraelowi nie udało się zorganizować meczu Izrael – Argentyna. Messi zastraszony i groźba ataku terrorystycznego podczas mundialu.

Nie może grać z ludźmi, którzy zabijają niewinne palestyńskie dzieci”

 

W taki sposób Messi wypowiedział się przed planowanym w Jerozolimie na 9 czerwca meczem – testującym grę piłkarzy Argentyny z Izraelem.

Pytanie czy zastraszony przez Palestyńczyków, czy uświadomiony politycznie…

 

 

“Izraelski dziennikarz poinformował na Twitterze, że żydowska federacja piłkarska ma zamiar wystąpić do FIFA z wnioskiem o wyrzucenie Argentyny z turnieju mistrzostw świata w Rosji. Chodzi o „religijną dyskryminację”.”

https://www.tvp.info/37566783/izrael-chce-wyrzucenia-argentyny-z-mundialu-powod-dyskryminacja-religijna

 

Poniżej ciekawa relacja z tej afery:

 

Ambasador Palestyny w Buenos Aires Husni Abdel Waheben oznajmił, że po przeprowadzeniu meczu piłkarskiego 9 czerwca w Jerozolimie argentyńska reprezentacja stanie się „poplecznikiem naruszenia praw człowieka i okupacji terytoriów”.

Znany sprawozdawca sportowy Ezequiel Fernández Moores zorientował się w sytuacji, w której centrum znalazła się drużyna z Messim na czele. „Nie można sobie wyobrazić, że taka rozrywka jak piłka nożna nie podporządkowywałaby się polityce”. Jest tu oczywisty zamiar Izraela przeprowadzenia meczu z okazji 70. rocznicy powstania państwa — podkreślił Fernández Moores,

Dziennikarz podkreślił rolę niedawnej decyzji USA w sprawie przeniesienia swojej ambasady. „Argentyńska reprezentacja wcześniej już grała w Izraelu. Rzecz w tym, że mecz ma odbyć się w Jerozolimie. Ta sprawa ma podłoże polityczne i gospodarcze: za ten mecz Izrael proponuje ponad 2 mln dolarów i opłacenie transportu”.

 

https://pl.sputniknews.com

 

 

W miniony  wtorek szef Palestyńskiej Federacji Piłkarskiej Jibril Rajoub oświadczył, że „jeśli Argentyna będzie dążyła do rozegrania meczu w Jerozolimie, to my rozpoczniemy ogólnoświatową kampanię przeciwko kandydaturze Argentyny na gospodarza mistrzostw świata w 2030 roku”.

 

 

Jak widzimy Izrael nie tylko chciał w dniu oficjalnego przeniesienia amerykańskiej ambasady w Izraelu do Jerozolimy uczcić otworzeniem ognia do Palestyńczyków zgromadzonych na granicy, gdzie  liczba ofiar śmiertelnych wyniosła  52 osoby,  a 2 400 rannych.

Chciał także wykorzystać do celów reklamowych swego święta piłkę nożną, która jest również pod kontrolą Izraela. Dla przykładu, menedżerem Roberta Lewandowskiego jest  człowiek żydowskiego pochodzenia – Pini Zahavi.

 

Symbolem pierwszych mistrzostw świata była bogini Nike:

 

 

Z kolei sportowa firma o nazwie bogini Nike jest oficjalnym sponsorem FC Barcelona, czyli klubu Messiego.

 

Piłka nożna nie jest areligijna tak jak każda sfera życia człowieka.

Nie tak dawno umieszczałem foto matki boskiej Realu Madryt…

 

 

Biblia mówi, że Cały świat tkwi w Złym i tak jest

 

 

Mecz miał się odbyć w Izraelu, ale się nie odbył. To pokazuje nam dwie ważne kwestie:

 

 1. Izrael ma bardzo duzy wpływ na sport, choć sami osiągnięć nie mają żadnych.
 2. Presja społeczeństwa ma znaczenie. W tym przypadku Palestyńczyków.

 

Jestem bardzo ciekaw zdania pastorów na temat piłki nożnej, biznesu nią władającego i polityki.

Sam Messi był pod ścianą płaczu w jarmułce:

 

 

Poprzez masę niezrealizowanych zagrożeń podczas masowych imprez jak podczas igrzysk w Londynie, brak spektakularnych wydarzeń na 23 września zostałem nieco w kwestiach potencjalnych zagrożeń uśpiony, ale warto wiedzieć, że ISIS groziła rok temu zamachami podczas mundialu w Rosji.

Owi islamscy terroryści umieścili przerażającą grafikę z Messim:

 

 

 

 

Na innej grafice przedstawieni są terrorysci podczas mundialu

 

 

Pamiętam kilka lat temu, bodajże około pięć, w necie krążył filmik produkcji chińskiej, w którym to podczas mistrzostw świata na boisko spadła bomba.

Doskonale wpisało by sie to w Plan III wojen światowych Alberta Pikea, gdzie Islam ma walczyć z politycznym syjonizmem i dopiero z tego ma wyjść lucyferianizm.

 

Swoją drogą, taki czas byłby tez dobry na pochwycenie, a miałbym co na ten fakt powiedzieć ostatnio.

 

Byłby to także doskonały impuls do wojny światowej. Wielki show, przerażające sceny, transmisje stacji telewizyjnych. No i 70 lecie powstania państwa rządzącego na spółkę z Watykanem.

No przecież jakoś muszą zmusić ludzi do obrotu bezgotówkowego i znaku bestii. Wojna byłaby dobrym momentem. Wywołałaby także kryzys.

 

Już nie emocjonuje sie jak kiedyś takimi spiskami, ale warto to mieć to wszystko na uwadze.

Jednak pamiętajmy: szatan lubi strach, a naszym, naśladowców Jezusa celem jest Pan panów i Król Królów – Jezus Chrystus, bo w nim to mamy zbawienie i ratunek.

 

 

 

Updated: 11 czerwca 2018 — 18:28

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Adminie i czytelnicy bloga,powiedzcie mi proszę,co sądzicie o Didache? Podobno autorstwa apostołów,a jest tam powiedziane o święceniu niedzieli (zwanej Dniem Pańskim) a w Biblii nawet NT jest często mowa o Szabacie. To jak w końcu?

  1. mama o tym przygotowany tekst. W sumie o nim zapomniałem. Gdybym jutro go nie opublikował to proszę daj mi znać 🙂

 2. Budowa atomowa węgla (podstawowego budulca tzw. materii organicznej): 6 protonów i 6 neutronów plus 6 elektronów.
  W sumie… 666.

 3. Oho, co tu się dzieje… to coś okropnego…

 4. Ciekawostka ze świata.
  W 2016 roku Indie wycofały z obiegu blisko 85% fizycznej gotówki aby zmusić obywateli do transakcji bezgotówkowych.
  Okazuje się, że jednocześnie budowany był system informatyczny w którym każdy obywatel będzie miał 12 cyfrowy kod plus dane biometryczne tj. odcisk palca, skan tęczówki, skan twarzy.
  System ten (Aadhaar) praktycznie jest już ukończony i każdy obywatel Indii może za pomocą internetu złożyć wniosek o przyznanie numeru.

  Ciekawe jest to, że osoby nie posiadające a’la dowodu osobistego również mogą wystąpić o przyznanie numeru.

  Najciekawsze na koniec. System ten ma zostać ściśle powiązany z bankowością i przyjmuje się, że do 2020 roku całe Indie mają stać się bezgotówkowe w oparciu o aadhaar.

  Jedyna opozycja jaka wystąpiła przeciwko temu systemowi do niewielka grupa biblijnych ewangelików.

  P.S ankiety naprawdę zmuszają do myślenia.

  1. “P.S ankiety naprawdę zmuszają do myślenia.”

   taki jest cel 🙂

 5. Słyszeliście o objawieniach Maryi i Jezusa Myrnie Nazzour? Można o tym przeczytać na Frondzie http://www.fronda.pl/a/mistyczne-wizje-i-cuda-myrny-nazzour,49243.html?part=2
  Co o tym myślicie?

  1. Jestem sceptyczny do wszystkich cudownych objawień. Czasami jest 90% prawdy, a potem gdzieś te 10 % skręca w niedobrą stronę i odciąga od JEDYNEJ PRAWDY jaką jest Biblia. Wg Biblii wszystko co człowiek ma wiedzieć zostało zapisane w Słowie Bożym. Nic więcej nie potrzebujemy, a diabeł jest przebiegły i zawsze pod pozorem Boga kieruje nas na boczne tory.

  2. Umieszczę mały wycinek owego “orędzia”:
   “(…)a poprzez sakramenty zjednoczę się z wami”.

   I tyle w tym temacie.

 6. Biblijne czasy ostateczne dla przecietnego Kowalskiego to jest dopiero teoria spiskowa. Antychryst, rządy bestii nad calym swiatem, cuda falszywego proroka, znak bestii i powrot Jezusa 🙂 Kazda teoria spiskowa ktora jest abstrakcyjna ale wspolgra z Biblia moze okazac sie prawdziwa. Ostatnio na Twitterze trafilem na “przebudzenie ameryki” zwolennikow Trumpa ktory podobno wypowiedzial wojne kabalistom, bankowcom. I po zniszczeniu ich maja wprowadzic swiatowy pokój:-) Mi sie skojarzylo z upadkiem wielkiej nierzadnicy, babilonu i rzadami bestii. Tylko oni sie tego spodziewaja w tym tygodniu. Pożyjemy i zobaczymy czy faktycznie wchodzimy w faze końcową:-)

  1. Coś za dużo ‘chrześcijan’ jest wokół Trumpa.
   Wg mnie on lub jego zięć są świetnymi kandydatami na antychrysta.
   Obaj bardzo wpływowi. Obaj religijni.
   No i ten budynek 666avenue.

   1. Tak, znaki są dobre, budynek 666, a słowo trump oznacza też odgłos trąby w języku angielskim 🙂
    No i wiadomo, że pozory pobożności zostaną zachowane do końca więc się modlą w białym domu 🙂
    Jeżeli faktycznie w tym tygodniu odpalą “bombę” informacyjną o wszystkich grzechach świata finansjery (kabała) to wielka nierządnica pójdzie na dno. Pytanie tylko czy podda się bez walki. Raczej będzie wojna, potem antek z bestią i fałszywym prorokiem i Jezus 🙂
    Może być ciekawie, albo to tylko plotki. Dla nas przekaz jest jasny. Cokolwiek by się nie zadziało to mamy przestrzegać przykazań Boga i strzec wiary w Jezusa.
    Z Bogiem!

    1. jutro 13y, więc może będzie to doskonała okazja do zemsty za Jakuba De Molay.
     No i niebawem urodziny Trąby: pojutrze

     1. Podobno 14.05 w urodziny Trąby ma być jakiś raport udostępniony. Tak wróbelki ćwierkały na twitterze.
      Najlepsze, że ludzie, którzy wogóle są niebiblijni i różne blogi prowadzą, spodziewają się po zamieceniu ze sceny kabalistów, ogłoszenia światowego pokoju 🙂 No nie mogę się doczekać 🙂

       1. Tak. W ten czwartek 14.06, ma zostać ogłoszony raport FBI nt maili Clintonowej. Jej kampanie wspierała chazarska elita finansowa tego świata (wg mnie Wielka Nierządnica). Więc może być ciekawie.

  2. Oby cały ten Trump konwertowany przez ideologów od ewangelii sukcesu, pozytywnego wyznawania wraz z całym tym swoim ekumenicznym “panelem mężów wiary” nie obudzili się przypadkiem w objęciach Rzymu.

 7. W którymś z teledysków chyba Katty Perry był pokazany stadion do piłki nożnej z datą 2017, który był zniszczony przez ataki bombowe. To może coś mieć do tego.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: